عکس پروفایل قرمز

چگونه تصویر را ذخیره کنیم ؟

برای اندروید: اگر از مرورگر موبایل اندرویدی استفاده می کنید با انگشت تصویر را لمس کرده و نگه دارید سپس روی دانلود عکس پروفایل زیر ضربه بزنید.
برای آیفون: در مرورگر Safari در Mac یا تلفن آیفون خود، روی تصویر Control کلیک کرده یا انگشت خود را نگه دارید. یا گزینه Save Image to “Downloads”، Save Image As یا Add Image to Photos را انتخاب کنید.

عکس پروفایل قرمز
عکس پروفایل قرمز

توضیحات عکس پروفایل قرمز

یک عکس با ابعاد 512×512 پیکسل می باشد که برای شبکه های اجتماعی یا حساب های کاربری مناسب است. فرمت تصویر PNG می باشد.تصاویر png بدون پشت زمینه هستند بنابراین در کارهای گرافیکی هم می توانید از آنها استفاده کنید.

آواتار رنگی چیست ؟

آواتار پروفایل نماد یا تصویری برای معرفی کاربران هستند که معمولا شکل دایره ای دارند. از آواتار ها می توان برای نمایش هویت یک شخص یا یک شی استفاده کرد. در این نوع پروفایل تنها از یک رنگ برای معرفی یا بعضا برای مناسبت ها استفاده می شود که می تواند موقتی هم باشد.

آواتارها را می توان به تنهایی یا در داخل هر شبکه اجتماعی یا حساب کاربری استفاده کرد.اما بعضا از آنها می توان برای تصاویر زمینه هم استفاده نمود.

تصاویر پروفایل رنگی بیشتر در آواتار

حتما می دانید وقتی یک نفر به پروفایلتان سر می زند علاوه بر به خاطر سپردن اسم حسابتان عکس پروفایلتان را هم می بیند.حال بنظرتان کاربران در دفعه بعدی عکس های پروفایلتان را بیشتر به خاطر دارند یا اسمتان را ؟🙄🎭

تصویر پروفایل اگر جذاب باشد صدرصد اولین چیزی است که توجه آنها را جلب خواهد کرد.در وب سایت بخشی تحت نام آواتار پلتفرم بوی قرار گرفته تا به شما را در انتخاب یا پیدا کردن تصویر پروفایلتان کمک کند.

عکس های این بخش اورجینال گرفته شده اند

پلتفرم بوی اورجینال کیفیت و اصل بودن حجم اصلی تصاویر این بخش را تایید می کند.

عکس های پروفایل بیشتر از همین سبک

این تصویر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

بله
نه اصلا
از اینکه بازخورد خود را در اختیار ما گذاشته اید متشکریم. تا بعد 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *