عکس پروفایل چهره

چگونه تصویر را ذخیره کنیم ؟

برای اندروید: اگر از مرورگر موبایل اندرویدی استفاده می کنید با انگشت تصویر را لمس کرده و نگه دارید سپس روی دانلود عکس پروفایل زیر ضربه بزنید.
برای آیفون: در مرورگر Safari در Mac یا تلفن آیفون خود، روی تصویر Control کلیک کر ده یا انگشت خود را نگه دارید. یا گزینه Save Image to “Downloads”، Save Image As یا Add Image to Photos را انتخاب کنید.

عکس پروفایل چهره
عکس پروفایل چهره

توضیحات عکس پروفایل چهره

یک عکس با ابعاد ۱۰۰۰×۱۰۰۰ پیکسل می باشد که برای شبکه های اجتماعی یا حساب های کاربری مناسب است. فرمت عکس آواتار پروفایل JPG می باشد.تصاویر JPG دارای پس زمینه هستند و برای ویرایش در نرم افزارهای گرافیکی گزینه مناسبی نیستند.

آواتار صورت یا چهره شخصیت

در جامعه مجازی، برای مشاغل مختلف شخصی یا حرفه ای، گاهی اوقات کاربران نیاز به یک آواتار پروفایل از چهره یا یک شخصیت دارند. و برای ایجاد یک آواتار شخصی شده یا باید از تصویر خود استفاده کنند و یا از وب سایت پلتفرم بوی اقدام به دانلود عکس آواتار مورد سلیقه و پسند خود کرده و در حساب کاربریشان بارگذاری نمایند.

آواتارها را می توان به تنهایی یا در داخل هر شبکه اجتماعی یا حساب کاربری استفاده کرد.اما بعضا از آنها می توان برای والپیپر هم استفاده نمود.

تصاویر از چهره های برجسته بیشتر در آواتار پلتفرم بوی

تصاویر پروفایلی اگر جذاب باشد صدرصد اولین چیزی است که توجه آنها را جلب خواهد کرد.در وب سایت بخشی تحت نام آواتار پلتفرم بوی قرار گرفته تا به شما را در انتخاب یا پیدا کردن تصویر پروفایلتان کمک کند.

پلتفرم بوی اورجینال کیفیت و اصل بودن حجم اصلی تصاویر این بخش را تایید می کند.

آواتار پروفایل بیشتر از همین سبک

این تصویر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *