نرم افزار ارسال اتوماتیک پیام تبلیغاتی در دیوار

** ارسال پیام به آگهی دهنده در کوتاه ترین زمان از » دیوار تا » واتس آپ !!

امروزه بسیاری از افراد فعال در حوزه اینترنت کشورمان روزانه وقت خود را در سایت هایی مثل دیوار و یا شیپور می گذرانند . عمده دلیل حضور این افراد در این سایت ها خرید و فروش کالا و یا جستجو برای پیدا کردن شغل و یا کسب و کار جدید است . دسته کاریابی و استخدام سایت دیوار روزانه در هر شهری شاهد تعداد قابل توجهی آگهی استخدام است که شرکت ها برای گرفتن نفرات آن را در سایت منتشر می کنند .

شخصی که به دنبال کار است می بایست دانه به دانه آگهی ها را بررسی کرده تا مورد مناسبی را برای خود انتخاب کند . ما برنامه ای طراحی کرده ایم که کار شما را آسان تر می کند و با قوانین سایت دیوار کاملا مطابقت دارد. در ادامه قصد داریم که جدیدترین برنامه فروشگاه پلتفرم بوی را به شما معرفی کنیم .

ارسال سریع پیام به کارفرما

نه ! قرار نیست برنامه برای کارفرما فقط پیغام سلام را بفرستد ! .. شما وارد نرم افزار می شوید و یک پیام کامل و زیبا طراحی می کنید . هرچه که لازم است در ابتدای شروع یک مکالمه کاری بنویسید را ثبت می کنید سپس با فعال کردن ربات همان پیام برای آگهی دهنده یا کارفرما ارسال می شود . شما می توانید دسته های مختلفی برای پیام های خود انتخاب کنید و با هر بار اجرای ربات یکی از آنها را انتخاب کنید. برنامه به محض یافتن نزدیکترین آگهی مناسب برای شما پیامتان را از طریق پیام رسان واتس آپ ارسال می کند.

چرا از میان تمام پیام رسان ها ما واتس آپ را انتخاب کردیم ؟

پاسخ این پرسش بسیار ساده است : چون پیام رسان واتس آپ در ایران بسیار محبوب و پر استفاده است . بعد از تلگرام بسیاری از افراد از واتس آپ برای مکالمه مستقیم بین دو شماره تلفن استفاده می کنند . این پیام رسان درایران به دلیل سادگی و امنیت بالایی که دارد روز به روز در حال فراگیرتر شدن است . ما به همین علت برای ارسال پیام در آگهی های یافت شده از این پیام رسان استفاده کردیم .

ما پس از بررسی و تحقیقاتی که انجام دادیم متوجه شدیم در حال حاضر بیش از ۸۹ درصد از کسانی که در سایت دیوار آگهی ثبت می کنند بر روی شماره تماس ذخیره شده خود اکانت واتس آپ فعال دارند.

محیط ساده و سبک برنامه ارسال خودکار دیوار

حال بهتر است کمی درباره خود برنامه صحبت کنیم و توضیح دهیم که دقیقا چطور کار می کند . ابتدا لازم است بدانید که این برنامه در حال حاضر فقط برای سیستم عامل ویندوز نسخه های ۷ و ۸٫۱ و ۱۰ ارائه شده است . کاربر با اجرای برنامه ارسال خودکار پیام سایت دیوار ابتدا چند مرحله را باید برای اولین بار پیش سر بگذارد :

شروع به کار با نرم افزار ارسال خودکار پیام در سایت دیوار

بعد از راه اندازی برنامه می بایست برای اولین بار چندین کار را انجام دهید و سپس با یکبار فعال کردن ربات برنامه به زودی پیام های جدیدی را بر روی اکانت واتس آپ خود دریافت می کند و این تازه شروع کار است !

نوشتن پیام شخصی سازی شده : در اولین کاری که باید بعد از ورود به برنامه انجام دهید نوشتن یک پیام خوب و مناسب است . شما می توانید نام و دسته پیامتان را مشخص کنید . به طور مثال اگر به دنبال کار طراحی سایت می گردید تایپ می کنید کاریابی طراحی سایت و سپس یک دسته هم برای آن انتخاب می کنید . این اطلاعات فقط برای نمایش دادن به شماست و کارایی دیگری در برنامه ندارد ، البته به جز اینکه از آن برای مرتب سازی لیست هم استفاده کنید.

فعال سازی پیام : می توانید برای اولین بار صدها پیام ایجاد کنید اما در هنگام فعال سازی ربات فقط یک پیام باید انتخاب شود و تا مادامی که ربات متوقف نشده این پیام در حالت انتخاب باقی می ماند . پس بعد از نوشتن پیام یکی را به عنوان پیامی که باید ارسال شود از لیست پیام ها انتخاب کنید.

تنظیمات ربات برنامه : بعد از انتخاب پیام می بایست ربات خود را شخصی سازی کنید . در زبانه تنظیمات ربات کلی آپشن وجود دارد که باید انتخاب کنید . به طور مثال ترجیح می دهید تا در آگهی چه چیزهایی باشد . به طور ساده تر چه مواردی باید در آگهی باشد تا ربات آنها را انتخاب کرده و پیام را برای کارفرما ارسال کند ؟ تمام وقت باشد ؟ برای اقایان باشد ؟ ساعت کاری قید شده باشد ؟ یا نه …… در آن حتما ذکر شده باشد که یک جوان خوشتیپ !

ربات را دقیق تنظیم کنید چرا که اگر آگهی مطابق با شرط های ربات نباشد ، آن را رد می کند و در سیستم ذخیره نمی شود. البته گزینه ای وجود دارد که اگر تایید شود می توانید آگهی های رد شده را هم ذخیره کنید . چرا که شاید بعدا نظرتان عوض شد . البته لازم به ذکر است بسیاری از آگهی دهندگان همه چیز را در آگهی نمی نویسند بنابراین سعی کنید بیشتر آپشن ها را فعال بگذارید.

فعال سازی اکانت واتس آپ : حساب واتس آپ خود را با شماره ای که روی آن اکانت فعال دارید را به برنامه متصل کنید.شما می توانید درباره اینکه آیا این مورد قابل اطیمنان است یا خیر به بخش قوانین برنامه مراجعه کنید .

فعال سازی اکانت سایت دیوار : پس از واتس آپ باید حساب دیوار خود را فعال کنید . دلیل این کار این است که اگر به سایت دیوار وارد نشده باشید شماره تلفن های آگهی دهنده ها برای شما نمایش داده نمی شود . بنابراین به حساب دیوار خود وارد شوید تا ربات برنامه اطلاعات را کامل و درست استخراج کند.

انتخاب دسته و شهر مقصد : اگر همه ی کارهای بالا را انجام داده باشید فقط دو کار مانده است . اول انتخاب شهری که می خواهید در آن به دنبال کار بگردید و سپس دسته ای که می خواهید آگهی های آن شهر رصد شوند . این دو گزینه بسیار مهم هستند و نباید آن را تا پایان کار تغییر دهید . اگر همه چیز مرتب باشد با اجرای ربات برنامه شروع به کار می کند .

چند نکته قبل از فعالسازی ربات :

قبل از زدن دکمه فعالسازی ربات موارد زیر را در نظر داشته باشید : 

۱-استفاده از سیم کارت غیرشخصی : پیشنهاد می کنیم از سیم کارتی غیر از سیم کارت اصلی و یا شخصی خود استفاده کنید تا مشکلی پیش نیاید . مشکلات احتمالی شامل حریم خصوصی می گردد که لازم به ذکر است برنامه فقط برای ارسال پیام به حساب کاربر وارد می شود و کلیه فعالیت های برنامه در هر زبانه ای قابل مشاهده است .

۲-سرعت برنامه را زیاد نکنید. برنامه از توابع جاوا اسکریپت زیادی برای استخراج اطلاعات استفاده می کند و چنانچه سرعت کار را بیشتر کنید ممکن است در ثبت اطلاعات تداخل ایجاد شود .

۳-وقتی ربات فعال است از واتس آپ یا سایت دیوار استفاده نکنید : پیشنهاد می شود در زمانی که ربات در حال فعالیت است از واتس آپ و یا سایت دیوار با حساب شخصی خود استفاده نکنید چرا که تمام فعالیت ها بر روی شماره تلفن شما در حال انجام است و این می تواند باعث مسدود شدن حساب شما شود.

۴-از نوشتن پیام های بلند خودداری کنید : قاعدتا کار گرفتن یک پروسه یک لحظه ای نیست و پس از اولین سلام ممکن است تا روزها با کارفرما مکالمه کنید تا در نهایت یک روز برای مصاحبه در نظر گرفته شود . بسیاری از افراد می خواهند همه چیز را در اولین پیام خلاصه کنند که این کار اشتباه است .به همین خاطر پیشنهاد می کنیم پیام اولتان چیزی شبیه به این باشد : سلام وقتتان بخیر . در پیرو آگهی منتشر شده در سایت دیوار تمایل دارم رزومه کاری خود را برایتان ارسال نمایم .

۵-آگهی ها را بوک مارک نکنید : امکانی در برنامه قرار داده شده تا بعد از رصد هر آگهی که مطابق با شرط های ربات باشد را در حساب دیوار کاربر بوک مارک کند . در ابتدا این کار به نظر گزینه ای خوبی است اما پس از زمان اندکی که تعداد آگهی ها بیشتر شده با انبوهی از بوک مارک ها در حساب خود مواجه می شوید که ممکن است خیلی از آنها را به خاطر نیارید . همه چیز را به برنامه بسپارید چرا که که اطلاعات آگهی در برنامه ذخیره می شود.

۶-قوانین سایت دیوار را مطالعه کنید : اگر برای اولین بار از برنامه استفاده کنید صفحه ای پدیدار می شود که قوانین سایت دیوار و قوانین برنامه در آن نوشته شده است و برای ادامه کار می بایست حتما آن را مطالعه و تایید نمایید . بهتر است به منظور جلوگیری از هرگونه مشکلاتی احتمالی یکبار با قوانین و شرایط استفاده از نرم افزار آشنا شوید.

برنامه ارسال خودکار پیام برای آگهی دیوار
برنامه ارسال خودکار پیام برای آگهی دیوار

سوالات متداول برنامه ارسال پیام در دیوار

به طور خلاصه برنامه ارسال خودکار پیام دیوار چیست ؟

همانطور که از نامش مشخص است این برنامه آگهی های جدید در دسته های سایت دیوار را بررسی کرده و در صورتی که با عنوان های مدنظر شما برابر باشد شماره تماس آگهی دهنده را در اکانت واتس آپ شما باز کرده و یک پیام برای وی ارسال می کند. کلیه این فعالیت ها توسط یک ربات فعال در برنامه صورت می گیرد و کاربر نیاز به هیچگونه کاری به جز فعال کردن آن ندارد.

چرا برنامه باید به اکانت دیوار ما وصل شود؟

در پی قوانین جدید سایت دیوار برای مشاهده و نمایش شماره تماس آگهی دهندگان باید ابتدا کاربر شماره موبایل خود را وارد کرده و پس از تایید از شماره موبایل وارد شده به عنوان حساب کاربری او استفاده می شود . به همین منظور برنامه برای استخراح شماره ها نیاز دارد که کاربر ابتدا به حساب دیوار خود وارد شود.

چرا برنامه به اکانت واتس آپ ما متصل می شود؟

برنامه از Api و یا یک حساب عمومی برای ارسال پیام در پیام رسان واتس آپ استفاده نمی کند چرا که ممکن است به احتمال زیاد کارفرما بخواهد از طریق واتس آپ جواب پیام شما را بدهد پس به همین علت کلیه پیام های ارسالی باید با اکانت واتس آپ شخص استفاده کننده ارسال شود.

آیا اطلاعات ما در برنامه محفوظ می ماند؟

برنامه نیازی به اطلاعات ورودی کاربر ندارد و کلیه اطلاعات تا قبل از ارسال در یک پایگاه داده آفلاین ذخیره می شوند تا فقط در ارسال آگهی های تکراری جلوگیری شود . در برنامه اکانت واتس آپ و اکانت دیوار شما به عنوان یک زبانه جداگانه نمایش داده می شود تا کاربر کلیه فعالیت های ربات را از نزدیک مشاهده کند.

آیا برنامه از اتصال امن برای ارسال پیام ها استفاده می کند؟

هر دو سایت رسمی دیوار و واتس آپ از اتصالات امن برای ارسال و درخواست اطلاعات استفاده می کنند . به همین خاطر برنامه از نسخه تحت وب هر دو سایت با همان امنیت برای پردازش کار ربات استفاده می کند. پیشنهاد می شود برای استفاده از این برنامه یک سیم کارت اختصاصی استفاده کنید.

آیا شماره ها باید در تلفن یا اکانت ذخیره شوند؟

خیر . برنامه به مخاطبین تلفن همراه شما و یا لیست مخاطبین واتس آپ دسترسی ندارد و برای ارسال پیام از طریق یک لینک اشتراک گذاری عمومی واتس آپ برای ارسال پیام استفاده می کند . به همین منظور کلیه شماره ها نیازی به ثبت نام در مخاطبین تلفن همراه شما ندارد.

تا چه تعداد پیام ارسال می شود؟

برنامه تا بی نهایت آگهی را بررسی و بی نهایت پیام را ارسال می کند . هیچ محدودیتی در ثبت یا ارسال پیام وجود ندارد.

این برنامه برای چه کسانی مناسب است ؟

برنامه ارسال خودکار پیام دیوار برای افرادی که به دنبال پیدا کردن کار از طریق مشاهده آگهی های سایت دیوار هستند مناسب است . همچنین اگر شما صاحب یک کسب و کار جدید هستید و می خواهید کار بگیرید می توانید با این برنامه آگهی دهندگان را پیدا کرده و پیام ارسال کنید.

آیا برنامه فقط آگهی های جدید را رصد می کند؟

خیر . برنامه ابتدا ۲۴ مورد از آخرین آگهی های منتشر شده هر دسته ای را که انتخاب کرده باشید را بررسی کرده و پس از ثبت و ارسال اطلاعات منتظر انتشار آگهی های جدیدتر می ماند . این فعالیت تا مادامی که شما ربات را خاموش نکرده باشید ادامه دارد .

ایا برای شماره های پنهان و یا آگهی های چت دار هم پیام ارسال می شود؟

خیر . در پی تایید قوانین سایت دیوار برای شماره های پنهان و یا آگهی های فقط چت دار پیامی ارسال نمی شود . اما در لیست پیام های ارسالی برنامه گزینه چت کنید قرار می گیرد که بعدا می توانید لیست را مرتب سازی کرده و با یک کلیک به آدرس صفحه آگهی وارد شوید .

 

آیا این نوشته برای شما مفید بود ؟

9 دیدگاه برای “نرم افزار ارسال اتوماتیک پیام تبلیغاتی در دیوار

 1. Platform boy
  کلانتری گفته:

  انصافا برنامه خوب و جامع ای بود
  اگه واتس آپ رو روی ۶۰ تا بزارید بزنه هیچ اتفاقی برای اکانتتون نمیافته
  من خودم امتحان کردم

 2. Platform boy
  solmaz mavaji گفته:

  سلام وقت بخیر
  من این برنامه رو نصب کردم ولی بار اول فعال شد و بار دوم بازم میگه نسخه رایگان در حال استفاده است !
  چطوری این مشکل رو باید حل کنم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *