توییتر برای پلتفرم بوی

امروز قصد داشتیم برای وب سایت پلتفرم بوی یک حساب توییتر راه اندازی کنیم اما در اولین قدم بد آوردیم . بدون شک بهترین آدرس حساب توییتر ما می تونست platformboy ساده و بدون علامت باشه ولی با کلی امتحان کردن های مختلف آخرش فهمیدم این اسم رو گرفتن. رفتیم یوزرنیم رو در آدرس بالای مرورگر وارد کردیم ببینیم این پلتفرم بوی دومی کیه شیطون 😂؟ که با این صحنه زیر رو به رو شدیم :

توییتر پلتفرم بوی
توییتر پلتفرم بوی

اومدن یک حساب توییتر ساختن و بعد به دلایلی که خلاف قوانین سایتشون بوده حساب رو بستن !😐 . یکی از دوستان به ما میگفت غصه نخور چون دیدن پلتفرم بوی سایت داره ، بستن واسه ما نگه داشتن تا بیایم 🤣 .

ولی نه جدای شوخی شک ندارم کسی که این حساب رو ساخته از سایت ما بی خبر بوده و یه اسم خوشگل پیدا کرده و زودی هم حساب رو ساخته و فعالیتش رو شروع کرده . ولی خوشحال شدیم از یک نظر اونم اینکه حساب های Account suspended رو شاید به یک طریقی بشه از توییتر گرفت . ما ایمیل دادیم کلی صحبت کردیم که ریاست محترم وب سایت توییتر ، نام کاربری این حساب تعلیق شده با اسم دامنه ما یکیه و کاربر این حساب طبق قوانین شما خلافکار محسوب میشه و حسابش رو بستین 😄 . با توجه به اسناد موجود تمایل داریم امتیاز نام کاربری حساب رو به مالک دامنه پلتفرم بوی بدید تا به اسم حساب کاربری خودش این اکانت رو افتتاح کنه . چون واقعا حقمون نیست که به اسم های الکی پلکی رای مثبت بدیم وقتی میبینیم یک پلتفرم بوی خالی و مسدود شده اون وسط افتاده و ما حساب توییترمون یک اسم متفرقه باشه ! … فعلا که جوابی ندادن ولی امیدواریم این اتفاق بیافته .باید منتظر باشیم.

 

گپ تایم با پلتفرم بوی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.