سفارش رزومه نویسی آلمانی شما در

«پلتفرم بوی» 📑📜×~!

کاربر میهمان عزیز

رزومه نویسی یک جنبه بسیار مهم در جستجوی کار و ترقی شغل و حرفه های مختلف است. ما در پلتفرم بوی متعهد به ارائه خدمات رزومه نویسی با کیفیت بالا به زبان آلمانی هستیم تا به مشتریان عزیزمان کمک کنیم تا رزومه‌های حرفه‌ای و موثری داشته باشند که در رسیدن به اهداف حرفه‌ایشان مؤثر باشد. تیم متخصص و مجرب ما آماده است تا با رعایت استانداردهای بالا و تجربه درخشان، رزومه‌هایی ارائه کند که شما را به موفقیت و تثبیت موقعیت شغلی موردنظرتان نزدیکتر کند. با اعتماد به ما، می‌توانید از افزایش فرصت‌های شغلی و رشد حرفه‌ای خود لذت ببرید.

سفارش رزومه به زبان آلمانی

مطالعه شرایط، پر کردن فرم و پرداخت

رزومه نویسی برای کشور آلمان

مراحل ثبت درخواست رزومه آلمان

پیش از ثبت درخواست رزومه نویسی به زبان آلمانی موارد زیر را باید در نظر داشته باشید:

اطلاعات دقیق و کامل ارائه دهید: رزومه نویسان برای نوشتن رزومه شما به اطلاعات دقیق و کاملی در مورد سوابق تحصیلی، سوابق کاری، مهارت ها و علایق شما نیاز دارند. بنابراین، مهم است که اطلاعات خود را به طور کامل و دقیق ارائه دهید.

هدف خود را از نوشتن رزومه مشخص کنید: قبل از شروع به نوشتن رزومه، باید هدف خود را از نوشتن رزومه مشخص کنید. آیا قصد دارید برای یک موقعیت شغلی خاص درخواست دهید یا رزومه شما برای استفاده در موقعیت های مختلف شغلی است؟ دانستن هدف شما به رزومه نویس کمک می کند تا رزومه ای متناسب با نیازهای شما تهیه کند.

بازخورد و پیشنهادات خود را ارائه دهید: رزومه نویسان همیشه از بازخورد و پیشنهادات مشتریان خود استقبال می کنند. اگر نظری در مورد رزومه خود دارید، حتماً آن را با رزومه نویس در میان بگذارید.
علاوه بر موارد فوق، درخواست کنندگان خدمات رزومه نویسی به زبان آلمانی باید موارد زیر را نیز در نظر داشته باشند:

فرمت رزومه: رزومه های آلمانی معمولاً به ترتیب زمانی معکوس نوشته می شوند. یعنی جدیدترین سوابق تحصیلی و سوابق کاری در ابتدا آورده می شوند.

زبان رزومه: رزومه باید به زبان آلمانی نوشته شود. از استفاده از اختصارات یا اصطلاحات غیررسمی خودداری کنید.

طول رزومه: رزومه های آلمانی معمولاً یک صفحه ای هستند. اگر سوابق تحصیلی و سوابق کاری شما طولانی است، می توانید آنها را در دو صفحه قرار دهید.

سفارش خود را ثبت کنید سوالی دارید ؟

راه های ارتباط با ما

شما می توانید از طریق روش های زیر با کارشناسان بخش طراحی وب سایت پلتفرم بوی ارتباط بگیرید .

ما کجا هستیم ؟

در حال حاضر وب سایت پلتفرم در مکان خاصی جهت مراجعه حضوری استقرار ندارد .

ساعات پاسخگویی

کارشناسان ما همه روزه از ساعت 10 صبح الی 8 شب آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند .

به ما ایمیل بزنید

شما می توانید با آدرس ایمیل زیر در هر زمانی با ما مکاتبه کنید.

info@platformboy.com

با ما تماس بگیرید

میتوانید با آی دی تلگرام زیر در ارتباط باشید

آی دی تلگرام

سوالی دارید بپرسید ؟

  پیش شرایط رزومه نویسی به زبان آلمانی

  کاربر گرامی لطفا شرایط را به دقت مطالعه کرده و سپس درخواست خود را ثبت کنید.

  توضیحات رزومه نویس :

  رزومه نویس بر اساس موارد ذکر شده در زیر کار رزومه نویسی شما را انجام میدهد (مهم است و حتما مطالعه شود)

  • حداقل ۱ صفحه، حداکثر ۲ صفحه
  • فرم یا اون لیست پر کنن + عکس از خودشون بفرستن
  • مهم این نیست که صفحه رزومه شما پر بشه، چه برای سفارت چه دانشگاه چه شرکت‌ها باید هر چی‌ مهمتر هست رو بنویسیم، کسی‌ که رزومه شما رو بررسی می‌کنه باید هر چیزی که مهم تر هست رو تو همون صفحه اول ببینه، پس باید کلی دقت کنه که نه زیاد نوشته شده باشه و نه خیلی کم.
  • رزومه اصلا نباید شلوغ باشه. اینطوری همون لحظه اول رزومه کنار گذشته میشه

   

  بستگی به قالب رزومه و نوع شرکت‌ها باید قابلش نوشته باشه. مثلا اگه اداره هست یک قالب رسمی‌ میخوایم و اگه تو شرکت گرافیکی یا هنر یا هر چیز دیگه ای که هست رزومه باید خلاقانه باشه. 

  عکسی‌ که قراره بفرستن، عکس پاسپورتی باید باشه یا یک عکس رسمی که ترجیحا با لبخند باشه.

  رزومه (CV)

  لطفا پیش از ثبت درخواست اطلاعات زیر را حاضر کنید

  [نام و نام خانوادگی][آدرس][شماره تماس][ایمیل]

  تحصیلات:
  – [مدرک تحصیلی] ، [رشته تحصیلی]، [موسسه]، [محل]، [تاریخ فارغ التحصیلی]

  تجربه‌های کاری:
  1. [عنوان شغلی] در [نام شرکت]، [محل]، [تاریخ شروع و پایان همکاری]   – خلاصه‌ای از وظایف و دستاوردها2. [عنوان شغلی] در [نام شرکت]، [محل]، [تاریخ شروع و پایان همکاری]   – خلاصه‌ای از وظایف و دستاوردها

  مهارت‌ها:
  – [مهارت ۱]– [مهارت ۲]

  علاقه‌مندی‌ها:
  – [علاقه‌مندی ۱]– [علاقه‌مندی ۲]

  زبان ها :[زبان ۱][زبان ۲]

  نمونه انگیزه نامه

  نمونه انگیزه نامه

  کاربر گرامی تصویر بالا قسمتی از یک نمونه انگیزه نامه است که که قبلا به سفارت آلمان ارسال شده است.لطفا از متن درون تصویر به هیچ وجه استفاده نکنید. در غیر این صورت امکان دارد رزومه تان توسط سفارت ریجکت شود. ما صرفا جهت نمونه این تصویر را قرار داده ایم.

  برای ثبت سفارش پیام بدید

  کاربر گرامی لطفا پیش از ثبت درخواست خود پیش شرایط قید شده در بخش بالا را به دقت مطالعه کنید

  در تلگرام پیام بدید یا ایمیل بزنید

  در تلگرام زودتر پاسخگو هستیم

  برای پاسخگویی لطفا صبور باشید.

  https://t.me/ATiYE_HO

  Info@Platformboy.com

  چرا وب سایت پلتفرم بوی؟

  با خوشحالی و افتخار اعلام می‌کنیم که پلتفرم بوی، یک مرجع معتبر و حرفه‌ای در زمینه رزومه نویسی به زبان المانی می‌باشد. ما تلاش می‌کنیم تا با استفاده از تخصص و تجربه‌ی حرفه‌ای تیم متخصص و ماهرمان، بهترین راهکارهای رزومه نویسی در زبان المانی را برای شما فراهم کنیم.

  ما در بوی، اهمیت بسیاری به کیفیت و دقت در ارائه رزومه‌های المانی می‌دهیم. توانایی ساختن رزومه‌های حرفه‌ای و جذاب در زبانی که ممکن است برای شما جدید باشد، هدف اصلی ماست. هر کدام از رزومه‌هایی که در سایت ما انجام می‌شود، تحت نظر متخصصین و با رعایت استانداردهای حرفه‌ای تدوین می‌شود.

  در بوی، از به روزترین روش‌ها و استانداردهای بین‌المللی در زمینه رزومه نویسی استفاده می‌کنیم. تمام مهارت‌ها، تحصیلات و تجربیات شما را به یک رزومه حرفه‌ای و جذاب در زبان المانی تبدیل می‌کنیم. هدف ما در بوی، کمک به شما برای جلب توجه کارفرمایان المانی و داشتن شانس موفقیت بیشتر در بازار کار آلمانی است.

  با تکیه بر دانش و تجربه‌ی ما در این زمینه، می‌توانید به اعتماد کامل به ما بسپارید که رزومه نویسی به زبان المانی شما در بهترین شکل ممکن و با تمام دقت و حرفه‌ایت را برای شما ارائه خواهیم داد.

  رزومه نویسی به زبان آلمانی

  نگارش رزومه کاری آلمان /~!🔖

  نگارش رزومه کاری برای کار در آلمان نیازمند توجه به استانداردها و معمولات کشور آلمانی است. در ادامه، یک مثال از رزومه کاری برای کار در آلمان آورده شده است. لطفاً اسامی، مشخصات و تجربیات خود را جایگزین نمایید:

  رعایت موارد زیر در نگارش رزومه کاری برای کار در آلمان بسیار مهم است:

  1. استفاده از قالب استاندارد: از یک قالب رزومه استاندارد و متناسب با فرهنگ کشور آلمان استفاده کنید. در آلمان، رزومه به عنوان “Lebenslauf” شناخته می‌شود.

  2. فهم عمیق از استانداردهای زبانی: از زبان آلمانی به خوبی استفاده کنید. در صورتی که زبان آلمانی مهارت شما ضعیف است، نیاز به ترجمه رزومه به زبان آلمانی دارید.

  3. اطلاعات شخصی: نام، نام خانوادگی، آدرس، شماره تلفن، و آدرس ایمیل به دقت درج شوند. اطلاعات شخصی باید کامل و درست باشند.

  4. هدف شغلی: یک بخش خلاصه از هدف شغلی شما باید در ابتدای رزومه قرار داده شود. این بخش باید مشخص کند که شما به چه نوع شغلی علاقه دارید.

  5. سوابق تحصیلی: تجربه‌های تحصیلی شما باید به تفصیل ذکر شوند، از جمله دانشگاه‌هایی که در آنها تحصیل کرده‌اید و مدرک‌هایی که دریافت کرده‌اید.

  6. تجربیات حرفه‌ای: تجربیات شغلی شما باید به ترتیب زمانی از جدیدترین به قدیمی‌ترین آمده و وظایف و مسئولیت‌هایی که در هر شغل داشته‌اید باید به دقت توضیح داده شوند.

  7. مهارت‌ها و مدارک: مهارت‌ها و مدارک تحصیلی، حرفه‌ای و دیگر مهارت‌هایی که دارید باید در رزومه آورده شوند.

  8. زبان‌ها: مهارت‌های زبانی شما باید به دقت توضیح داده شوند. اگر زبان‌های دیگری را نیز بلد هستید، آن‌ها را نیز ذکر کنید.

  9. توصیه‌نامه‌ها: اگر توصیه‌نامه‌هایی از کسانی دارید که به شما توصیه کرده‌اند، آن‌ها را به رزومه اضافه کنید.

  10. فرمت و زیبایی: رزومه باید به شکلی زیبا و مرتب باشد. از فونت و اندازه قابل خواندن استفاده کنید و از علائم نگارشی صحیح استفاده کنید.

  11. کاور نامه: در برخی موارد، ارسال یک کاور نامه به همراه رزومه نیز الزامی است. در کاور نامه، دلایلی برای علاقه به شغل مورد نظر و معرفی خود بنویسید.

  12. توجه به نکات فرهنگی: در آلمان، افراد معمولاً به دقت به جزئیات کاری نگاه می‌کنند، بنابراین رزومه شما باید بی‌عیب و نقص و با دقت فراهم شده باشد.

  13. تعیین محدودیت‌ها: رزومه را به یک یا دو صفحه محدود کنید و اطلاعات کلیدی و مهم را بیان کنید.

  به یاد داشته باشید که رزومه به عنوان ابزاری برای جذب توجه کارفرمایان استفاده می‌شود، بنابراین باید توجه به جزئیات و دقت داشته باشید و در آن از اصول رسمی و متعارف در آلمان پیروی کنید.

  لطفاً مطمئن شوید که رزومه شما مرتب و مرتبط با حرفه و هدف شغلی خود است. همچنین، باید ترجیحاً به زبان آلمانی نوشته شده باشد یا حداقل در کنار آلمانی، نسخه انگلیسی رزومه هم داشته باشید. همچنین، درصدد استفاده از توصیه‌نامه‌ها و مدارک مرتبط با کار تحصیلی و شغلی خود باشید.

   

  مسیر و راه حل ها

  مسیر و راه ها

  شروع به کار

  دنیای فناوری دیجیتال

  جستجو در سایت

  ارتباط با ما

  شماره گذاری

  قدم اول

  خدمات بیشتر

  لینک و دسترسی های بیشتر در پلتفرم بوی

  فروشگاه و خریدنی

  خدمات پلتفرم بوی

  آموزش و کمک آموزشی

  برای سلامتی و تندرستی

  توسعه دهندگان

  ابزارهای ویژه

  درباره پلتفرم بوی

  هنر و سرگرمی

  پشتیبانی و سرویس دهی

  پرداخت 

  درباره پلتفرم بوی

  پشتیبانی و سرویس دهی

  پرداخت 

  قوانین و دسترسی

  قوانین دسترسی به محتوا

  در این بخش کاربران میتوانند شرایط استفاده و دسترسی به محتواهای ارائه شده در پلتفرم بوی را مطالعه نمایند.

  شرایط و قوانین دسترسی

  شرایط و قوانین استفاده

  شرایط و قوانین کامل استفاده از وب سایت پلتفرم بوی در این بخش توضیح داده شده است.

  قوانین و مقررات سایت

  قواعد آپدیت محصولات

  کلیه قواعد مربوط به آپدیت محصولات طراحی شده توسط پلتفرم بوی را در این بخش مطالعه نمایید.

  قواعد آپدیت محصولات

  * تبلیغات در پلتفرم بوی - میتوانید برای توسعه و رشد کسب و کارتان در پلتفرم بوی تبلیغات خود را نمایش دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره روش های تبلیغاتی ما بر روی این لینک کلیک نمایید.