بازی آنلاین دایناسور گوگل کروم

Result

چگونه بازی کنیم؟

بازی دایناسور مرورگر گوگل کروم یک بازی مخفی شده درون مرورگر بود که تنها وقتی به اینترنت دسترسی نداشته باشید ظاهر میشود.مثلا وقتی اینترنت کاملا قطع باشد این بازی بر روی صفحه قرار میگرفت.اکنون بدون اینکه نیاز به قطع کردن اینترنت داشته باشید ما این بازی را برایتان قرار داده ایم.اما روش بازی:

برای شروع بازی یکبار روی صفحه بازی کلیک کرده یا کلید Spacebar را فشار دهید.اکنون با موقع ضربه زدن یا فشردن همان کلید spacebar از رو موانع بپرید تا بیشترین رکورد خود را ثبت کنید.

ماجرای بازی دایناسور مرورگر گوگل کروم چیست؟

بازی آنلاین دایناسور مرورگر گوگل کروم یک بازی ساده مبتنی و پنهان شده در مرورگر گوگل کروم است که در صفحه “عدم موجودیت اینترنت” در مرورگر گوگل کروم قابل مشاهده است. وقتی که صفحه ای را برای نمایش یک سایت باز میکنید و اینترنت دستگاهتان قطع شده باشد گوگل کروم صفحه خطایی با پیام “به دلیل عدم اتصال به اینترنت” نمایش داده می‌شود.شما در این صفحه با کلیک کردن بر روی دکمه “space” یا “↑” کلیدهای کیبورد بازی دایناسور مرورگر گوگل کروم شروع می‌شود. در این بازی، شخص با کلیک کردن بر روی دکمه “space” یا “↑” کلیدهای کیبورد، باید دایناسور را از برخورد با موانعی مانند کاکتوس‌ها جلوگیری کند و امتیاز بیشتری کسب کند.

این بازی به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین بازی‌های مخفی، در دنیای مرورگرهای وب شناخته شده است.

پیگیری مشکلات

ابزارهای پلتفرم بوی همواره تلاش می کنند تا یک ابزار بی عیب و نقض باشند و از هرگونه اشتباه و یا مشکلات فنی جلوگیری کنند.

حال چنانچه مشکلی در این بخش برای شما رخ داده می توانید ، با پر کردن این فرم مشکل خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت برای رفع و پیگیری این مسله با شما ارتباط برقرار کنیم.

    کلیه ابزارهای وب سایت پلتفرم بوی مرتبا به روز رسانی شده و کاملا به زبان فارسی هستند. همچنین در هر بخش راهنمای نحوه استفاده برای راحتی استفاده شما کاربران قرار داده شده است.

    کلیه ابزارهای آنلاین

    این ابزار را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید