همه ی دوروبریات از اینجا شروع کردن…. تو هم شروع کن !

نقطه شروع چیه ؟

نقطه شروع یک محیط آموزشی برای شروع یادگیری یه زبان برنامه نویسی جدید یا یک محیط توسعه جدیده که توسط خیلی ها در دنیا داره استفاده میشه ….

بدون شک تو هم دنبال آموزش بودی رسیدی اینجا پس :

۱-به پلتفرم بوی اعتماد کن که در این صفحه تو به خواسته ات میرسی !

۲-سخت تمرین کن و نگران زیاد بودن محتوای آموزشی نباش !

چارت نکات قبل از شروع به یادگیری

اگر الان وقت یادگیری را ندارید این صفحه را ترک کنید . برای شروع یک زبان برنامه نویسی یا محیط توسعه جدید ابتدا مطمئن شوید که وقتتان آزاد است و می توانید با خیال راحت شروع کنید .

برنامه نویسی یعنی کدنویسی ، پس فقط تماشاچی نباشید . در هرجایی که قطعه کدی آورده شده آستین هایتان را بالا بزنید و کد ها را تست کنید . شیوه ی “”اول کد”” بهترین قانون یادگیری برنامه نویسی است .

فورا این صفحه را تا انتها اسکرول نکنید که ببینید چه خبر است ! اگر به دنبال یادگیری هستید به ما اعتماد کنید و قدم به قدم مفاهیم را دنبال کنید و در آخر مطمئن باشید که این مبحث را یاد خواهید گرفت .

 

آموزش شروع به کار با ویژوال استودیو کد

vscode شروع به کار
vscode شروع به کار

ویژوال استودیو کد چیست ؟

Visual Studio Code ویرایشگر کد منبع سبک اما قدرتمندی است که روی دسک تاپ شما اجرا می شود و نسخه های آن برای سیستم عامل های ویندوز ، مک او اس و لینوکس در دسترس است. این برنامه به خوبی از JavaScript ، TypeScript و Node.js پشتیبانی می کند و دارای یک اکوسیستم غنی از برنامه های افزودنی برای زبان های دیگر (مانند C ، C # ، جاوا ، پایتون ، PHP ، Go) و محیط های توسعه برای اجرای برنامه ها (مانند .NET و Unity) است.

با ویژوال استودیو می توانید به راحتی کدهای خود را برای هر زبان و هر نوع سیستم عاملی به سرعت پیاده سازی کنید و به جای استفاده از نرم افزار سنگین به راحتی با یک برنامه کم حجم و سبک تر به همه ی منابع و افزودنی ها دسترسی داشته باشید . ویژوال استودیو کد علاوه بر فراهم کردن محیط کدنویسی به شما امکان اجرا ، تست و رفع دیباگ کدها را هم می دهد . همچنین با نصب افزودنی های بیشتر شما امکان طراحی و کدنویسی کاملتری را در اختیار خواهید داشت و همه چیز فقط به یک ویرایشگر ساده ختم نمی شود.

 

بعد از اتمام آموزش چه کاری انجام بدیم ؟

می توانید وارد صفحه اصلی آموزش های نقطه شروع پلتفرم بوی شوید و مبحث جدیدی رو شروع کنید و یا همین الان از طریق فیلد بالا زبان برنامه نویسی جدیدی را جستجو کنید.

پرسش های بعد از اتمام آموزش

می توانید از سایت های Udemy ، GitHub ، tutorialspoint ، CodeAcademy و سایر منابع آموزشی فارسی زبان استفاده کنید .

برای یادگیری هر آموزش جدید حداقل یک هفته برای تمرین کردن های بیشتر و حداکثر یک ماه برای نوشتن یک پروژه با آن زبان زمان نیاز خواهید داشت .

در حال حاضر خیر . شما بر اساس نیاز یا آشنایی قبلی که با آن زبان دارید آموزش را شروع کنید . همچنین نیم نگاهی به وضعیت بازار کار آن زبانی که قصد یادگیریش را دارید بهتر است .

کمی استراحت کنید . سپس با تمرین قطعه کد ها مهارت خود را در آن زبان قوی تر کنید . بعد از اینکه متوجه شدید موارد مهم را یاد گرفته اید برای خودتان یک پروژه کوچک با همان زبان بنویسید .

به طور مثال یک پروژه کوچک مثل دفترچه یادداشت یا ماشین حساب که بسیار ساده هستند و در صورتی که دیدید علاقمندتر شدید پروژه تان را گسترش دهید .

فراموش نکنید : تمرین ، تکرار و پروژه !

آموزش های پلتفرم بوی همیشه کامل بوده و از صدها مستندات اصلی آموزشی استفاده می کند .بنابراین آموزش ها تا جایی که ممکن است به طور کامل و با دقت و بازبینی تیم مدرس منتشر می شوند . حال چنانچه چیزی از قلم افتاده باشد با یک جستجوی ساده می توانید اطلاعات آن را نیز بدست بیاورید.

خیر .

کلیه آموزش های نقطه شروع وب سایت پلتفرم بوی رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای پرداخت ندارد .همین حالا می توانید آموزش بعدیتان را به طور کامل شروع کنید.

در رابطه با آموزش های نقطه شروع سوالی دارید ؟

بر روی دکمه زیر کلیک کنید و سوالتان را آنجا بپرسید

با ما در ارتباط باشید !