ساخت و صدور فاکتور فروش آنلاین

Result

Result

چگونه از ابزار صدور فاکتور آنلاین استفاده کنیم؟

📌 برای ویرایش هر قسمت از فاکتور تنها کافیست یکبار بر روی فیلد موردنظر کلیک کرده تا به حالت ویرایش تبدیل شود.سپس طبق برچسب مشخص شده مشخصات فاکتور خود را وارد نمایید.

نکته: وب سایت پلتفرم بوی به هیچ یک از ورودی اطلاعات شما دسترسی ندارد و این ابزار به صورت یک اسکریپت آفلاین صدور فاکتور شما را انجام میدهد.

نام فروشگاه: اسم فروشگاه فروشنده یا طرف حساب فاکتور است. مثلا اگر قرار هست که فاکتور را برای مشتری صادر کنید، نام فروشگاه همان نام مغازه خودتان است.همچنین فیلد اطلاعات فروشگاه که در زیر نام فروشگاه قرار گرفته، با آدرس/شماره تلفن و دیگر اطلاعات فروشگاهتان پر میشود. پر کردن تمام این قسمت ها اختیاری است.

نکته: وارد سازی کلیه اطلاعات فاکتور اختیاری است و میتوانید بسیاری از فیلدها را خالی بگذارید.

چاپ فاکتور

چاپ فاکتور: چاپ یا همان پرینت نهایی بسیار ساده است. برای صدور فاکتور می بایست بر روی دکمه چاپ فاکتور کلیک کنید.اکنون در پنجره نمایان شده یا از فاکتور خروجی pdf تهیه کرده و یا مستقیما آنرا چاپ کنید.همچنین در کامپیوتر میتوانید از ترکیب کلید Ctrl+p هم استفاده کنید.

چاپ صدور فاکتور
چاپ صدور فاکتور

افزودن/ حذف ردیف

افزودن ردیف: برای افزودن ردیف از دکمه سبز رنگ زیر ردیف ها استفاده کنید. با یکبار کلیک کنید یک ردیف خالی به زیر ردیف فعلی اضافه میشود.

نکته: این برنامه هیچ محدودیتی در تعداد ردیف/ مبالغ یا تعداد دفعات استفاده ندارد.

حذف ردیف: برای حذف کردن می بایست بر روی دکمه حذف مقابل همان سطر/ردیف یکبار کلیک کنید.دقت کنید ردیف حذف شده بازگردانی نمیشود.

فاکتور ساز پیشرفته آنلاین رایگان و بدون محدودیت!

فاکتورهای خود را به سرعت و بدون محدودیت با ابزار فاکتور ساز پیشرفته آنلاین رایگان پلتفرم بوی چاپ کنید.

هر فاکتوری که با فاکتورساز آنلاین ما ایجاد می شود را می توان برای مشتری خاصی که برایش ارسال می کنید سفارشی کرد. می‌توانید اطلاعات فرستنده یا مشتری را در فیلدهای جداگانه اضافه کنید.

همچنین موارد دلخواه دیگر مانند محصولات با قیمت‌ها و خدمات ثابت یا درصد تخفیف، مالیات و برای اطمینان از پرداخت به موقع، شرایط پرداخت فاکتور مثب جزئیات بانکی یا پیوند/لینک پرداخت و تاریخ سررسید را اضافه کنید. رابط کاربری تمیز و کاربرپسند فاکتورساز آنلاین پلتفرم بوی به شما این امکان را میدهد تا بدون محدودیت هرچند هزار قلم کالایی را که دارد وارد کرده و اطلاعات موردنظر خود را چاپ کنید.

فاکتورهای نامحدود و دانلود به طور PDF

با استفاده از فاکتورساز آنلاین پلتفرم بوی می توانید تعداد نامحدودی فاکتور تولید کرده و بدون پرداخت هزینه اضافی آنها را به صورت PDF دانلود کنید. افزودن ردیف به فاکتور نامحدود کاملا رایگان است.

صدور حرفه ای فاکتور آنلاین به شما کمک می کند تا فاکتورها را با فرمت صحیح با تمام عناصر ضروری تهیه کنید. به‌علاوه، می‌توانید به راحتی همه فاکتورها و مخاطبین خود را ذخیره، ردیابی و مدیریت کنید، بنابراین هرگز فاکتور و جزئیات کسب‌وکار مشتریان را گم نخواهید کرد.

فاکتور فروش با امکان سفارشی سازی

بیشتر قسمت های این فاکتور فروش قابلیت شخصی سازی دارد.

میتوانید تمام عنوان های فاکتور را به دلخواهتان تغییر دهید.تقریبا بیش از 80 درصد موارد نمایشی فاکتور قابل تغییر هستند و فقط کافیست یکبار بر روی نوشته موردنظرتان کلیک کنید تا حالت انتخاب فعال شود.

سفارشی سازی فاکتور
سفارشی سازی فاکتور

تغییر برچسب های فاکتور

این امکان وجود دارد که شما برای فاکتور خود بخواهید از عنوان های خاص یا همان برچسب های متناسب با کسب و کار خودتان را استفاده کنید.به طور مثال در حالت پیش فرض در فاکتور عنوان جمع کل  “مبلغ قابل پرداخت” نوشته شده اما شاید شما بخواهید این عنوان را به جمع کل مبلغ یا مبلغ کل و یا هرچیز دیگری که تمایل دارید تغییر دهید.این کار به سادگی قابل انجام است در واقع برچسب ها با فیلدهای نوشتاری متفاوت هستند اما با کلیک کردن بر روی آنها بدون اینکه مکان نما نمایان باشد میتوانید عنوان موردنظر خود را بنویسید.

تغییر عنوان های فاکتور
تغییر عنوان های فاکتور

میتوانید برچسب ها را تغییر دهید

کلیه برچسب های مهم درون فاکتور قابل تغییر هستند. به طور مثال صورت حساب، ردیف، کد کالا، نام کالا، بهای واحد، تعداد، جمع، جمع کل فاکتور، تخفیف، کارمزد، مبلغ قابل پرداخت برچسب هایی هستند که میتوانید با کلیک بر روی آنها فاکتور خود را سفارشی تر کنید.

چه چیزهایی جدید است؟

هر ماه ابزار صدور فاکتور آنلاین را به روز رسانی میکنیم تا مادامی که مطمئن شویم کلیه قسمت های آن به درستی کار میکند.

نمایش زیرعنوان ها در نسخه موبایل و تبلت را درست کرده ایم همچنین کادربندی ها برای نمایش درست ارقام درست شده اند.

تنظیمات خارج از فاکتور
تنظیمات خارج از فاکتور

افزودن تاریخ هجری شمسی

این قسمت نشان میدهد که فاکتور شما در چه تاریخی صادر شده و نیازی به فعال کردن تیک Header در هنگام چاپ یا نوشتن تاریخ به صورت دستی به هنگام چاپ نیست. به راحتی میتوانید تاریخ را با یک کلیک روشن و یا خاموش کنید.

نمایش تاریخ هجری شمسی در فاکتور
نمایش تاریخ هجری شمسی در فاکتور

پیگیری مشکلات

ابزارهای پلتفرم بوی همواره تلاش می کنند تا یک ابزار بی عیب و نقض باشند و از هرگونه اشتباه و یا مشکلات فنی جلوگیری کنند.

حال چنانچه مشکلی در این بخش برای شما رخ داده می توانید ، با پر کردن این فرم مشکل خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت برای رفع و پیگیری این مسله با شما ارتباط برقرار کنیم.

    کلیه ابزارهای وب سایت پلتفرم بوی مرتبا به روز رسانی شده و کاملا به زبان فارسی هستند. همچنین در هر بخش راهنمای نحوه استفاده برای راحتی استفاده شما کاربران قرار داده شده است.

    کلیه ابزارهای آنلاین

    این ابزار را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید