موسیقی برای انگیزه یابی

55 دقیقه موسیقی برای انگیزه یابی !

گاهی در زندگی ، هر کسی ممکن است از راه رسیدن به هدف خود بی انگیزه شود و با هر صحبت یا نصیحت و پند و ارز هم راه به جایی نبرد.بی انگیزه بودن ممکن است موقتی باشد و با یک جرقه ، یک اتفاق یا یک جمله بازگردد. قطعا با وجود اینکه می دانید راه حل نهایی اقدام کردن عملی شماست، تا زمانی که دچار آن شده باشید باید یک مدتی را سپری کنید.

مدت زمانی که هرکسی در زندگی خود بی انگیزه می شود متفاوت است و ممکن است بارها اتفاق بیافتد. ممکن است یک روز کامل بی انگیزه شوید یا چند ساعت یا چند ماه ! این موضوع کاملا بستگی به خود شما دارد و تا چه میزان طول خواهید کشید هم همینطور .

55 دقیقه موسیقی مناسب برای انگیزه یابی و انگیزه بخشی

موسیقی های بیشتر

موسیقی های بیشتر برای دیگر لحظات شما مثل موسیقی برای پیاده روی ، ورزش ، باشگاه ،مطالعه ، ریاضی ، انگیزه یابی ، استراحت ، خوابیدن ، برنامه نویسی ، نقاشی ، استحمام و ….

موسیقی های بی کلام بیشتر

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

برای بسیاری از لحظات شما موسیقی های متنوعی را گردآوری کرده ایم. موسیقی برای مطالعه،ورزش، استراحت، خوابیدن، رفع افسردگی و حتی آثار آهنگسازان معروفی همچون استاس تونه همگی در بخش موسیقی های بی کلام پلتفرم بوی در دسترس اند.

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

این سبک موسیقی بدون کلام و با استفاده از صداهای سازهای مختلف، قادر است احساسات و ایده‌های شنوندان را به خوبی بیان کند. با گوش دادن به موسیقی بی کلام، می‌توانید به یک سفر ذهنی عمیق در معرض امواج موسیقی باشید و هم‌زمان با آرامش و آرامش خود را پیدا کنید.

موسیقی های بی کلام بیشتر

موسیقی برای انگیزه یابی را بین دوستانتان در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید