موسیقی بی کلام برای درس خواندن

موسیقی بیکلام برای کتاب یا درس خواندن !

موسیقی برای درس خواندن یا رمان خواندن؟

موسیقی خیلی میتواند روی میزان یادگیری شما تاثیر گذار باشد به شرطی که به درستی آن را انتخاب کرده باشید در غیر این صورت ضمن ایجاد حواس پرتی خیلی زود از درس خواندن دلسرد میشوید و ترجیحا به سراغ کار دیگری میروید.

شما به دنبال موسیقی بی کلام برای درس خواندن هستید ؟ درست است ؟اگر جوابتان بله است بروید و دکمه پخش را بزنید ولی اگر جوابتان منفی است پس حتما می خواهید یک کتاب غیردرسی مثل رمان یا بیوگرافی را بخوانید. اینگونه کتاب ها نیاز به تمرکز بالایی ندارند و یک موزیک ملایم هم به متن قصه خیلی زیبایی بیشتری می دهد اما این صفحه برای اینگونه کتاب ها نیست.برای موسیقی برای کتاب خواندن از دکمه زیر استفاده کنید.

موسیقی بی کلام برای کتاب خواندن

صدای یک کتابخانه قدیمی(دنج،آرام،بارانی و گرم)

موسیقی نیست ! یک صدای محیط کتابخانه قدیمی دنج و کنج است.

شما برای درس خواندن به موسیقی احتیاج ندارید. به ما اعتماد کنید این صدا به مراتب از موسیقی برای افزایش تمرکزتان بر محتوای درسی تاثیر گذارتر است.

شما را در شبی بارانی به یک کتابخانه قدیمی بردیم که آنجا در یک محیط آرام درس هایتان را بخوانید.پس بدون معطلی دکمه را بزنید. صدا را پخش کنید و از درستان لذت ببرید.

ورژن یک – 26 دقیقه

ورژن دو – 70 دقیقه

موسیقی ملایم

موسیقی مناسب تری احتیاج دارید؟

مسلما سلیقه و ارتباط گیری هرکسی با هر سبکی از موسیقی میتواند متفاوت باشد و علاوه بر پیشنهاد ما شاید برای بعضی ها موزیک ملایم تاثیر بیشتری داشته باشد.

بنابراین به طور مجزا 2 قطعه موسیقی ملایم دیگر را در اینجا قرار داده ایم که میتوانید هنگام درس خواندنتان از آنها نیز استفاده کنید.

موسیقی بی کلام – یک ساعت

موسیقی + صدای شومینه – 2 ساعت

صدای کتابخانه طبیعی (جدید*)

لذت درس خواندن همراه با موسیقی را به حداکثر برسانید 😇📖

نویسندگی در پلتفرم بوی

به صورت آنلاین و بدون نیاز به حساب کاربری شروع به نوشتن کنید.همه نوشته های شما به طور خودکار درمرورگرتان ذخیره میشود و با بستن آن اطلاعات همیشه در دسترس است.

نوشته هاتو ذخیره کن!

برو به مای رایتی

نکته های مهم درسی خود را به صورت آنلاین بچسبانید. این همان استیکی نوت های دیواری است که به صورت کاملا مجازی میتوانید آن را تجربه کنید.

استیکی نوت بچسبون !

برو به استیکی نوت

وقت طلاست! یک نوشته یا مقاله برای خواندن دارید؟ ابزار تندخوانی آنلاین ما به سرعت نوشته ها را به شما نشان میدهد تا یک متن طولانی را به سرعت بخوانید.

تند و سریع بخوان!

برو به ابزار تندخوانی

ابزارهای بیشتر در کوله پشتی

کوله پشتی یکی از بخش های وب سایت پلتفرم بوی است که در آن به ابزارهای زیادی در ارتباط با آموزش آنلاین دسترسی داشته باشید.

کوله پشتی

موسیقی های بی کلام بیشتر

موسیقی های بیشتر برای دیگر لحظات شما مثل موسیقی برای پیاده روی ، ورزش ، باشگاه ،مطالعه ، ریاضی ، انگیزه یابی ، استراحت ، خوابیدن ، برنامه نویسی ، نقاشی ، استحمام و ….

موسیقی های بی کلام بیشتر

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

برای بسیاری از لحظات شما موسیقی های متنوعی را گردآوری کرده ایم. موسیقی برای مطالعه،ورزش، استراحت، خوابیدن، رفع افسردگی و حتی آثار آهنگسازان معروفی همچون استاس تونه همگی در بخش موسیقی های بی کلام پلتفرم بوی در دسترس اند.

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

این سبک موسیقی بدون کلام و با استفاده از صداهای سازهای مختلف، قادر است احساسات و ایده‌های شنوندان را به خوبی بیان کند. با گوش دادن به موسیقی بی کلام، می‌توانید به یک سفر ذهنی عمیق در معرض امواج موسیقی باشید و هم‌زمان با آرامش و آرامش خود را پیدا کنید.

موسیقی های بی کلام بیشتر

موسیقی برای درس خواندن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.