چگونه رزولوشن گوشی یا لپ تاپ را بفهمیم؟

نیازی به نصب برنامه یا انجام روش خاصی نیست. ابعادی که در قسمت زیر مشاهده میکنید رزولوشن دقیق دستگاه شما هستند.

Result

 رزولوشن صفحه نمایش دستگاه من چیست ؟

پیدا کننده رزولوشن یک ابزار آنلاین برای بررسی وضوح صفحه نمایش هر دستگاه است. با استفاده از این ابزار می توانید وضوح مانیتور (ابعاد صفحه نمایش بر حسب پیکسل) آی پد، تبلت، آیفون، مک بوک یا هر دستگاه نمایشگر دیگری را بدست بیاورید.همچنین رزولوشن صفحه نمایش مانیتور، تلویزیون، دستگاه موبایل یا هر دستگاه نمایشگری که دارید.

وضوح صفحه نمایش به طور کلی به صورت عرض x ارتفاع بر حسب پیکسل اندازه گیری می شود.

به عنوان مثال رزولوشن 1920 در 1080 به این معنی است که 1920 پیکسل عرض و 1080 پیکسل ارتفاع صفحه نمایش است. با این حال وضوح صفحه نمایش فعلی شما ممکن است کمتر از حداکثر وضوح صفحه نمایش پشتیبانی شده باشد. بنابراین می توانید وضوح صفحه نمایش خود را از تنظیمات دستگاه خود تغییر دهید.

این عددی که ابزار نشان می دهد چیست ؟

عدد بالا نشان دهنده وضوح صفحه / مانیتور شما (از نظر عرض و ارتفاع) است. عددی که برنامه ما نشان می دهد کاملا دقیق و درست است پس خیالتان راحت باشد، شما نیازی نیست برنامه خاصی را برای بدست آوردن رزولوشن دستگاهتان نصب کنید.

سایر روش های بدست آوردن رزولوشن گوشی

در حالت کلی، رزولوشن گوشی توسط تعداد پیکسل‌هایی که در نمایشگر گوشی وجود دارد، تعیین می‌شود. بنابراین، یکی از روش‌های بدست آوردن رزولوشن گوشی، مشاهده مشخصات فنی گوشی است که معمولاً در وبسایت سازنده یا از طریق جستجو در اینترنت در دسترس است.

همچنین، برای بررسی رزولوشن گوشی می‌توانید از برنامه‌های شناخت رزولوشن صفحه‌نمایش استفاده کنید. این برنامه‌ها معمولاً با نمایش یک تصویر یا شکل با اندازه‌های مختلف، به شما کمک می‌کنند تا رزولوشن دقیق گوشی خود را بدست آورید.

پیگیری مشکلات

ابزارهای پلتفرم بوی همواره تلاش می کنند تا یک ابزار بی عیب و نقض باشند و از هرگونه اشتباه و یا مشکلات فنی جلوگیری کنند.

حال چنانچه مشکلی در این بخش برای شما رخ داده می توانید ، با پر کردن این فرم مشکل خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت برای رفع و پیگیری این مسله با شما ارتباط برقرار کنیم.

    کلیه ابزارهای وب سایت پلتفرم بوی مرتبا به روز رسانی شده و کاملا به زبان فارسی هستند. همچنین در هر بخش راهنمای نحوه استفاده برای راحتی استفاده شما کاربران قرار داده شده است.

    کلیه ابزارهای آنلاین

    این ابزار را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید