ابزار یادداشت برداری سریع و جداگانه !

Result

Result

درباره نوت بردار !

گاهی در هنگام کتاب خواندن یا مطالعه روزانه نیاز به برداشتن نوت از مطالب نوشته شده داریم.نوت برداری در واقع برداشتن نکات مهمی است که از محتوای خوانده شده فهمیده ایم.حال اگر در حال مطالعه یک محتوای دیجیتالی باشید مثل PDF یا سند Word شاید نوشتن روی کاغذ کمی دشوارتر باشد.دلیل این مسله این است که شما در نسخه دیجیتالی میتوانید متن را کپی و پیست کنید. در این صورت اگر کاغذ باشد باید همه نکات مهم را خودتان بنویسید که کار کمی سخت می شود.

ما دو ابزار نوت برداری داریم.همچنین در پلتفرم بوی میتوانید از ابزار نوت برداری دیگر ما استفاده کنید که تنها فرق آن با این ابزار این است که نوشته ها همه در یک برگه ذخیره میشوند و قابلیت دانلود شدن هم دارند.

نکات مهم پیش از استفاده

برنامه نوت بردار نوشته های شما را روی سرور سایت ذخیره نمیکند.در واقع این برنامه از مرورگر شما برای ذخیره اطلاعات استفاده میکند.پس تا زمانی که مرورگرتان را پاک نکرده باشید و یا اطلاعات حافظه cache آن را حرف نکنید نوت هایتان سرجای خود باقی میمانند.

پیگیری مشکلات

ابزارهای پلتفرم بوی همواره تلاش می کنند تا یک ابزار بی عیب و نقض باشند و از هرگونه اشتباه و یا مشکلات فنی جلوگیری کنند.

حال چنانچه مشکلی در این بخش برای شما رخ داده می توانید ، با پر کردن این فرم مشکل خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت برای رفع و پیگیری این مسله با شما ارتباط برقرار کنیم.

    کلیه ابزارهای وب سایت پلتفرم بوی مرتبا به روز رسانی شده و کاملا به زبان فارسی هستند. همچنین در هر بخش راهنمای نحوه استفاده برای راحتی استفاده شما کاربران قرار داده شده است.

    کلیه ابزارهای آنلاین

    این ابزار را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید