ون امن شما اینجاست !

فرض کنید می خواهید به یک جنگل خیلی بزرگ سفر کنید.در این جنگل تا دور دست ها هیچ خانه ای نیست و آدمی هم زندگی نمی کند و شما کاملا تنها هستید .برای این سفر شما از یک ماشین ون استفاده می کنید که در قسمت عقب آن تمام لوازم و وسایل زندگی وجود دارد. شما با ون خود در مسیر بین درختان و جاده های خاکی حرکت می کنید و هر جا که توقف کردید از قسمت عقب ماشین برای پخت و پز یا استراحت استفاده می کنید.ما با تصاویر برش خورده قوه تخیل شما را در این سفر بالا می بریم. پس با ما همراه شوید.😍

بیشتر بدانید

نمای داخلی طرح هنری چیست ؟

نمای داخلی طرح هنری یک نوع نقاشی کشیده شده با دست است که به شکل تخصصی درون موضوع را نشان می دهد. به این روش که به آن تصویرسازی برش خورده هم گفته می شود ، داخلی ماشین ها ، ساختمانها و وسایل نقلیه را ترسیم کرده و جزئیات را نشان می دهد. این جزئیات عمق موضوع اصلی تصویر را در بر می گیرد.

به طور مثال از صرفه جویی در مصرف انرژی یک خانه گرفته تا کشتی ها و مکان های هر شش فیلم جنگ ستارگان همگی می توانند موضوع اصلی طرح کشیده شده باشند.

در این روش چون با دست همه چیز کشیده می شود ممکن است تصاویر رنگی با بافت غنی (رنگهای واقعی) نداشته باشند اما با با توجه به تنوع رنگهای نزدیک به شی کشیده شده و انتقال آنها به کامپیوتر برای ایجاد تکنیک های نهایی می توان تا حدودی تصویر را از یک نقاشی ساده به یک تصویر ایده ال و قابل درک تبدیل کرد.در واقع به همین علت است که به آن طرح هنری گفته می شود .

تصویر برش خورده یک شاتل فضایی
تصویر برش خورده یک شاتل فضایی

دسته بندی تصاویر برش خورده و هنری

مشاهده کلیه دسته بندی ها ...

خرید پک کامل تصاویر برش خورده

شما می توانید پک کامل تصاویر برش خورده ما را در فروشگاه پلتفرم بوی خریداری کنید. این پک شامل کلیه تصاویر به صورت دسته بندی شده و اورجینال می باشد.لازم به ذکر است ; بسیاری از تصاویر در بخش نمای داخلی طرح هنری تنها شامل تصویر نهایی بوده و طرح های سیاه و سفید و نوشته دار و همچنین طرح های فعلی با اندازه های مختلف و پیش طرح ها منتشر نمی شوند.ما این پک را مخصوص علاقه مندان به این گونه دست کشیده ها به صورت مجزا قرار داده ایم تا با خرید خود کلیه آرشیو ما را یکجا داشته باشند.

همکاری با نمای داخلی طرح هنری

    به زودی ….