کدنویسی Python با کامپایلر پلتی پای 🥧 !!

 

کامپایلر آنلاین کد پایتون !

به سادگی یک کیک خوردن 🥧 کد بزنید و اجرا کنید.

کامپایلر با مفسر (پایتون) چیست؟

برای شروع برنامه نویسی خود ابتدا باید بدانید که کامپایلرها چیست. کامپایلرها نرم‌افزار رایانه‌ای هستند که کد منبع سطح بالا شما را به دستورالعمل‌های اجرایی در سطح ماشین متشکل از ۰ و ۱ تبدیل می‌کنند که توسط رایانه قابل درک است.

کامپایلرهایی مثل پلتی پای کدهای سطح بالا را خط به خط اسکن می کنند و انواع مختلفی از خطاهای موجود در کد را در خط فرمان نشان می دهند.

ابزار پلتی پای یک IDE حرفه ای است که به شما امکانات کافی برای کامپایل، آزمایش و اجرای برنامه های پایتون به صورت آنلاین را می دهد.

روش استفاده از کامپایلر

برای اجرای کد از کلید F8 استفاده کنید.

برای اشتراک گذاری کد از کلید F9 استفاده کنید.

برای ذخیره کد از کلید F10 استفاده کنید.

کار کامپایلر پایتون پلتی پای

اولین قدم این است که برای استفاده از ویژگی های این کامپایلر باید کد خود را در قسمت فیلد بالا وارد کنید . این امکان وجود دارد که کد خود را بدون ورود به سیستم اجرا کنید چرا که برای استفاده شما از این ابزار هیچ احتیاجی به ساخت حساب کاربری یا ورود به حساب پلتفرم بوی ندارید.

** پس از وارد کردن کد با استفاده از کلید ترکیبی یا دکمه Run کد خود را اجرا کنید.

Result

پیگیری مشکلات

ابزارهای پلتفرم بوی همواره تلاش می کنند تا یک ابزار بی عیب و نقض باشند و از هرگونه اشتباه و یا مشکلات فنی جلوگیری کنند.

حال چنانچه مشکلی در این بخش برای شما رخ داده می توانید ، با پر کردن این فرم مشکل خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت برای رفع و پیگیری این مسله با شما ارتباط برقرار کنیم.

    کلیه ابزارهای وب سایت پلتفرم بوی مرتبا به روز رسانی شده و کاملا به زبان فارسی هستند. همچنین در هر بخش راهنمای نحوه استفاده برای راحتی استفاده شما کاربران قرار داده شده است.

    کلیه ابزارهای آنلاین

    این ابزار را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید