بازی مکعب روبیک آنلاین - مخصوص موبایل و دکستاپ

Result

پازل مکعب روبیک !

بازی فکری معکب جادویی یا همان معکب روبیک !

پازل مکعب روبیک یک جورچین یا پازل سرگرم کننده جذاب است که با دست باید آن را در جهات مختلف برای حل شدن سطر و ستون های هم رنگ حرکت داد. این پازل توسط آرنو روبیک اختراع شد و سپس به مرور به یکی از پرفروشترین بازی های فکری در دنیا تبدیل شد.در ادامه مختصری از تاریخچه این بازی را گردآوری کرده ایم.

جهات حرکتی مکعب روبیک
جهات حرکتی مکعب روبیک

چگونه بازی کنیم ؟

🎲 بازی هیچ قانون خاصی ندارد چرا که حرکت ها بسیار محدود هستند و تنها باید در هر بار یک سطر یا ستون را حرکت دهید. اگر یکبار بازی را شروع کنید متوجه سختی آن خواهید شد . به همین خاطر حتما روش ها و فرمول های حل آن را با دقت بخوانید ، چرا که در غیر این صورت شما با ۴۳ تریلیون حرکت مواجه خواهید شد!

🏆 زمانی پازل حل خواهد شد که تمام رنگ ها در سر جای درست خود قرار بگیرند. این قرارگیری باید برای هر رنگ کل ۹ رنگ یک سمت یکسان باشد.

برای کاربران موبایل

کاربران موبایل می توانند از طریق دکمه زیر پازل مکعب روبیک را به صورت آنلاین و تمام صفحه بازی کنند.

مکعب روبیک تمام صفحه

تاریخچه مختصری از پازل مکعب روبیک

مکعب روبیک توسط ارنو روبیک، مجسمه‌ساز و استاد معماری مجارستانی اختراع شد. روبیک امیدوار بود چیزی بسازد که به او کمک کند تا بفهمد چگونه ساختاری متشکل از چندین قطعه می تواند آن قطعات را بدون تخریب مکانیسم حرکت دهد. تا زمانی که قطعات را به هم ریخت و مجبور شد آن را درست کند، در در نهایت استفاده بالقوه آن را به عنوان یک پازل سه بعدی کشف کرد.

اولین پازل مکعب ها به عنوان یک طرح اساب بازی آزمایشی در سال ۱۹۷۷ در فروشگاه های اسباب بازی بوداپست عرضه شد.بعدها برای قدردانی از خالق آن در سال ۱۹۸۰، نام مکعب پازلی را به مکعب روبیک تغییر دادند و این اسباب بازی در دهه بعد بسیار محبوب شد.

پیگیری مشکلات

ابزارهای پلتفرم بوی همواره تلاش می کنند تا یک ابزار بی عیب و نقض باشند و از هرگونه اشتباه و یا مشکلات فنی جلوگیری کنند.

حال چنانچه مشکلی در این بخش برای شما رخ داده می توانید ، با پر کردن این فرم مشکل خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت برای رفع و پیگیری این مسله با شما ارتباط برقرار کنیم.

    کلیه ابزارهای وب سایت پلتفرم بوی مرتبا به روز رسانی شده و کاملا به زبان فارسی هستند. همچنین در هر بخش راهنمای نحوه استفاده برای راحتی استفاده شما کاربران قرار داده شده است.

    کلیه ابزارهای آنلاین

    این ابزار را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید