راز های وب سایت پلتفرم بوی

دقت کنیم ، جستجو کنیم ، کشف کنیم و لذت ببریم !
در بخش راز های پلتفرم بوی به دنبال کلی هیجان و سرگرمی در دنیای فناوری دیجیتال باشید .

اینجا چه خبر است ؟

وب سایت پلتفرم بوی از این پس در این بخش تصمیم به اشتراک گذاری رازهای خود می کند . این راز ها عناوین مخفیانه درون وب سایت است که برای سرگرمی و تفرج علاقه مندان به وب و دنیای فناوری طراحی و گردآوری شده که بیشتر آن توسط تیم برنامه نویسی پلتفرم بوی ایده پردازی می شود . ایده اولین راز پلتفرم بوی عدم نمایش یکی از واژه های لوگو بود که بعدا به تصمیم سایرین این راز از وب سایت به دلیل جلوگیری از اشتباهات از سایت حذف شد اما سایر راز ها همچنان در سایت وجود دارند و می توانید آنها را پیدا کنید .

راز های پلتفرم بوی همان ایسترإگ است ؟

این سوالی بود که خیلی ها از ما می پرسیدند و در جواب باید گفت که بله !

ایستر اگ یا همان هدیه عید پاک یک کادو یا یک تخم مرغ پیدا نشده است که سال نو اگر آن را پیدا کنید آن جایزه برای شماست . حال ما جایزه ای نداریم که به آن صورت تقدیمتان کنیم ولی پیدا کردن این راز ها خودش به تنهایی ، هم هیجان انگیز است هم به عنوان هدیه ای تلقی می گردد که اگر پیداش کنید حکم همان جایزه را دارد . ما این راز ها را در این بخش برای شما گردآوری کرده ایم که اگر تاکنون آنها را پیدا نکرده اید در این بخش می توانید همه ی آنها را مشاهده کنید .

به پلتی ایستر اگ خوش آمدید !

همین که این عنوان را مشاهده می کنید شما اکنون در جریان یکی از ایستر اگ های یا همان رازهای پلتفرم بوی قرار گرفته اید . در ادامه شروع به برملا کردن ایستراگ ها خواهیم کرد پس با ما همراه شوید .

لوگوی منتشر شده برای بخش راز های پلتفرم بوی **

هر رازی که منتشر می شود به این منزله است که این راز مدت زمان زیادی درون وب سایت بوده و پس از گذشت زمان یا منتشر شدن راز های دیگر منجر به افشای راز جدیدتر شده است . یعنی چنانچه راز جدیدی در سایت منتشر شود شما آن را در این بخش نمی توانید مشاهده کنید و این صفحه تنها مختص راز های قدیمی تر بوده و شامل راز های جدید نمی شود . البته راه کارها و سرنخ هایی برای پیدا کردن راز ها در انتها به شما آموزش خواهیم داد .

قبل از شروع چند نکته لازم است بدانید :

قبل از مشاهده راز ها این بخش را با دقت مطالعه کنید
 1. بخش راز های پلتفرم بوی مدام آپدیت و به روز رسانی می شود. در صورت انتشار راز جدید ، آن راز در این بخش منتشر نمی شود مگر اینکه یک راز جدیدتری قرار بگیرد . در این صورت یک راز مانده به آخری در این بخش قرار می گیرد.
 2. هدف از دیر منتشر کردن راز ها این است که کاربران خودشان راز ها را پیدا کنند
 3. شما هم می توانید راز های خود را با وب سایت در میان بگذارید تا منتشر شود
 4. برای مشاهده آخرین راز وب سایت همیشه این بخش را مطالعه کنید
 5. هشدار اسپویل : این صفحه کلیه راز ها را لو می دهد . چنانچه می خواهید خودتان آنها را پیدا کنید این صفحه را ترک کنید .
 6. کلیه راز ها جنبه سرگرمی دارند و بعضا برای جستجوی آنها نیاز به دقت و کمی دانش وب خواهید داشت
 7. هرگونه احضار نظر درباره راز ها در این بخش پذیرفته است و می توانید با سایرین درباره آنها گفتگو کنید .

لیست رازهای پلتفرم بوی

( آخرین آپدیت این صفحه مربوط به تاریخ : 99/10/29 می باشد )

این صفحه مدام به روز رسانی می شود . چنانچه در جستجوی راز جدیدی در وب سایت هستید حتما این صفحه را با استفاده از راهنمای زیر به صفحه علاقه مندی های خود اضافه کنید .در این صورت هر روز با رفرش یا تازه سازی این صفحه می توانید راز های جدیدتر را مشاهده کنید. پیشنهاد می شود قبل از به روز رسانی این صفحه خودتان دست به کار شده و راز های درون سایت را پیدا کنید .

افزودن این صفحه به علاقه مندی ها

برای افزودن صفحه به علاقه مندی ها در همه ی مرورگرهای اینترنت (به عنوان مثال Chrome ، Edge ، Firefox ، Opera) با فشار دادن Ctrl D یک نشانک یا آدرس دلخواه مورد علاقه جدید را برای صفحه فعلی ایجاد می کنید. به عنوان مثال ، اکنون می توانید Ctrl D را فشار دهید تا این صفحه را به علاقه مندی های خود اضافه کنید.

کاربر گرامی لطفا پیش از مشاهده راز ها توصیه های زیر را در نظر داشته باشید

قبل از مشاهده راز ها این بخش را با دقت مطالعه کنید

ما در انتهای این صفحه روش هایی برای جستجو و پیدا کردن راز ها منتشر کرده ایم که بر اساس آن می توانید راز ها را خودتان پیدا کنید .

کلیه راز ها به همراه روش پیدا کردن و عنوان راز ها در این بخش گردآوری شده است . جستجو و اشتراک گذاری این راز ها با شما . لازم به ذکر است افشا کردن راز هایی که هنوز در این بخش قرار نگرفته اند ، در قسمت نظرات یا سایر بخش های وب سایت غیرمجاز اند .

چنانچه راز جدیدتر منتشر شود راز قدیمی تر افشا خواهد شد . در مورد شک و گمان در پیدا کردن هیچ رازی سوال نپرسید .

حتما قبل از اسکرول کردن صفحه به بخش پایین ، قسمت باکس قرمز رنگ این صفحه را به طور کامل مطالعه کنید .

توجه : لطفا راز های منتشر نشده را در قسمت نظرات ننویسید . در صورت مشاهده نظر شما بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد .

لیست راز های سایت بر اساس تاریخ های انتشار 

لوگو تکست مخفی 

تاریخ انتشار : تیرماه سال 99

روش پیدا کردن : در هر صفحه ای از سایت می توانید این راز را پیدا کنید . برای مشاهده آن کافیست بر روی صفحه راست کلیک کرده و وارد سورس صفحه شوید . در ابتدای سورس کدها لوگوی پلتفرم بوی را به شکل یک تکست کامنت گذاری شده می توانید مشاهده کنید.

*** برای سهولت در مشاهده سایر راز ها را در باکس های بازشونده قرار داده ایم . برای مشاهده بر روی آنها کلیک کنید .

فضولی یا کنجکاوی

فضولی یا کنجکاوی ؟

تاریخ انتشار : تیرماه سال 99

روش پیدا کردن : پرسشی در سایت وجود دارد که اگر مکان آن را پیدا کنید هم خنده تان می گیرد و هم برایتان جالب خواهد شد . قبل از پرداختن به اینکه آن جمله چیست بیاید ببینیم این راز کجا قرار دارد .

برای مشاهده این راز باید وارد سورس سایت شوید . در هر صفحه ای که هستید وارد سورس کد آن صفحه شوید . سپس تا انتها سورس را اسکرول کنید . همانطور که مشاهده می کنید یک پیام انگلیسی به صورت کامنت قرار داده شده است که ترجمه آن به فارسی این است : “هی ! این پایین چیکار می کنی ؟ ” که اگر خوب دقت کنید دلیل این راز این است که چرا کاربر می بایست تا انتهای یک سورس را اسکرول کند ؟ آیا به دنبال چیز خاصی می گردد ؟ پس کدام است ؟ فضولی یا کنجکاوی ؟


چه کسی صفحه ما را خورده است ؟

چه کسی صفحه ما را خورده است ؟

تاریخ انتشار : مرداد ماه سال 99

روش پیدا کردن : وقتی صفحه ای که در سایت وجود نداشته باشد ما به صفحه ی 404 هدایت می شویم . این صفحه به این منظور است که صفحه ای که به دنبال آن بوده اید وجود ندارد . یا لینک آن عوض شده یا حذف شده یا انتقال داده شده و یا هرچیز دیگری . اما منظور از هرچیزی دیگری چیست ؟

قبل از اینکه بدانیم این راز دقیقا چیست بیاید فرض کنیم که چه چیزهایی می تواند باعث عدم وجود صفحه موردنظر ما باشد . شاید این صفحه دزدیده شده  ! که البته برای یک سایت در اینترنت این جمله عجیب است و عجیبتر آنکه کسی آن را خورده باشد !! .. بله اگر صفحه خورده شده باشد چطور ؟

خب این شوخی کوچیکی است که اکنون آن را برملا خواهیم کرد .

برای مشاهده این راز ابتدا وارد یک صفحه 404 شوید . کافیست بعد از آدرس Platformboy.com/ یک نوشته ای همین جوری وارد کنید . یعنی پر از کاراکترهایی که مسلما وجود ندارند . سپس اینتر کنید تا به صفحه 404 برسید .

بنظر هیچ چیز خاصی در این صفحه نیست که بشود از آن رازی در آورد ولی خب رازها همیشه مخفی هستند پس باید کمی بیشتر دقت کنید . در نوشته ی متاسفیم . در اینباره بیشتر نمیدانیم یک لینک وجود دارد . آن لینک بر روی کلمه ی نمیدانیم قرار گرفته ولی شما آن را به صورت لینک مشاهده نمی کنید . همین باعث شده شاید تا الان این راز را پیدا نکرده باشید .

پس از وارد لینک شدن با صفحه ی زیر مواجه می شوید .

باز هم همان پیغام صفحه ی 404 وجود دارد ولی انگار غیر مستقیم کسی قصد دارد به شما بگوید که واقعا بر سر صفحه شما چه آمده است . شاید منظور این است که این گربه صفحه را خورده ؟ اما این یک حدس است . از کجا بدانیم که واقعا کار این گربه بوده یا نه ؟!

به آدرس صفحه توجه کنید :

اگر کمی دقت کنید آدرس این صفحه یک چیزی را دارد به ما می گوید : Do you know where your page is?

که ترجمه آن می شود : می خوای بدونی صفحه ات کجاست ؟

خب این راز هنوز تمام نشده ، بنابراین آخرین راز این بخش در ذخیره کردن عکس گربه است .

هنگامی که عکس گربه را ذخیره کنید می بینید که نام عکس گربه به این اسم در حال ذخیره شدن است : this_cat_eat_your_page! که ترجمه آن می شود : این گربه صفحه ات رو خورده ! …….. خب چطور بود ؟ دیگر حدس نمیزنیم مطمئنیم کار این گربه بوده !

برو به خانه ! صفحه نخست

برو به خانه ! (صفحه نخست )

تاریخ انتشار : مرداد ماه سال 99

روش پیدا کردن : همه می دانیم که home را به صفحه ابتدایی یا خانه می گویند . البته در بعضی از سایت های ایرانی یا فارسی زبان این نام به اسم صفحه نخست هم قرار گرفته است . این صفحه همچنین با تایپ کردن آدرس دامنه اصلی یا کلیک بر روی لوگو اصلی پیدا می شود که اولین صفحه سایت است . حال شاید بعضی از کاربران ترجیح می دهند صفحه اول را تایپ کنند . به طور معمول این یک حدس است که اگر home را وارد کنید به صفحه خانگی می روید . بنابراین اگر در انتهای آدرس سایت پلتفرم بوی واژه home را وارد کنید می بینید که صفحه خانگی باز شده ولی قسمت home از آخر آن حذف می شود . این به این جهت است که home همان دامنه اصلی است که خود سایت پلتفرم بوی آن را برای شما اصلاح می کند .

حال کمی لجبازی کنید و بنویسید gohome ! این هم همان معنی را می دهد اما ببینید سایت باز هم شما را به صفحه خانگی می برد یا خیر 🙂 ؟؟

تخم مرغ های شناور

تخم مرغ های شناور

تاریخ انتشار : دی ماه سال 99

روش پیدا کردن : این راز در همین صفحه است . اگر به لوگو راز های پلتفرم بوی دقت کنید یک نوشته در زیر آن قرار دارد : لوگوی منتشر شده برای بخش راز های پلتفرم بوی ** ! …….. ستاره دار بودن این اتربیونت لوگو هم به همین خاطر است که کمی به آن شک کنید . پس اگر متوجه شدید که چیزی در این قسمت پنهان است درست حدس زده اید .

کافیست روی لوگو کلیک کنید تا وارد صفحه ای شوید که تخم مرغ ها در حال پرواز کردن هستند !

 

بشقاب پرنده یا یوفو

تاریخ انتشار : دی ماه سال 99

روش پیدا کردن : این ایستراگ یکی از جذاب ترین راز های سایت پلتفرم بوی است . برای اینکه آن را پیدا کنید باید به صفحه محصولات فروشگاه سایت بروید . سپس وارد محصول برنامه ناحیه جستجو شوید . بعد از وارد شدن به این صفحه ، اگر خوب دقت کنید همه چیز مرتب است اما روی یکی از کلمات این محصول آدرس عجیب و غریبی لینک شده که کمی بعد این لینک را توضیح می دهیم .اما قبل از آن لازم است ابتدا نکته ای را برای شما یادآور شویم :

همانطور که می دانید در لینک سازی وقتی صفحه ای هنوز ساخته نشده باشد لینک به جای شروع به آدرس اصلی دامنه با # شروع می شود . یعنی به عبارتی وقتی ادمین یک سایت قصد داشته باشد که روی کلمه ای لینک سازی کند ولی لینک آن صفحه را هنوز نساخته باشد از # استفاده می کند . حال برای اینکه بدانید چرا ما این نکته را گفتیم کافیست به دنبال یک لینکی در این صفحه باشید که با # شروع می شود .

اگر آن را پیدا نکردید اینجاست : در وسط های صفحه عبارت “رصد کنید” لینک شده است . اما وقتی روی آن کلیک می کنید هیچ اتفاقی نمی افتد . حال اگر با مرورگر کروم روی کامپیوتر یا سایر پلتفرم های دیگر در حال استفاده هستید می بینید که وقتی روی لینک کلیک می کنید یک عبارت به انتهای آدرس صفحه جاری اضافه می شود . به این عبارت خوب دقت کنید :

<<find_me_with_Prefix_and_Suffix=299792458>>

نوشته ی لینک شده یک جمله ی انگلیسی است که نوشته شده منو پیدا کن با یک پیشوند و یک پسوند که شماره آن 299792458 است !

به نظر خیلی جمله ی عجیبی می آید ولی ساده اس ! خب ظاهرا این یوفو یا همان بشقاب پرنده برای اینکه بتوانیم آن را پیدا کنیم یک سرنخ گذاشته . ما به یک آدرس نیاز داریم که با یک پیشوند نامشخص شروع و با یک عدد =299792458 به عنوان پسوند تمام می شود . شاید به این راز رسیده بودید و در تلاش می کردید سرنخ دومی را پیدا کنید . ولی راستش را بخواهید سرنخ در خود همین جمله است . بله در عدد 299792458 پنهان شده . خب منطق حکم می کند وقتی سرنخ دیگری نداریم سرنخ های موجود را بررسی کنیم . سرنخ ما یک عدد است . ولی این عدد به نظر یک عدد معمولی نیست . شاید تاریخ است که بهم وصل شده یا شاید شبیه شماره ملی یا کد یک کشور یا هر عدد مهم دیگری است . شما باشید چکار می کنید ؟

اگر در سایت آن را سرچ کنید به جز اشاره به همان صفحه محصول به جایی دیگری نمی رسید . تنها کار فهمیدن خود عدد است .

برای اینکه بدانیم این عدد چیست ، بهترین کار این است که از گوگل بپرسیم . وارد موتور جستجوی گوگل شوید و عدد را جستجو کنید . وقتی که عدد را سرچ کردید به سایت ویکی پدیا یا مشابه آن می رسید که در عنوان آن نوشته شده “speed of light” یعنی سرعت نور !!

 

شاید تا اینجا جرقه تکمیل شدن راز یوفو در فکرتان افتاد ولی صبر کنید . حال می دانیم که این عدد سرعت نور است و یوفو به ما می گویید : “منو با یک پیشوند و پسوند پیدا کن ” که مسلما در یک آدرس اینترنتی پنهان شده اما عدد تنها نیست . بنابراین پیشوند ما می تواند خود عبارت سرعت نور باشد . پس با توجه به سرنخ های پیدا شده و فرمتی که یوفو از ما می خواهد که او را پیدا کنیم آدرس یوفو به شکل زیر می شود :

speed_of_light_299792458

سخت است ؟ کافی بود کمی با سرنخ های بدست آمده بازی میکردید تا بلاخره به آدرس یوفو برسید . حال که آدرس یوفو را داریم با اضافه کردن آدرس پلتفرم بوی به آن به آدرس نهایی زیر می رسیم .

platformboy.com/speed_of_light_299792458

بعد از وارد کردن آدرس می توانید یوفو را به صورت زنده تماشا کنید.البته ناگفته نماند خود این صفحه باز هم راز های دیگری دارد که آن را برملا خواهیم کرد.

نکته : این صفحه در گوگل یا هر موتور جستجوی دیگری ایندکس نشده است . همچنین کدی وجود دارد که در سایت مانع از جستجوی این صفحه می شود تا کاربر با تکنیک جستجوی راز آن را پیدا کند . 

عدد پی

عدد پی !

تاریخ انتشار : دی ماه سال 99

روش پیدا کردن : عدد پی یک عدد نام آشنایی است که احتمالا بارها در دوران تحصیلی خود آن را شنیده اید . اما برای کسانی که نام آن را نشنیده اند یا نمی دانند چیست به نقل قول از وب سایت ویکی پدیا :

عدد پی از عددهای ثابت ریاضی و تقریباً برابر با ۳٫۱۴۱۵۹۲۶۵۳۵ است. عدد پی عددی حقیقی و گُنگ است که نسبت محیط دایره به قطر آن را در هندسهٔ اقلیدسی مشخص می‌کند و کاربردهای فراوانی در ریاضیات، فیزیک و مهندسی دارد. عدد پی همچنین به ثابت ارشمیدس نیز معروف است.

خب همانطور که متوجه شدید این عدد معروف و بزرگ در وب سایت پلتفرم بوی جایی برای خودش خوش کرده است . برای اینکه این عدد را پیدا کنید کافی بود در متن ها یا قسمت های نمایش آمار به دنبال آن می گشتید . برای اینکه ببینید عدد پی کجاست ابتدا به صفحه ی محصول برنامه سئو مانیتورینگ بروید . سپس کمی به پایین صفحه را اسکرول کنید . در قسمتی که عنوان “رتبه گیری پیشرفته کلمات کلیدی گوگل” هست زیر آن یک سری جملات تبلیغاتی می بینید .

اولین جمله این است :

روزانه در جهان ۳۱۴۱۵۹۲۶۵۳۵ بار کلمات کلیدی کاربران در موتور جستجو سرچ می شود !

خب همانطور که دقت کردیدد عدد پی جای عدد حقیقی جستجوهای روزانه کاربران قرار گرفته است . البته تعجب نکنید چرا اطلاعات غلط به کاربران می دهیم چون راستش را بخواهید تعداد جستجو ها زیاد است و ما فقط می خواهیم کاربر خریدار بداند که عدد بزرگی است و همین هم کفایت می کند . حال تصمیم گرفتیم به بزرگترین عدد دنیا اشاره کنیم که راز پنهان شده ی پلتفرم بوی بود . راستی اگر واقعا هم می خواهید بدانید تعداد جستجوی روزانه کاربران در گوگل چقدر است به نقل قول از وب سایت kenshoo :

Although Google does not share exact numbers, as reported by SEOTribunal.com, Google handles 3.8 million searches per minute on average across the globe. That comes out to 228 million searches per hour, 5.6 billion searches per day

نوشته است که گوگل دقیقا آمار تعداد جستجو های روزانه را به کاربرا نشان نمی دهد اما با توجه به اطلاعاتی که خودشان بدست آورده اند روزانه 5.6 بیلیون جستجو انجام می شود !

به ماه خوش آمدید

به ماه خوش آمدید !

تاریخ انتشار : دی ماه سال 99

روش پیدا کردن : این راز دنباله ی راز یوفو اولی است. همینجا اگر یوفو اولی را پیدا نکردید بهتر است ابتدا آن را پیدا کرده و سپس یوفو دومی را بیابید . اما برای کسانی که یوفو اولی را پیدا کردند و یوفو دومی رو پیدا نکردند می خواهیم راز یوفو دوم را هم برملا کنیم .

یوفو دومی هم با قلقی شبیه یوفو اول پیدا می شود که اگر اولی را پیدا کرده باشید یا حتی راز منتشر شده ی آن را هم مطالعه کرده باشید قطعا می توانستید آن را پیدا کنید . برای پیدا کردن یوفو لازم است بدانید اینبار آن را روی کره ماه می خواهیم پیدا کنیم . حال به صفحه ی یوفو اولی که پیدا کردید بروید که به آدرس زیر بود :

platformboy.com/speed_of_light_299792458

در اینجا سرنخی است که به ما می فهماند یوفوی دیگری هم وجود دارد که می شود آن را پیدا کرد . این یک ترفند قدیمی در محیط کامپیوتر است که برای دیدن پیام مخفی باید کل صفحه وب را انتخاب کنید . یعنی روی صفحه راست کلیک کرده و select all را انتخاب کنید . همچنین با ترکیب کلید ctrl و A هم می توانید این کار را انجام دهید . سپس صفحه به شکل زیر در می آمد .

در تصویر با فلش قرمز رنگ پیام مخفی را مشخص کرده ایم . همانطور که متوجه شدید ان پیام چون با رنگ سفید نوشته شده است شما نمی توانید آن را ببینید . اما بعد از انتخاب کردن همه ی متن ها پیام ظاهر می شود . اما ببینیم متن پیام چیست ؟

#find_my_friend_on_Prefix_moon

نوشته شده که دوست منو با پیشوند “ماه” پیدا کن !

به نظر خیلی اطلاعات کمی داده شده است . دلیل آن این است که یوفو می داند اگر فهمیده باشید چطور به او رسیده اید پس حتما می تونید دوست او را هم پیدا کنید . اما چطور ؟

خب همانطور که قبلا فهمیدید سرعت نور پسوند آدرسی بود که یوفو در آن پنهان شده بود . پس با کمی فکر کردن می توان فهمید یک پسوند و یک پیشوند دیگری برای یوفو دوم وجود دارد که پیشوند آن کلمه ماه (کره ماه ) است . پس عددی که نیاز داریم برای پسوند مربوط به کره ماه است . خب چه عدد هایی می توانیم داشته باشیم ؟

مساحت ماه ؟

حجم ماه ؟

تعداد روز و شب ماه ؟

یا شاید هم فاصله زمین تا ماه !

بله فاصله زمین تا ماه می تواند عدد پسوندی ما باشد . یعنی عملا یوفو دومی می خواهد بگوید برای رسیدن به من باید به ماه سفر کنی . حال که فهمیدیم ممکن است عدد پسوندی ماه فاصله زمین تا ماه باشد چطوری آن را پیدا کنیم ؟ ساده اس کافی بود در گوگل سرچ می کردید فاصله زمین تا ماه :

همانطور که مشاهده کردید گوگل به درستی فاصله را نمایش می دهد . فاصله زمین تا کره ماه 384400 کیلومتر است . و با توجه به اطلاعاتی که داریم و فرمتی که یوفو برای رسیدن از ما می خواهد آدرس صفحه ما به صورت زیر می شود :

platformboy.com/moon_38440

بعد از رفتن به صفحه مذکور به عنوان “به ماه خوش آمدید” رو به رو می شوید که پیامی از طرف یوفو دومی است . در آنجا روی کره ماه می توانید با یوفو دومی هم ملاقات کنید .

** مخصوصا تصویر آنرا منتشر نکردیم که خودتان برید آن را ببینید . 

44 دیدگاه برای “رازهای پلتفرم بوی

 1. Avatar
  hesanm گفته:

  سلام چرا راز های بخش برنامه نویسی و بهمن 99 رو منتشر نمی کنید ؟
  راز افراد مهمی هم که در سایت شخصیتشون اومده رو هم بزارید مثل ….

  • Platform boy
   Platform boy گفته:

   دوست عزیز به دلیل نقض قوانین این صفحه بخشی از نظر شما حذف شد . لطفا مقررات صفحه رو کامل مطالعه کنید .

 2. Avatar
  51reza گفته:

  یک سوال از همه : هیچکدوم از شما ها تونسته قبله دیدن این بخش همه ی راز ها رو پیدا کنه ؟
  برای شما هم اینطوریه آیا ؟؟؟؟

 3. Avatar
  mr.booom گفته:

  چند تا از راز های مربوط به کدنویسی ها رو هم منتشر کنیم حداقل با روشش بیشتر آشنا بشیم
  ممنون

 4. Avatar
  Alirezaz1993 گفته:

  راز یوفوی دومی رو پیدا کردم … خیلی هم سخت نبود
  وقتی باید از طریق یوفوی اولی پیداش کنید . یه نکته خیلی ریز کوچیکی داره اون صفحه وقتی (…. )

  • Platform boy
   Platform boy گفته:

   دوست عزیز به دلیل نقض قوانین این صفحه بخشی از نظر شما حذف شد . لطفا مقررات صفحه رو کامل مطالعه کنید .

 5. Avatar
  سمیرا گفته:

  خیلی بخش خوبی بود . منتهی حتی با دیدن سر تیتر راز ها بازم نتونستم خودم چیزی پیدا کنم . باید خیلی با این صفحه سرو کله بزنیم تا بفهمیم راز ها چطوری پیدا میشن .. به قول یکی از دوستام قلقش باید بیاد دستت

 6. Avatar
  الهه میرزایی گفته:

  راز گربه خیلی باحال بود . ولی وقتی اینجا بخونی با اینکه خودت پیدا کنی خیلی فرقشه . کاش راز ها زیاد باشن خیلی دارم میگردم ولی پیدا نمیکنم

 7. Avatar
  هانیه صدر گفته:

  سلام
  خیلی این بخش خوب و سرگرم کننده است ولی من نتونستم هیچکدوم از رازها رو پیدا کنم
  خواهشا اگه هدف یادگیری و سرگرمیه یه چند تا راهنمایی بیشتر بزارید 🙁

 8. Avatar
  mahsa razaie گفته:

  خیلی بخش عالیی هستش
  همینطوری ادامه بدین . برای نکات برنامه نویسی هم راز بزارید که هم آموزش و تفریحی باشه

 9. Avatar
  سالار وب گفته:

  سلام به همگی
  عدد پی رو میتونید تو آمار یه صفحه پیدا کنید
  یه راز دیگه هم هست مربوط میشه به صفحه یوفو ها
  اگه به متاهای سورس صفحات هم نگاه کنین رازهای دیگه ای هم پیدا میکنین

 10. Avatar
  ضیا گفته:

  قسمت راهنمای ها خیلی کامل نیست
  توضیحات بیشتری بزارید برای پیدا کردنشون
  بعد اینکه در ماه چند تا راز ساخته میشه ؟؟

 11. Avatar
  تینا گفته:

  من یه راز پیدا کردم که مربوط به یه شخصیت میشه ولی حیف نمیشه گفت
  تخم مرغ ها رو قبل اینکه بخونم دیدم

 12. Avatar
  سوزانو گفته:

  راز یوفو دوتاست ؟ چون به غیر این من یکی دیگه پیدا کردم ولی این شکلی نیست . خیلی ذوق دارم کاش میشد به بقیه هم میگفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *