ساخت کیو آر کد QR Code رایگان آنلاین

Result

کیو آر کد ساز

کدهای QR، تصاویری گرافیکی از داده‌های دیجیتالی است که می‌توانند چاپ شده و یا توسط تلفن هوشمند یا دستگاه دیگری اسکن شوند. کدهای QR طیف وسیعی از کاربردها دارند که به افراد کمک می‌کند از تماس با اشیا و تعامل نزدیک با افراد دیگر اجتناب کنند، از جمله برای اشتراک‌گذاری منوهای رستوران، ثبت‌نام در سایت، ایمیل، اطلاعات فروش و…

کدهای QR شبیه به کدهای بارکد روی بسته‌بندی محصول هستند که صندوق‌داران با اسکنرهای مادون قرمز اسکن می‌کنند تا به رایانه خود اطلاع دهند که چه محصولاتی خریداری می‌شوند. بارکدها اطلاعات را در امتداد یک محور، به صورت افقی ذخیره می کنند. کدهای QR اطلاعات را در محورهای عمودی و افقی ذخیره می کنند که به آنها اجازه می دهد تا داده های بیشتری را در خود نگهداری کنند. این مقدار اضافی داده همان چیزی است که کدهای QR را بسیار همه کاره می کند.

کیو آر کد ساز آنلاین
کیو آر کد ساز آنلاین

QRcode چگونه کار می کند ؟

کدهای QR مخفف عبارت “پاسخ سریع” است.
آنها در سال ۱۹۹۴ توسط Denso Wave برای ردیابی وسایل نقلیه در حین ساخت ایجاد شدند. وقتی به گوشی های هوشمند سرایت کرد، به سرعت محبوبیت پیدا می کنند.
اکنون حتی می توانید کدهای QR را از دوربین گوشی خود اسکن کنید.

نوع کد QR را انتخاب کنید

اولین قدم این است که نوع کد QR خود را انتخاب کنید. این کار کد QR شما را مشخص می کند.

فیلدهای الزامی را پر کنید

سپس، باید فیلدهای مورد نیاز را که نوع کد QR درخواست می‌کند پر کنید. به عنوان مثال، تایپ کنید “لینک” یک URL وب سایت را درخواست می کند.

کد QR را بارگیری و به اشتراک بگذارید

در نهایت، می توانید کد QR تولید شده خود را از داشبورد خود دانلود و به اشتراک بگذارید و در صورت نیاز ویرایش کنید.

پیگیری مشکلات

ابزارهای پلتفرم بوی همواره تلاش می کنند تا یک ابزار بی عیب و نقض باشند و از هرگونه اشتباه و یا مشکلات فنی جلوگیری کنند.

حال چنانچه مشکلی در این بخش برای شما رخ داده می توانید ، با پر کردن این فرم مشکل خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت برای رفع و پیگیری این مسله با شما ارتباط برقرار کنیم.

    کلیه ابزارهای وب سایت پلتفرم بوی مرتبا به روز رسانی شده و کاملا به زبان فارسی هستند. همچنین در هر بخش راهنمای نحوه استفاده برای راحتی استفاده شما کاربران قرار داده شده است.

    کلیه ابزارهای آنلاین

    این ابزار را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید