ویرایشگر ساده و روان

WYSIWYG برای هر شرایطی قابل استفاده است . شما در حین طراحی صفحه وب خود می توانید از ویژگی ویرایش کد منبع برای افزودن سایر کدها نیز استفاده کنید. پس از تعویض به حالت کد منبع ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که از حالت کد خارج شوید ، ویرایشگر به طور خودکار آن را به شکل ظاهری وب اجرا می کند . برای ویرایش راحت تر محتوا ، می توانید هر وقت خواستید دوباره به حالت WYSIWYG بروید.

استخراج ساده و راحت سورس

می توانید با ساده ترین شکل ممکن با ویرایشگر WYSIWYG خروجی HTML را ایجاد کنید. اگر قبلاً نوشتن محتوای متن دار را شروع کرده اید ، تنها کاری که باید انجام دهید اینست که آن را در ویرایشگر جای گذاری کنید ، سپس ویرایش های خود را انجام دهید و د نهایت خروجی HTML را از حالت view-source استخراج کرده و از آن در هرجای که می خواهید استفاده مجدد کنید!

استفاده کاملا رایگان

ویرایشگر پلتفرم بوی کاملا رایگان است و در هر شرایطی می توانید برای توسعه پروژه های کوچک و بزرگ خود از آن استفاده کنید .ویرایشگر ما همیشه جدیدترین و بهترین ویژگی های WYSIWYG را به شما ارائه می دهد. اما اگر به دنبال راهنمایی در مورد تصمیم گیری در مورد ویرایشگر مناسب برای خود هستید ، ما نیز می توانیم در این زمینه به شما کمک کنیم!

به روز شده و قوی

ویرایشگرهای بسیار زیادی وجود دارد اما آنچه ویرایشگر پلتفرم بوی را از سایر ابزارهای HTML آنلاین جدا می کند اصالت آن است! وب سایت ها و مقالات زیادی وجود دارند که شامل لیست بهترین ویرایشگرهای HTML هستند. آنچه که این سایت ها به شما نمی گویند این است که اگرچه آنها نام های مختلفی دارند ، اما بسیاری از ابزارهای ذکر شده با کدهای مشابه و کامپوننت های منسوخ شده کار می کنند.