Multi Account

نرم افزار چند حساب کاربری

نرم افزار چند حساب کاربری گلد

شما می توانید از طریق دکمه مدیریت حساب ها ، لینک دسترسی به سایت مورد نظر خود را وارد نمایید. برای آموزش های بیشتر صفحه را اسکرول نمایید.

اطلاعات بیشتر محصول در فروشگاه

آموزش طرز استفاده از نرم افزار چند حساب کاربری

فعالسازی لایسنس

برای فعالسازی نرم افزار ابتدا در صفحه شروع به کار بر روی عبارت “فعالسازی لایسنس برنامه” کلیک کنید. سپس در پنجره ظاهر شده در فیلد وسط صفحه کد لایسنس خود را وارد کنید. شما میتوانید برای سهولت در کار کد را کپی کرده و با کلیک بر روی دکمه کنار آن کد را paste کنید.سپس در باکس زیرین کاراکترهای نشان داده شده را وارد کنید. این کاراکتر ها برای جلوگیری از فعالیت ربات در نرم افزار است. سپس در انتها بر روی دکمه فعالسازی برنامه کلیک کنید.

در صورت صحیح بودن کد لایسنس نرم افزار یک پیام خوش آمد گویی نشان داده و در مرحله بعد نرم افزار به طور خودکار راه اندازی دوباره می شود. همچنین در صفحه شروع به کار می توانید روزهای باقیمانده از لایسنس خریداری شده خود را مشاهده کنید.

مدیریت حساب ها

برای اضافه کردن حساب جدید از صفحه شروع به کار بر روی عبارت مدیریت آدرس حساب ها کلیک کنید. اکنون در پنجره باز شده یک زبانه را انتخاب کرده و یک آدرس اینترنتی را به آن اختصاص دهید. پس از ثبت آدرس از این پس زبانه انتخاب شده با همان لینک وارد شده اجرا خواهد شد.

تغییر نام زبانه ها

برای تغییر عنوان زبانه ای که به یک سایت اختصاص داده شده است ابتدا در پنل شروع به کار روی عبارت “تغییر عنوان زبانه ها” کلیک کرده و در پنل شناوری که نمایش داده می شود ، زبانه موردنظر را انتخاب نمایید. پس از انتخاب زبانه در فیلد زیرین نام جدید را نوشته و بر روی دکمه “تنظیم کردن” کلیک کنید.

ایجاد گذرواژه

برای امنیت بیشتر حسابهایتان می توانید یک رمزعبور روی نرم افزار تعیین کنید. برای اینکار از صفحه شروع به کار بر روی عبارت “ایجاد رمز روی برنامه” کلیک کنید . اکنون در پنجره شناوری که ظاهر شده است یک گذرواژه و یک عبارت راهنما وارد کنید. فراموش نکنید که عبارت راهنما نباید خود رمز باشد !

قفل کردن برنامه

برای قفل کردن بر روی دکمه نمایش داده شده در صفحه شروع به کار کلیک کنید.سپس همه زبانه ها به جز تب شروع به کار به حالت غیر فعال در می آیند که نشان دهنده ی قفل شدن نرم افزار است.

باز کردن قفل برنامه

در صورتی که برای اولین بار است برنامه را قفل می کنید احتمالا هیچ گذرواژه ای بر روی آن نیست . و بدون وارد کردن عبارتی ، تنها با کلید ENTER و یا دکمه تایید قفل باز می شود . ولی چنانچه گذرواژه ای را تعیین کرده اید لازم است بروی دکمه قفل کلیک کرده و در پنجره نمایان شده گذرواژه را وارد کنید و در انتها کلید تایید را فشار دهید.

ایجاد نسخه بک آپ

بک آپ گیری ، از اطلاعات مهم شما در نرم افزار محافظت می کند. اطلاعات مهم شامل : کد لایسنس ، قفل سخت افزاری ، نام زبانه ها و آدرس حساب ها می شود. پیشنهاد می شود اگر لاگین ماندن حساب هایتان مهم است از پوشه cache در مسیر نرم افزار به طور دستی فایل پشتیبان بگیرید.