آهنگ های بیکلام

برای لحظات شما 🎵🎧

 

آهنگ های بیکلام

برای لحظات شما 🎵🎧

موسیقی بی کلام
موسیقی بی کلام

موسیقی بیکلام

پیدا کردن موسیقی بی کلام برای لحظاتی که ما به دنبال آن هستیم کاری سخت و زمانبری است.مثلا فرض کنید میخواهید کتاب بخوانید و برای کنترل آرامش و تمرکز ذهنتان به دنبال یک موسیقی ملایم، بی کلام و مناسب به جهت کتاب خواند هستید.معمولا سایت ها با به دنبال بودن این مسله موسیقی ها را برای دانلود یا پخش قرار نمیدهند و تقریبا از هر سبکی موسیقی وجود دارد.

پلتفرم بوی با نگاهی دقیق تر مجموعه ای از موسیقی های بی کلامی را گردآوری کرده است که برای هرکاری متفاوت هستند. مثلا موسیقی برای پیاده روی، موسیقی برای انگیزه یابی، موسیقی برای برنامه نویسی و حتی موسیقی های استاس تونه و … هر کدام فرق دارند.همچنین خبر خوب اینکه هر بخش موسیقی ها ترک های ۳ الی ۴ دقیقه ای نیستند.مثلا موسیقی بی کلام و سنتی ژاپنی بیش از یک ساعت زمان دارد.یعنی بی وقفه موسیقی را پخش کرده و به کارتان برسید.

موسیقی های بیشتر

فقط موسیقی های بی کلام نیست. در پلتفرم بوی میتوانید تخصصا به ۲۵۰ موسیقی برتر سینمای جهان گوش دهید.این لیست طی سالها با دقت بسیار زیادی به زبان فارسی و انگلیسی منتشر شده است که امیدواریم از آن لذت ببرید.در انتها نظر و اشتراک گذاری فراموشتان نشود.

محبوب ترین موسیقی های بی کلام

موسیقی بی کلام و سنتی ژاپنی

در سراسر جهان ، کوتو و شاکوهاچی به عنوان سازهای معمولی ژاپنی شناخته می شوند.

پلی کنید

صدای طبیعی شومینه هوای برفی

بیشتر از نیم ساعت صدای طبیعی شومینه در یک شب برفی سرد در یک کلبه چوبی!

 
پلی کنید

موسیقی بی کلام برنامه نویسی

هنگام برنامه نویسی برای تمرکز بیشتر میتوانید به یک موسیقی مناسب گوش کنید.

پلی کنید

ساعت ها موسیقی بی کلام برای لحظات زندگی شما

موسیقی یک ناموس اخلاقی است که روح به جهانیان، و بال به تفکر و جهش به تصور، و ربایش به غم و شادی و حیات به همه چیز می‌بخشد.

“افلاطون”