آهنگ های بیکلام

برای لحظات شما 🎵🎧

 

آهنگ های بیکلام

برای لحظات شما 🎵🎧

موسیقی بی کلام
موسیقی بی کلام

موسیقی بیکلام

پیدا کردن موسیقی بی کلام برای لحظاتی که ما به دنبال آن هستیم کاری سخت و زمانبری است.مثلا فرض کنید میخواهید کتاب بخوانید و برای کنترل آرامش و تمرکز ذهنتان به دنبال یک موسیقی ملایم، بی کلام و مناسب به جهت کتاب خواند هستید.معمولا سایت ها با به دنبال بودن این مسله موسیقی ها را برای دانلود یا پخش قرار نمیدهند و تقریبا از هر سبکی موسیقی وجود دارد.

پلتفرم بوی با نگاهی دقیق تر مجموعه ای از موسیقی های بی کلامی را گردآوری کرده است که برای هرکاری متفاوت هستند. مثلا موسیقی برای پیاده روی، موسیقی برای انگیزه یابی، موسیقی برای برنامه نویسی و حتی موسیقی های استاس تونه و … هر کدام فرق دارند.همچنین خبر خوب اینکه هر بخش موسیقی ها ترک های ۳ الی ۴ دقیقه ای نیستند.مثلا موسیقی بی کلام و سنتی ژاپنی بیش از یک ساعت زمان دارد.یعنی بی وقفه موسیقی را پخش کرده و به کارتان برسید.

موسیقی های بیشتر

فقط موسیقی های بی کلام نیست. در پلتفرم بوی میتوانید تخصصا به ۲۵۰ موسیقی برتر سینمای جهان گوش دهید.این لیست طی سالها با دقت بسیار زیادی به زبان فارسی و انگلیسی منتشر شده است که امیدواریم از آن لذت ببرید.در انتها نظر و اشتراک گذاری فراموشتان نشود.

محبوب ترین موسیقی های بی کلام

موسیقی بی کلام و سنتی ژاپنی

در سراسر جهان ، کوتو و شاکوهاچی به عنوان سازهای معمولی ژاپنی شناخته می شوند.

پلی کنید

صدای طبیعی شومینه هوای برفی

بیشتر از نیم ساعت صدای طبیعی شومینه در یک شب برفی سرد در یک کلبه چوبی!

 
پلی کنید

موسیقی بی کلام برنامه نویسی

هنگام برنامه نویسی برای تمرکز بیشتر میتوانید به یک موسیقی مناسب گوش کنید.

پلی کنید

ساعت ها موسیقی بی کلام برای لحظات زندگی شما

این صفحه آخرین بار چهارشنبه – ۲۲ شهریور ۱۴۰۲ آپدیت شده است.

فواید گوش دادن به موسیقی بیکلام

گوش دادن به موسیقی بیکلام یک تجربه لذت‌بخش و آرامش‌بخش برای بسیاری از افراد است. این نوع موسیقی به عنوان یکی از روش‌های تسکین استرس و اضطراب و همچنین بهبود خلق و خوی افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

گوش دادن به موسیقی بیکلام می‌تواند به کاهش سطح استرس و اضطراب کمک کند. این نوع موسیقی در برخی از مطالعات به عنوان یک روش مؤثر برای کاهش سطح هورمون استرس (کورتیزول) در بدن شناخته شده است. همچنین، گوش دادن به موسیقی بیکلام می‌تواند به بهبود خلق و خو کمک کند. این نوع موسیقی می‌تواند باعث افزایش تمرکز و تمرین ذهنی شود و به عنوان یک روش ساده برای کاهش علائم افسردگی و اضطراب استفاده شود.

علاوه بر این، گوش دادن به موسیقی بیکلام می‌تواند به کمک به خواب بسیار مؤثر باشد. برخی از مطالعات نشان می‌دهند که گوش دادن به موسیقی قبل از خواب می‌تواند به عنوان یک روش مؤثر برای کاهش زمان مورد نیاز برای خوابیدن و بهبود کیفیت خواب استفاده شود. همچنین، برخی از مطالعات نشان داده‌اند که گوش دادن به موسیقی بیکلام می‌تواند به کاهش درد بسیار مؤثر باشد و به عنوان یک روش کمکی برای کاهش درد در بیماران مورد استفاده قرار بگیرد.

در کل، گوش دادن به موسیقی بیکلام می‌تواند به عنوان یک روش ساده و مؤثر برای بهبود روحیه و کاهش استرس و اضطراب استفاده شود. استفاده از این روش می‌تواند بهبود کیفیت زندگی را برای افراد بهبود بخشد و به طور کلی به سلامتی روانی و جسمی آنها کمک کند.

موسیقی یک ناموس اخلاقی است که روح به جهانیان، و بال به تفکر و جهش به تصور، و ربایش به غم و شادی و حیات به همه چیز می‌بخشد.

“افلاطون”