درخواست نصب قالب وردپرس

تیم پشتیبانی پلتفرم بوی قالب های موردنیاز شما را نصب میکند.

مشارکت شما در هر بخش از وب سایت پلنفرم بوی برای ما بسیار ارزشمند است/ با نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما، می‌توانیم سایت را بهبود بخشیم و خدمات بهتری را به شما ارائه دهیم.

شما می‌توانید در توسعه و بهبود سایت ما نقش مهمی داشته باشید. برای مثال، با ارسال نظرات خود در مورد مطالب، می‌توانید به دیگر کاربران کمک کنید و آنها را راهنمایی کنید. همچنین، اگر در حوزه‌ی خاصی تخصص دارید، می‌توانید با ارائه‌ی مطالب مفید و به روز، به افزایش دانش و آگاهی دیگر کاربران کمک کنید.

از این رو، از شما دعوت می‌کنیم تا با مشارکت در سایت ما، به ارتقای سطح خدمات و محتوای آن کمک کنید. نظرات شما در راستای بهبود و پیشرفت سایت ما بسیار مهم و حیاتی است و ما از حضور شما بسیار سپاسگزاریم.

با تشکر

هزینه نصب قالب وردپرسی

800 هزار ت ~

برای نصب قالب تنها با مبلغ ذکر شده کار نصب را انجام میدهیم. حجم و نوع قالب هیچ تفاوتی در تعیین مبلغ آن ندارد به همین خاطر تیم فنی وب سایت پلتفرم بوی بابت وقتی که برای کار شما میگذارند مبلغ موردنیاز را دریافت میکنند.

تماس بگیرید یا ایمیل بزنید

- Let's connect -

Info@Platformboy.com

«شماره بزارید»

   نتیجه درخواست از طریق ایمیل برایتان ارسال میشود

   سوالات متداول

   از ما بپرسید تا پاسخ دهیم.

   معمولا هر نظر پس از چه مدت زمانی پاسخ داده میشود؟

   ما به طور کلی روزانه هر نوع نظردهی که از سوی کاربران ارسال شود را بررسی میکنم.اگردرخواست یا پرسش کاربران تخصصی باشد چند روز زمان میبرد چرا که آن را به واحد مربوطه ارجاع میدهیم در غیر این صورت پرسش ها روزانه پاسخ داده میشوند. برای کاربرانی که قصد مشارکت های سازنده برای بهبود و ارتقا سایت را داشته باشند آن را به مدیریت سایت انقال میدهیم.