“پلتفرم بوی تلاش می کند تا با تولید و طراحی نرم افزارها و اپلیکیشن های مختلف گامی مهم در پیشرفت حوزه فناوری دیجیتال در دنیا داشته باشد

– مدیریت وب سایت پلتفرم بوی

<!DOCTYPE html><html lang=”en”><head><meta charset=”UTF-8″>

< About PLATFORMBOY />

</body></html>

درباره ما

دامنه وب سایت پلتفرم بوی برای اولین بار در سال ۱۳۹۹ _ ۲۰۲۰ مورخ ۱۳ تیرماه راه اندازی شد.

پلتفرم بوی یک وب سایت چند منظوره برای گسترش فناوری دیجیتال و ارائه نرم افزارهای کاربردی در عرصه جهانی است . ما هدف خود را تنها برای ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان نکرده ایم بلکه قصد داریم تا به تمام نقاط دنیا خدمات خود را ارائه دهیم . البته که ما بیشترین وقت خود را برای ارائه خدمات به فارسی زبانان کرده ایم و به همین منظور بخش زیادی از وب سایت پلتفرم بوی به زبان فارسی اختصاص دارد . وب سایت ما محلی برای راه اندازی هرگونه ایده جدید در پلتفرم های مختلف (وب ، دکستاپ ، موبایل و تبلت ) است چرا که ما خود را محدود به تک موضوعی بودن سایت نکردیم و اگر تکنولوژی وب پیشرفته تر شود ما نیز هم به همان میزان جلوتر خواهیم رفت و از ایده های جدید و فناوری های نوظهور به شدت استقبال می کنیم.

پلتفرم بوی ، مکانی برای گیکس ها

“”به ما گیکس می گن ! GEEKS به کسایی میگن که خوره فناوری هستن و از شدت علاقشون دست به هر کار عجیب و غریبی تو دنیای کامپیوتر و وب میزنن . اگه دیدید آنلاین یه بالون رو هوا کردیم یه وقت تعجب نکنید چون واسه ما این چیزا عادیه !  “”

بیشتر بدانید

پلتفرم بوی همواره تلاش می کند تا تمام ابزارها و نرم افزارهای موردنیاز کاربران در هر زمینه یا موضوعی را طراحی کند. در هیچ یک از نیازهایتان شما را تنها نخواهیم گذاشت . از لذت کدنویسی کردن تا کار با نرم افزارهای تحقیقاتی و در کنار آن برای استراحتتان موسیقی و فیلم سینمایی تدارک دیده ایم . به خانواده عجیب و غریب دنیای فناوری و دیجیتال وب سایت پلتفرم بوی خوش آمدید.

کدنویسی محتوای اول وب سایت پلتفرم بوی است . ما کد هرچیزی را که بخواهیم می نویسیم و آن را در اختیار دیگران قرار می دهیم. شما در سایت ما با انواع زبان های برنامه نویسی آشنا می شوید و می توانید پروژه هایی که با زبان های برنامه نویسی محبوب و پر استفاده دنیا نوشته شده اند را از سایت ما دریافت کنید.

– مدیریت وب سایت پلتفرم بوی

عضویت در پلتفرم بوی

بسیاری از اپلیکیشن ها و نرم افزارهای پلتفرم بوی نیازمند عضویت کاربران است. این به دلیل ثبت اطلاعات و ذخیره عملکرد کاربران با ابزارهاست و به بهبود سایت ما کمک زیادی می کند.همین امروز به خانواده پلتی ها بپیوندید.

حساب گوگل دارید ؟

با اکانت گوگل خود بدون نیاز به نام نویسی به راحتی در پلتفرم بوی عضو شوید و از خدمات سایت استفاده کنید.

عضویت در پلتفرم بوی