“پلتفرم بوی تلاش می کند تا با تولید و طراحی نرم افزار و ابزارهای آنلاین کاربردی گامی مهم در پیشرفت حوزه فناوری دیجیتال در عرصه جهانی داشته باشد

– مدیریت وب سایت پلتفرم بوی

<!DOCTYPE html><html lang=”en”><head><meta charset=”UTF-8″>

< About PLATFORMBOY />

</body></html>

درباره ما

دامنه وب سایت پلتفرم بوی برای اولین بار در سال ۱۳۹۹ _ ۲۰۲۰ مورخ ۱۳ تیرماه راه اندازی شد.

پلتفرم بوی کار خود را با یک نرم افزار برای مدیریت سئو وب سایت ها شروع کرد سپس با طراحی ابزارهای کاربردی آنلاین قسمت مهمی از نیازهای کاربران را رفع و به همین شکل با ارائه ایده های جدیدتر و پایدارتر کار خود را توسعه داد .پلتفرم بوی یک وب سایت چند منظوره برای گسترش فناوری دیجیتال و ارائه نرم افزارهای کاربردی در عرصه جهانی است به طوری که روزانه تعداد قابل توجهی ابزار و یا برنامه های جدیدتری را ارائه می کند . وب سایت ما محلی برای راه اندازی هرگونه ایده جدید در پلتفرم های مختلف (وب ، دکستاپ ، موبایل و تبلت ) است چرا که ما خود را محدود به تک موضوعی بودن سایت نکردیم و اگر تکنولوژی وب پیشرفته تر شود ما نیز هم به همان میزان جلوتر خواهیم رفت و از ایده های جدید و فناوری های نوظهور به شدت استقبال می کنیم.

با شوق و ذوق

از یک فروشگاه شروع شد !

شب و روز بی وقفه کدنویسی میکردیم.میخواستیم فروشگاه سایت خودمان را راه اندازی کنیم.همه جور ایده ای داشتیم ولی فکر میکردیم دیر شروع کرده ایم و ممکن است از این کار جواب نگیریم !

قدم های اول سخت بود و کار اصلا مطابق دلخواهمان جلو نمیرفت.از اولین برنامه سایت فروشی نداشتیم.ولی عاشق برنامه نویسی بودیم و باز هم کار میکردیم .علارغم تمام آن چیزهایی که میخواستیم و نشد باز راهمان را ادامه دادیم . تقریبا فروشگاه سایت با چندین برنامه پر شده بود. مرتب آنها را باگ گیری و آپدیت میکردیم.صفحات آموزشی و مستندات راه اندازی کردیم.کم کم چون فروش نداشتیم پس به فکر تبلیغات افتادیم.هزینه ها زیادتر شد … 

ولی پیش از تبلیغ ، در همان موقع بود … پس از تقریبا ۹ ماه سایت اولین فروش خود را تجربه کرد. حس شگفت انگیزی بود. تمام تلاش ها به نتیجه رسید.اولین فروش به دومین فروش رسید و ما انرژی بیشتری گرفتیم و با جدیت بیشتری به کارمان ادامه دادیم.اکنون آن فروشگاه به یک سایت جامع در تمام دسته های حوزه آی تی مشغول فعالیت است.

پلتفرم بوی ، مکانی برای گیکس ها

“به ما گیکس می گن ! GEEKS به کسایی میگن که خوره فناوری هستن و از شدت علاقشون دست به هر کار عجیب و غریبی تو دنیای کامپیوتر و وب میزنن . اگه دیدید آنلاین یه بالون رو هوا کردیم یه وقت تعجب نکنید چون واسه ما این چیزا عادیه !  “

رفع نیاز کاربر با تفکر یه آدم گیک !

طبیعت یه کاربر علاقه مند به دنیای فناوری اینطوریه که باید همه چیز کنار دستش باشه ! .. از فنجون قهوه اش گرفته تا کاغذ و خودکار و تبلت و کیبورد و موس و لپ تاش و الی آخر .. ما نتونستم یک میز دلخواه کاربرانمون را در دنیای واقعی برپا کنیم ولی مجازیشو چرا .. برید به مارکت سنتر پلتفرم بوی تا ببینید که همه چیز رو برای شما محیا کردیم . از کاغذ و خودکار و تخته وایت برد گرفته تا فیلم سینمایی و ابزار مدیریت پروژه و محیط کدنویسی ! در کنارش موزیک گوش کنید ، فیلم ببینید و از فروشگاه سایت بنا به نیازتون خرید کنید .. به خانواده عجیب و غریب دنیای فناوری دیجیتال پلتفرم بوی خوش اومدید!

 

گیک یا گیکس ها چه کسانی هستند و فرقشان با نرد چیست ؟

کدنویسی مهمترین قدم های وب سایت ماست . ما سعی داریم تا نیازهای کاربران را برنامه نویسی کرده و در اختیارشان قرار دهیم. علاوه بر دریافت برنامه ها شما در سایت ما با انواع زبان های برنامه نویسی آشنا می شوید و می توانید پروژه هایی که با زبان های برنامه نویسی محبوب و پر استفاده دنیا نوشته شده اند را از سایت ما دریافت کنید.

– مدیریت وب سایت پلتفرم بوی

چرا ” دَرّه ” فناوری و دیجیتال ؟

ابتدا بدانیم تعریف درست دره چیست . دره به محل تلاقی بین دو کوه بزرگ گفته می شود که گاها به شکل U و یا V هستند.اما تعریف ما از دره مسیری است که شما را به قله می رساند.ما وقتی تصمیم می گیریم که به قله ای صعود کنیم در مسیر اشاره ای به دره نمی کنیم چرا که بر روی آن قرار داریم و دره را نمی بینیم. این در حالی است که خود دره ها هستند که مسیر صعود را شکل می دهند و اگر دره نبود شما پیج و خم های جاده صعود را نخواهید داشت ، اگر دره نباشد کوهی نخواهد بود و اگر دره نباشد شما زحمت و عظمت صعود را احساس نخواهید کرد. حال با این تعریف از دره ما قدم به قدم کنار شما هستیم تا صعود کنید !

پلتفرم بوی دره ای مجازی را برای شما گردآوری کرده تا لحظه به لحظه کار صعود را برای شما راحتتر کند پس روی این دره قدم بگذارید و همراهش شوید و در پایان آرزومندیم که روزی همه به قله های زندگیمان چه در دنیای فناوری دیجیتال و چه در دنیای واقعی صعود کنیم.

این دره از اینجا شروع شد

لینک و دسترسی های بیشتر در پلتفرم بوی

فروشگاه و خریدنی

خدمات پلتفرم بوی

آموزش و کمک آموزشی

برای سلامتی و تندرستی

برای بیزینس شما

همیاری و حمایت مالی

خدمات و سرویس ها

برنامه نویسان و توسعه دهندگان

ابزارهای ویژه

هنر و سرگرمی

درباره پلتفرم بوی

پشتیبانی و سرویس دهی

پرداخت