Video Game on Facebook 13.1 پلتفرم بوی گیم | لیست بازی های آنلاین

بازی های نینتندو

بازی های این لیست بدون نیاز به نصب هستند و به صورت آنلاین بر روی لپ تاپ ، تبلت و موبایل خود می توانید بازی کنید.

Mappy

 بازی آنلاین مپی نینتندو

بازی مپی MAPPY شما نقش یک موش را بازی می کنید. در این بازی باید کلیه وسایل داخل خانه را بدون گیر افتادن توسط گربه و بچه گربه ها جمع آوری کنید و به مراحل بالاتر بروید. فراموش نکنید که بندهای داخل بازی پاره هم می شوند.

Hudson island

 بازی آنلاین ماجراجویی هادسون نینتندو

در بازی دکتر هادسون باید به دنبال همسر او باشید. دشمنان بازی را با تیر از بین ببرید و به آنها برخورد نکنید. در جزیره به دنبال جوایز باشید.

jackal

بازی آنلاین جکال نینتندو

در بازی جکال شما سوار بر یک خودروی جک می شوید که باید اسیران را آزاد کرده و تجهیزات دشمن را از بین ببرید.به تیر و موشک های آنها برخورد نکنید در غیر این صورت از تعداد اسیران سوار بر خودروی شما کم می شود.

Elevetor

بازی آنلاین آسانسور نینتندو

در بازی آسانسور نینتندو باید دزدکی وارد یک آپارتمان شده و در پارکینگ آن یک خودروی گران قیمت را بدزدید. مراقب درهایی که باز می شوند باشید چرا که افراد مسلح هستند .شما هم تفنگ دارید ، پس شلیک کنید.

بازی های دو نفره فکری

chees

 بازی آنلاین شطرنج

بازی شطرنج را دیگر همه می شناسند.در بازی شطرنج می بایست با حرکت درست مهره ها در سطر و ستون هم رنگ مهره خود حریف را شکست دهید.

checkers

 بازی آنلاین چکرز

در بازی چکرز باید مهرهای خود را به گونه ای حرکت دهید که یک مهره حریف پشتش خالی باشد به این ترتیب می توانید مهره او را حذف کرده و شکستش دهید.

reversi

بازی آنلاین ریورسی

در بازی ریورسی مهره ها در صورتی که کنار هم قرار گیرند باعث می شوند که رنگشان تغییر کند. با دریافت بیشترین رنگ بر اساس مهره های خود حریف را شکست دهید.