یک رزومه برای همه آی تی کاران ایران !

یک رزومه تک صفحه ای برای تمام آی تی کاران ایران طراحی کرده ایم . این رزومه با نظرسنجی 2 هزارنفر کاربر آی تی کار ایران با بالاترین رای تایید نهایی شده است . شما همین حالا می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر آخرین نسخه این رزومه را دریافت کرده و بر اساس مشخصات فردی خود آن را ویرایش کنید.

دریافت آخرین نسخه رزومه

 📌 تاکنون بیش از 2000 بار این فایل رزومه دانلود شده است  

چرا این رزومه مناسب است ؟

رزومه ای که ما طراحی کرده ایم بر پایه شناخت و احتیاجات یک کارمند آی تی کار است . این رزومه بر اساس بهترین نتیجه ای که می توان از کارفرما گرفت طراحی شده تا با یکبار مطالعه بیشتر اطلاعات موردنیاز مصاحبه شونده را به مصاحبه کننده انتقال دهد .

شما با یک رزومه ی تک صفحه ای پرمحتوا شانس موفقیت بیشتری تا رزومه های طولانی تر دارید . این همان مبنایی است که رزومه ما بر پایه آن طراحی شده است .

این رزومه شامل چه بخش هایی است ؟

رزومه ی پلتفرم بوی از شش قسمت تشکیل شده است که شامل موارد زیر است :

  1. مشخصات فردی 
  2. عنوان معرفی کننده
  3. توضیحات فردی
  4. مهارت های فنی
  5. تجربه های کاری
  6. آموزش ها و گواهینامه

آخرین بروز رسانی رزومه

آخرین به روز رسانی این رزومه مربوط به تاریخ 1400/02/15 می باشد .تغییرات اعمال شده شامل موارد زیر می باشد :

 • ابعاد برگه به A4 تغییر یافت
 • سایز فونت زیر عنوان اول به 15 و سایز فونت زیر عنوان دوم به 14 تغییر یافت
 • نام شرکت و سال آن در لیست سوابق کاری Bold شد
 • فرمت نمایش عکس 2 پیکسل کوچیکتر و سایه آن کمرنگ تر شد
 • حاشیه های راست و چپ صفحه بیشتر شدند

معرفی بخش های رزومه

مشخصات فردی

مشخصات فردی

در بالاترین قسمت رزومه نام خود را وارد کنید . به طور حتما وقتی به ملاقات یک نفر می روید در اولین برخورد خودتان را معرفی می کنید . سپس تاریخ تولد و شماره تماس و ایمیلتان را قرار بدهید . بگذارید اگر شخصی که در حال مطالعه رزومه شماست وقت کافی ندارد سریعا با شما ارتباط بگیرد .

در فایل نمونه این دو عنوان به صورت زیر تعریف شده اند :

کارشناس کامپیوتر

طراح سایت و سئو

یعنی شخصی که در حال مطالعه رزومه شماست با دیدن این دو عنوان متوجه خواهد شد که تخصص اصلی شما چیست . سعی کنید این دو عنوان را یکی کلی و دیگری را کمی جزئی معرفی کنید . به طور مثال اگر برنامه نویس هستید عنوان اول مهندس نرم افزار و عنوان دوم برنامه نویس یا برنامه نویس وب معرفی کنید .

کمی درباره خودتان صحبت کنید . چه توانایی های فردی دارید ؟ همچنین بنویسید که به چه زبان های مسلط هستید . نیازی نیست قید کنید که چقدر بلد هستید چرا که بعدا در روز مصاحبه حضوری در صورت نیاز همه چیز را می توانید کاملتر توضیح بدهید.

به چه سیستم های محتوایی مسلط هستید ؟  وردپرس کارید ؟ هر توانایی خود را جدا کنید . همچنین زبان هایی که بلد هستید یا محیط های توسعه ای که کار کرده اید را فقط نام ببرید و از نوشتن های طولانی مانند : “کمی اشنا هستم ولی پروژه نوشته ام و غیره … ” پرهیز کنید . نوشتن چنین عباراتی در رزومه اشتباه محض است !

تجربه های کاری خود را به صورت پنج شرکت آخری که در آنجا حضور مرتبط داشته اید را قید کنید . مرتبط منظور در رابطه با حوزه آی تی است . فرمت ورودی اطلاعاتتان به این شکل باشد . نام شرکت + سال + سمت کاری و از نوشتن های دیگر در این قسمت خودداری کنید.

در ابتدای آموزش ها و گواهینامه فقط مدرک تحصیلی خود را وارد کنید و بعد سایر آموزش هایی که دیده اید را بنویسید . در فایل نمونه نوع نوشتن مدرک تحصیلی و آموزش های تخصصی که دیده اید را مشخص کرده ایم . سعی کنید طبق همان فرمت اطلاعاتتان را وارد کنید.

درباره این رزومه بیشتر بدانید

نظر آی تی کاران را بدانیم ….

تاکنون بسیاری از افراد جامعه حوزره فناوری و اطلاعات داخل ایران از این رزومه استفاده کرده و بازخورد های خوبشان را با ما به اشتراک گذاشته اند .طبق بازخورد کسانی که استفاده کرده اند این فایل رزومه با نظرسنجی و تحقیق هایی که صورت گرفته ، مناسب ترین رزومه ای است که می توانید برای مصاحبه های کاری خود از آن استفاده کنید!

وقتی که زمان مصاحبه کاری میشه هر کسی یه جور رزومه میفرسته .. جالبتر که اصلا خیلی آی تی کارها هم رزومه ندارن و کلا تکست کارهایی که کردن رو میفرستن . خوشحالم که این روزمه رو به اشتراک گذاشتید تا همه بدونن اصل یه رزومه آی تی کار چطوری باید باشه

اولین رزومه استاندارد و مناسبی که هر آی تی کاری داخل ایران میتونه ضمیمه مصاحبه های کاریش کنه .. هم خلاصه میکنه هم ساده اس و هم کامله

ساده و خلاصه بود . یک رزومه تک صفحه ای که همه ی اطلاعات مهم در مورد شما رو میرسونه . از شر رزومه های مختلف و رنگارنگ راحت شدم . خوشحالم که یک سایت برای اولین بار اینکارو کرد

اولین باری که برای خودم رزومه ساختم فکر کردم یه چیز سلیقه ای هست . ولی الان که با این رزومه آشنا شدم فهمیدم به چه چیزهای غلطی فکر میکردم !

چرا از رزومه پلتفرم بوی استفاده کنیم ؟

 • ساده است و طرح های رنگی و پرحجم ندارد
 • سلسه مراتب اهمیت اطلاعات را رعایت کرده
 • تنها اطلاعات را در یک صفحه قرار می دهد
 • حجم سبکی دارد و به سرعت ارسال می شود

ببینید یک رزومه خوب به چه معناست !

یک رزومه سبک و کامل !

رزومه پلتفرم بوی یک رزومه جامع برای تمام آی تی کاران ایران است. این رزومه دارای سبک ترین حجم و کامل ترین لایه بندی را برای معرفی مهمترین اطلاعاتی که یک فرد شاغل در حوزه فناوری اطلاعات نیاز دارد را ارائه می دهد .

طبق تحقیقاتی که تا سال 2021 انجام شده 80 درصد رزومه های دو صفحه ای یا بیشتر فقط صفحات اول آن توسط کارفرما مطالعه می شود و بیش از 67 درصد رزومه های چند صفحه ای توسط بسیاری از کارفرمایان در همان ابتدا به طور کلی رد می شوند . این به این معناست که هرچقدر صفحات رزومه کاری شما بیشتر باشد شانس گرفتن کار را از دست می دهید! رزومه باید خلاصه ، ساده ، سبک و پربار باشد . بسیاری از افراد با ایجاد گپ های پی در پی ، هدر زدن های رنگارنگ ، و اطلاعات غیر ضرروی سعی در جذب کردن نظر کارفرما دارند اما در واقع با این کار فقط رزومه کاریشان را شلوغ می کنند… !

حتی بعضا دیده شده که در یک رزومه ی کاری آدرس منزل و چندین شماره تماس هم قید شده که نتیجه رزومه را با شکست مواجه می کند .

رزومه پلتفرم بوی با نظر سنجی افراد بسیاری طراحی و با تحقیقات انجام شده به فایل نهایی رسیده است . مهم نیست که رزومه شما را صدها نفر آی تی کار دیگر هم استفاده می کنند، همین که اصول اولیه یک رزومه استاندارد در اطلاعات شما رعایت شده باشد، مورد قبول هر کارفرمایی که خواهان داشتنان را دارد خواهد بود.

همه ی ما در یک تیم بزرگ هستیم و این رمز موفقیت ما در شغل های آینده و سرافرازی کشور عزیزمان ایران در حوزه ی فناوری اطلاعات است .

نظرتان درباره رزومه ما چیست ؟

می توانید از طریق فرم زیر هرگونه انتقاد یا پیشنهاد خود را برای ما بنویسید .

  با ما در ارتباط باشید

  اشتراک گذاری با شما ….