! PlatformBoy Protect

پلتفرم بوی پروتِکت

سرویس محافظت خودکار از اپلیکیشن و نرم افزارهای منتشر شده در سایت!

Platformboy Protect این یک ابزار امنیتی است که برای دستگاه‌های اندرویدی و سیستم عامل ویندوز ارائه می‌شود و به طور خودکار برنامه‌هایی که از لندینگ اَپ، لندینگ گیمز و لندینگ وردپرس دانلود می‌شوند را اسکن کرده و در صورت شناسایی وجود بدافزار، اقدام به حذف آن‌ها می‌کند.

سرویس ها

اسکنر پلتفرم بوی: این سرویس که متشکل شده از چندین آنتی ویروس به روز و معتبر جهانیست که میتواند نرم افزارهای ویندوز و اپلیکیشن های اندرویدی را پیش از دانلود توسط کاربر از طریق فروشگاه های این سایت اسکن کرده و در برابر نرم افزارهای خطرناک و ویروس های قابل انتشار محافظت کند. این سرویس به صورت خودکار نرم افزارهایی که از سایت پلتفرم بوی دانلود می شوند را بررسی می کند و در صورت شناسایی هر گونه مشکل یا حفره امنیتی مدیر سایت را در جریان میگذارد.

روتر امن پلتفرم بوی: این سرویس نرم افزارها و اپلیکیشن هایی که لینک به آدرس های مخرب میدهند را پیش از انتشار حذف میکند.معمولا این سرویس پیش از انتشار برنامه ها اجرا میشود. در پلتفرم بوی بعضا افزونه یا اپ هایی هستند که به صورت نسخه پریمیوم رایگان قرار گرفته اند، بنابراین این سرویس در برابر اینگونه فایل ها بسیار کارآمد است.