«وبکم لی»

روزانه بیش از هزاران نفر از وب کم لی عکس با افکت های مختلف می گیرند و با دوستانشان در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارند.

وبکم لی با بیش از 80 افکت مختلف کاملا رایگان است و همه می توانند استفاده کنند.

وبکم لی فارسی شده پروژه webcamtoy است که برای سهولت در استفاده بسیار سبک، راست چین و کاملا فارسی شده است.

شرایط خدمات وب کم لی

پس از مطالعه و اسکرول شرایط و خدمات وبلی کم و حریم خصوصی می توانید از برنامه استفاده کنید.

1. شرایط
با دسترسی به سایت پلتفرم بوی بخش وبکم لی(https://platformboy.com/online_app/webly) موافقت می کنید که به شرایط ، خدمات، کلیه قوانین و مقررات قابل اجرا پایبند هستید و موافقت می کنید که مسئولیت کلیه شیوه و نحوه برخورد با این برنامه بر عهده شماست. اگر با هیچ یک از این شرایط موافق نیستید، استفاده از این سایت و بخش وبکم لی یا دسترسی به آن ممنوع است. مطالب موجود در این وب سایت توسط قانون کپی رایت و علائم تجاری قابل اجرا محافظت میشود.

2. مجوز

کلیه کاربران و استفاده کنندگان برنامه دارای مجوز استفاده هستند مگر تا زمانی که برنامه فسخ شده یا از طرف سرویس دهنده اصلی متوقف شود.وبکم لی نسخه ساده و فارسی شده وبکم توی می باشد و از آنجا که ایران هنوز به معاهدات بین المللی حوزه کپی رایت (کنوانسیون برن و …) نپیوسته این برنامه در دسترس عموم خواهد بود.

3.فسخ مجوز
در صورت نقض هر یک از این محدودیت ها، این مجوز به طور خودکار فسخ می شود و ممکن است در هر زمانی توسط پلتفرم بوی این برنامه به طور کامل متوقف گردد.

4. سلب مسئولیت
مطالب موجود در این وب سایت بر اساس “همانطور که هست” ارائه شده است.پلتفرم بوی (بخش وبکم لی) هیچگونه تضمینی بابت دقت برنامه و یا نتایج احتمالی برای اجرای صحیح و بدون مشکل روی پلتفرم های مختلف را نمی دهد.

همچنین کلیه تصاویر به طور آفلاین ظبط می شوند و داده ها پیش از شروع یکبار بر روی مرورگر کاربر اجرا شده و ارتباطی بین مرورگر و سرور پلتفرم بوی برقرار نمی شود.کاربران تنها با درخواست خودشان می توانند تصویر ظبط شده را بر روی دستگاهشان دانلود و دخیره کنند.

5. محدودیت ها
به هیچ وجه وبلی کم یا تامین کنندگان آن مسئولیتی در قبال خسارات (از جمله خسارات ناشی از دست دادن داده ها یا به دلیل وقفه در سرویس) ناشی از استفاده یا ناتوانی در استفاده از خدمات ندارد. حتی اگر سرویس وبلی کم یه صورت شفاهی یا کتبی از احتمال چنین آسیبی مطلع شده باشد. از آنجا که برخی از حوزه‌های قضایی محدودیت‌هایی را در ضمانت‌های ضمنی یا محدودیت‌های مسئولیت در قبال خسارات عواقبی یا اتفاقی مجاز نمی‌دانند، این محدودیت‌ها ممکن است برای شما اعمال نشود.

6. دقت مطالب
مطالبی که در وبلی کم وب سایت پلتفرم بوی ظاهر می شود می تواند شامل خطاهای فنی، تایپی یا عکس باشد. وب لی کم تضمین نمی کند که هیچ یک از مطالب موجود در این وب سایت دقیق، کامل یا جاری باشد حتی ممکن است در هر زمان بدون اطلاع قبلی تغییراتی در مطالب موجود در این بخش از وب سایت ایجاد کند. با این حال، هیچ تعهدی برای به روز رسانی وجود ندارد.

7. پیوندها
وب کم لی پلتفرم بوی ممکن است حاوی پیوندهایی به وب‌سایت‌ها یا خدمات شخص ثالث باشد که تحت مالکیت یا کنترل پلتفرم بوی نیستند. وب کم لی هیچ کنترلی بر محتوا، خط مشی های حفظ حریم خصوصی یا عملکرد وب سایت ها یا خدمات شخص ثالث ندارد و هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد. درج هیچ پیوندی به معنای تایید وب‌کم لی از آن وب‌سایت نیست. استفاده از هر یک از این وب سایت های پیوندی به عهده خود کاربر است.

9. حریم خصوصی
وب کم لی پلتفرم بوی به هیچ نحوی به اطلاعات کاربران در حین استفاده از این برنامه دسترسی ندارد.آنچه که اجرا می شود یک اسکریپت آفلاین است که تنها به وب کم شما در صورت اجازه از طریق تایید مرورگر فعال می شود و تا مادام استفاده کاربر هیچ اطلاعاتی بین سرور و کلاینت برقرار نمی شود.کاربر در صورت درخواست می تواند عکس خود را ذخیره کرده و یا آن را حذف کند.کلیه تصاویر بر روی دستگاه کاربر ظبط می شوند.

همچنین وب سایت پلتفرم بوی هیچگونه مسئولیتی در قبال عکس های ظبط شده کاربران با این برنامه را ندارد.استفاده کنندگان خود مسئول عکس های ظبط شده خود هستند که تنها خودشان به آن دسترسی دارند.

چنانچه با شرایط این برنامه موافق هستید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

شرایط استفاده را می پذیرم. برو به وبلی کم