دانلود برنامه RedGate SmartAssembly

دانلود برنامه RedGate SmartAssembly
دانلود برنامه RedGate SmartAssembly

به بهترین شکل ممکن از کد های پروژه خود محافظت کنید

یکی از مهمترین دغدغه برنامه نویسان همیشه جلوگیری از دسترسی کاربران به کدهای نوشته شده ی آنهاست.معمولا با بسیاری از نرم افزارها به راحتی می توان به کدهای نوشته شده در برنامه ها دسترسی پیدا کرد. مخصوصا برنامه هایی که تحت دات نت فریم ورک نوشته شده باشند.SmartAssembly یک برنامه مبهم کننده است که برنامه های ساخته شده شما را در برابر مهندسی معکوس محافظت می کند و با تغییر اسم ها و منابع ، دسترسی شخص ثالث به منبع کدهای اصلی شما را دشوار می کند. اگر کل کسب و کار شما بر اساس IP ای که در نرم افزار شما گنجانده شده است تکیه دارد یا نمی خواهید کد C# یا VB.NET شما در سطح بین المللی افشا شود قطعا به چنین برنامه ای احتیاج خواهید داشت.

بیشتر درباره برنامه برنامه RedGate SmartAssembly

برنامه RedGate SmartAssembly به شما این امکان را می دهد تا ازکدهای تحت دات نت خود به آسانی محافظت کنید. این برنامه دارای قابلیت گزارش دهی می باشد و به توسعه دهندگان برنامه در سیستم عامل ویندوز این امکان را می دهد تا بتوانند از کدهای شما در برنامه های نگارش شده محافظت کنند. با دانلود رد گیت اسمارت اسمبلی می توانید به آسانی کدهای خود را به شیوه های جدید کدگذاری کنید و امکان باز شدن آنها به واسطه برنامه دیگر وجود ندارد.

با رد گیت اسمارت اسمبلی همچنین می توانید گزارش کامل از کدهای اختصاصی خود در برنامه های مختلف را داشته باشید و حتی نوع رمزنگاری کدها را نیز می توانید به صورت دستی مشخص کنید. رد گیت اسمارت اسمبلی RedGate SmartAssembly به شما کمک می کند تا حتی از آی پی ها و آدرس های اینترنتی استفاده شده در بین کدهای خود نیز استفاده کنید و مانع از مهندسی معکوس کردن برنامه خود توسط دیگران شوید.

اسکرین شات برنامه RedGate SmartAssembly
اسکرین شات برنامه RedGate SmartAssembly

دانلود برنامه RedGate SmartAssembly از پلتی مارکت سنتر

دانلود نسخه ویندوز

برای دانلود این نسخه بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

آیا این نوشته برای شما مفید بود ؟

3 دیدگاه برای “دانلود برنامه RedGate SmartAssembly

  1. Platform boy
    rozbeh javadi گفته:

    ببخشید می خواستم بپرسم با این RedGate SmartAssembly میشه فقط برنامه های دات نت رو ریاسمبل کرد ؟
    و اینکه از لینک آموزشش داخل سایت هست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.