دانلود برنامه کنترل اینترنت InternetOff

دانلود برنامه کنترل اینترنت InternetOff
دانلود برنامه کنترل اینترنت InternetOff

دانلود برنامه اینترنت آف InternetOff به شما این امکان را می دهد تا کنترل دقیقی بر روی ترافیک اینترنت خود داشته باشید. با این نرم افزار و تنها با چند کلیک ساده می توانید اینترنت خود را به صورت موقتی یا دائم غیرفعال کنید و سپس مجددا آن را فعال کنید. همچنین امکان زمان بندی اتصال اینترنت نیز در این برنامه وجود دارد.

دانلود برنامه اینترنت آف InternetOff به شما کمک می کند تا با چند کلیک ساده و بدون انجام تنظیمات خاصی، اینترنت خودتان را برای مدتی موقت یا دائم قطع کنید. شما با استفاده از این نرم افزار ساده، می توانید بر روی ترافیک مصرفی اینترنت خود مدیریت دقیقی داشته باشید و با قرار دادن زمان استفاده در بازه های زمانی مختلف بین ۵ تا ۶۰ دقیقه، میزان مصرف اینترنت خود را کنترل کنید و از استفاده بیش از حد ترافیک اینترنت جلوگیری کنید.

اسکرین شات برنامه کنترل اینترنت InternetOff
اسکرین شات برنامه کنترل اینترنت InternetOff

برای قطع کردن اینترنت کافی است ابتدا باید به سراغ دانلود اینترنت آف بروید و بعد از نصب برنامه، از بخش نوار اعلانات، بر روی آیکن برنامه کلیک کنید و سپس گزینه Turn off the internet را انتخاب کنید. برای فعال کردن مجدد اینترنت نیز کافی است، مجددا همین کار را انجام دهید و سپس بر روی گزینه Turn on the internet کلیک نمایید. همچنین اگر می خواهید برای امنیت بیشتر بر روی برنامه خود رمز خاصی را قرار دهید، کافی است از طریق منوی Settings به زبانه Password بروید و سپس، رمز دلخواه خود را وارد کنید و از این پس تنها افرادی که به این رمز دسترسی داشته باشند، می توانند بر روی اینترنت محیط کار شما کنترل داشته باشند. با دانلود InternetOff کنترل کاملی بر روی تمام بخش های اینترنت مصرفی خود خواهید داشت و می توانید به صورت هوشمند زمان استفاده از اینترنت را در رایانه خود تعیین کنید.

دانلود برنامه کنترل اینترنت InternetOff از پلتی مارکت سنتر

دانلود نسخه رایگان

برای دانلود این نسخه بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

4 دیدگاه برای “دانلود برنامه کنترل اینترنت InternetOff

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *