کاربر گرامی این بخش در تاریخ 26 اردیبهشت 1402 متوقف شده است!

پلتی گیم به بخش لندینگ گیمز انتقال داده شده است.پیشنهاد میکنیم از لندینگ گیمز استفاده کنید.

  پلتفرم بوی گیم | حالا بازی کنید!

برای یک دنیا هیجان حاضرید ؟

در پلتی گیم می توانید در اوقات فراغتتان آنلاین بازی کنید و یا اگر به کامپیوتر دسترسی دارید مستقیما بازی ها را دانلود کرده و با گرافیک سیستمتان بازی کنید. استفاده از پلتفرم بوی رایگان است و نیازی به ثبت نام در سایت و یا پرداخت هزینه نیست . پس ، همین حالا بازی کنید!

 

بازی دو نفره فکری درباره پلتی گیم بیشتر بدانید!

تمامی بازی های پلتفرم بوی گیم رایگان هستند

کلیه بازی ها را روی مرورگرتان انجام دهید

هر بازی برای هر سلیقه ای اینجا پیدا می شود

بازی های آنلاین

بازی های این لیست بدون نیاز به نصب هستند و به صورت آنلاین بر روی لپ تاپ ، تبلت و موبایل خود می توانید بازی کنید.

platform

بازی سکو

در این بازی باید با دقت و زمانبندی مناسب سکوها را روی یکدیگر قرار دهید تا به بالاترین امتیاز دست پیدا کنید. اگر سکوها به درستی روی یکدیگر قرار نگیرند قسمتی از آنها برش می خورد.

ROBIC

بازی مکعب روبیک

در این بازی باید این معکب سه بعدی را حرکت دهید تا تمام خانه های یک طرف هم رنگ باشند. خانه های یک طرف منظور ستون های 9 تایی یک سمت معکب هستند.

2048

بازی آنلاین 2048

در این بازی خانه های مربعی را به طوری حرکت دهید که با خانه های کناری هم رقمشان جمع شوند و در نهایت برای برنده شدن به یک خانه با عدد 2048 برسید.

brick-breaker

بازی آجرشکن

در بازی باید به درستی توپ های خود را مدیریت کرده و آجرها را بر اساس تعداد شماره هایی که بر رویشان قرار دارد ضربه بزنید.در صورتی که نتوانید آجری را به موقع بشکنید شکست می خورید.

minesweeper

بازی خنثی سازی مین

یک زمین پر از مین خنثی نشده دارید . شما می بایست با کلیک کردن و عددهای نمایش داده شده مکان مین ها را به درستی تشخیص دهید تا صفحه کامل شود.

find the key

بازی یافتن کلید

در این بازی می بایست با توجه به رنگهای انتخابی متوجه شوید که کلید طلائی بازی در کجا پنهان شده است.تعداد خانه های انتخابی می توانند امتیاز نهایی را تعیین کنند.

simon

سایمون

در این بازی باید قدرت حافظه خود را محک بزنید. در هر مرحله یک چراغ روشن می شود و سپس همان چراغ در مرحله بعد با یک چراغ دیگر و شما باید ترتیب آنها را به خاطر بسپارید ولا می بازید!

wheel feature

بازی چرخ شانس

در بازی چرخ شانس می بایست چرخ وسطی را بچرخانید و با قرار گیری هر جهت آن شانس برنده شدن یک سکه یا از دست دادن آن را امتحان کنید.

find the emoji

بازی تشخیص ایموجی

در میان آنها شکل یک ایموجی با سایر ایموجی ها متفاوت است . در مدت زمان کمی که دارید می بایست ایموجی متفاوت را پیدا کرده تا به مرحله بعدی برسید.

find the color

بازی مربع های رنگی

در این بازی از خانه ستاره دار شروع کنید و خانه هم رنگ آن را انتخاب کنید. با این کار سایر خانه ها هم رنگ خانه های اول می شوند و به همین شکل پازی بازی را حل کنید.

walk on the road

بازی عبور از خیابان

در این بازی می بایست با در نظر گرفتن موانع به درستی از خیابان عبور کنید. در صورتی که به موانع برخورد کنید بازی تمام می شود پس حواستان را جمع کنید و امتیاز بالاترین بگیرید.

match game

بازی مچ عکس ها

در این بازی تصاویر یکسان را پیدا کنید و علامت بزنید. هر تصویر یکسان را می بایست در مدت زمان کمی پیدا کرده تا پس از تکمیل هر دست به بالاترین امتیاز برسید.

hextris

بازی هگزتریس

در بازی هگزتریس می بایست هر ضلع را حرکت دهید تا نوار های رنگی که به طرف پنج ظلعی در حال حرکت هستند به درستی در سرجای خود قرار بگیرند.

PAMAN

بازی پک من

در بازی پک من گیلاس بخورید و سرعت بگیرید و به سرعت نقطه های نقشه را جمع کرده بدون آنکه توسط دشمنان بازی گرفتار شوید. می توانید با خوردن نقاط صورتی ، دشمنان را نابود کنید.