کمی درباره تیک توک

بستر رسانه و محتوای شبکه های اجتماعی به دلیل کوتاه بودن فرم خود به یک منبع محبوب سرگرمی در دنیا تبدیل شده اند .اگر شما هم جزئی از کاربران شبکه اجتماعی TikTok باشید ، احتمالا پست های به اشتراک گذاشته شده ی زیادی را دیده اید که افراد مختلف از هر نقطه از دنیا با هر سن و نژادی که باشند درباره موضوعاتی چون آشپزی ، نکات زیبایی ، انواع چالش ها ، رقص ، دابسمش (فیلم های همگام سازی لب ) و سایر موارد اینچنینی را ارسال می کنند.

حال قابلیتی در تیک توک وجود دارد که با دیگر ویدیوهای منتشر شده کاربران رقابت کنید .هرکسی که کاری را بهتر یا قشنگتر بلد باشد انجام دهد با ارسال یک ویدیو از خود کاربر مقابل خود را به یک چالش دعوت می کند.

کابی لامه هم یکی از همین کاربرانی تیک توکی بود که با انتشار ویدیو های خود کارهای سخت و پیچیده دیگران را به سادگی انجام می داد.

کابی لامه خیلی زود مورد توجه پلتفرم بوی قرار گرفت ….

کابی لامه به دلیل صامت بودن ویدیو های خود بسیار زودتر از آنچه که فکرش را می کرد معروف شد. یکی از دلایل موفقیت بازیگران معروف کارهای کمدی به این است که بدون باز کردن لب خود بتواند دیگران را بخنداند. در طول تاریخ ما بازیگران زیادی مثل چارلی چاپلین و یا مستربین را داشته ایم که به صورت صامت و تنها با بازی چهره می توانستند دیگران را بخندانند و میلیون ها نفر در سراسر دنیا عاشق کارشان شوند . اینها کسانی بودند که هنر زیبای طنز را به ساده ترین شکل ممکن به مخاطبین خود ارائه دادند . کابی لامه گرچه که هنوز یک بازیگر نیست اما همین که با ساده ترین ابزار و ظریف ترین نکات در ویدیوهایش میلیون ها کاربر را جذب خود می کند مورد توجه تیم پلتفرم بوی قرار گرفت.

لوگوی اختصاصی طراحی شده صفحه نخست پلتفرم بوی که در تاریخ پنج شنبه – ۱۰ تیر ۱۴۰۰ – 2021-07-01 بر روی وب سایت قرار گرفت.

خابی لامه -khaby lame
لوگو طراحی شده برای کابی لامه

کمی درباره زندگی کابی لامه

کابی لامه در تاریخ 9 مارس در سنگال متولد می شود و بعد از مهاجرت به اروپا اکنون در ایتالیا زندگی می کند و اکنون 21 ساله است . خابی ابتدا در سنگال آفریقا متولد می شود و سپس به چیواسو ایتالیا نقل مکان می کند .اینکه با پدر و مادر خود و یا به تنهایی مهاجرت کرده است یا خیر هنوز اطلاعاتی در دسترس نیست.

او با وجود قد یک متر و 85 سانتی متر علاقه شدیدی به ورزش بسکتبال دارد و بیشتر اوقات فراغت خود را صرف این ورزش می کند.

نام اصلی او خابانه لامه است !

شاید باور این مسله کمی سخت باشد ولی اسم کامل او Khabane Lame (خابانه لامه ) است . این را از این جهت می گوییم که خود او هم در شبکه های اجتماعی با اسم کامل خود حساب کاربری ندارد و تنها از خابی لامه استفاده می کند . شاید اسم کوتاه تر را دوس دارد.

ازدواج کابی با زایرا نوچی

نام همسر کابی لیم زیرا نوچی نام دارد که برای اولین بار در ماه اکتبر 2020 نامزدی خود را با زایرا نوچی اعلام کرد.

ایموجی های کابی لامه 👐

ایموجی و شکلک های خنده دار لابی 😄

کابی بیش از صدها مورد ایموجی ، کلیپ آرت ، شکلک و کاریکاتورهای بامزه در سراسر اینترنت دارد که همگی توسط طرفدارانش در سراسر دنیا طراحی شده اند. از محبوب ترین و معروف ترین شکلک ها را می توانید در گالری زیر مشاهده کنید.

امضای هنری کابی چیست؟

کارهای منحصر به فرد کابی لامه

سلطان نگاه عاقل اندر سفیه !

این هنرمند شبکه های اجتماعی چند حرکت مخصوص به خود را دارد که در بیشتر ویدیوهای خود از آنها استفاده می کند

 

مثل بسیاری از افرادی دیگری که به شهرت رسیده اند او یک سری حرکات مخصوص به خود را دارد که مهمترین آن نگاه عاقل اندر سفیه است . این نگاه به سرعت باعث شهرت کابی لیم در سراسر شبکه های اجتماعی شد و در میان فارسی زبانان به او لقب سلطان را دادند.

برخی از ویدیو های کابی در یوتیوب

کابی لامه در شبکه های اجتماعی

این صفحه را به زبان های دیگری امتحان کنید

Persian – England – Deutschland