ابزار تندخوانی

Result

جعبه ابزار مطالعه‌ و تند خوانی 📑 

میانگین تندخوانی

تندخوانی هنر خاموش کردن صداهای فرعی است. سرعت خواندن اکثر خوانندگان به طور متوسط ​​۳۵۰ wpm است که تقریباً به همان سرعتی است که می توانند یک متن را با صدای بلند بخوانند.

“سرعت خواندن” یک بزرگسال به طور متوسط ۲۰۰ wpm است یعنی ۲۰۰ کلمه در دقیقه. اما یک جوان می تواند با سرعت ۶۰۰ wpm یک کتاب را بخواند.اما ملاک تست این سرعت چیست و چگونه می توان با سرعت بالاتر خواند ؟

برنامه تند خوان

خواندن با سرعت بسیار بیشتر با درک خواندن بسیار بهتر، با خاموش کردن این صدای درونی کاملاً ممکن است. راه حل ساده است. از ابزار تندخوانی ما استفاده کنید.

چگونه کار می کند ؟

برای آموزش سریعتر خواندن، ابتدا باید نرخ پایه خود را پیدا کنید. نرخ پایه شما سرعتی است که می توانید متنی را با درک کامل بخوانید. ما ۳۰۰ wpm را پیش‌فرض قرار داده‌ایم که هر بار یک کلمه را نشان می‌دهد که تقریباً میانگینی است که برای اکثریت کاربران پلتفرم بوی . وقتی برنامه شروع به کار می کند بر اساس نرخی که تعیین کردید یک کلمه ظاهر شده و سپس برنامه به سراغ کلمه بعدی می رود.

انقدر این مقدار را تست کنید تا ببینید با چه سرعتی متن اصلی را متوجه می شوید.

پیگیری مشکلات

ابزارهای پلتفرم بوی همواره تلاش می کنند تا یک ابزار بی عیب و نقض باشند و از هرگونه اشتباه و یا مشکلات فنی جلوگیری کنند.

حال چنانچه مشکلی در این بخش برای شما رخ داده می توانید ، با پر کردن این فرم مشکل خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت برای رفع و پیگیری این مسله با شما ارتباط برقرار کنیم.

    کلیه ابزارهای وب سایت پلتفرم بوی مرتبا به روز رسانی شده و کاملا به زبان فارسی هستند. همچنین در هر بخش راهنمای نحوه استفاده برای راحتی استفاده شما کاربران قرار داده شده است.

    کلیه ابزارهای آنلاین

    این ابزار را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید