تایمر برای تایم استراحت ☕

Result

Result

تایمر برای استراحت زمان کار

تایمر کاری یک برنامه شمارنده زمان برای هنگامی است که مشغول به کارید.تایمرهای آنلاین انگیزه، مسئولیت پذیری، روند تهیه سازی مستندات، تعادل و از همه مهمتر باعث نظم دادن به آرامش جسمی و روحی شما می شود. این ابزار برای استفاده بهینه از زمانتان طراحی شده حال چه بخواهید خودتان را مدیریت کنید یا با یک تیم کار کنید یا اصلا مدیر یک گروه باشید.

هر 30 دقیقه بلند شوید!

پشت کامپیوتر بلند شدن هرچند دقیقه برای حفظ سلامتی و راحتی بدن بسیار مهم است. اگر شما برای مدت طولانی جلوی کامپیوتر بنشستید، می‌تواند منجر به کشیدگی عضلانی، کمر درد و مشکلات دیگری شود.

بنابراین بهتر است هر 30 دقیقه یک بار بلند شوید و کمی حرکت کنید، کمی راه بروید یا انجام تمرینات کوتاهی از جمله انجام چرخش گردن، کشیدن و کوتاه کردن پاها، پایین و بالا کردن شانه‌ها و … انجام دهید.

همچنین می‌توانید موقع تماس تلفنی یا هنگام آب خوردن، دیدن پیام‌های تلفن همراه و … نیز از این فرصت برای بلند شدن و کمی حرکت کردن بین کار استفاده کنید. به‌طور کلی، هدف از این کار، افزایش جریان خون و انرژی در بدن شماست تا بهتر بتوانید تمرکز خود را در کارهای روزانه‌تان حفظ کنید.

پیگیری مشکلات

ابزارهای پلتفرم بوی همواره تلاش می کنند تا یک ابزار بی عیب و نقض باشند و از هرگونه اشتباه و یا مشکلات فنی جلوگیری کنند.

حال چنانچه مشکلی در این بخش برای شما رخ داده می توانید ، با پر کردن این فرم مشکل خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت برای رفع و پیگیری این مسله با شما ارتباط برقرار کنیم.

    کلیه ابزارهای وب سایت پلتفرم بوی مرتبا به روز رسانی شده و کاملا به زبان فارسی هستند. همچنین در هر بخش راهنمای نحوه استفاده برای راحتی استفاده شما کاربران قرار داده شده است.

    کلیه ابزارهای آنلاین

    این ابزار را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید