تست سرعت کلیک !

Result

Result

Result

ابزار تست سرعت العمل کلیک کردن (در ثانیه)

تست سرعت کلیک کردن که به آن تست CPS هم گفته میشود مخفف نسبت کلیک در هر ثانیه است. این تست می تواند در بازه زمانی های مختلف از ۱ تا ۱۰۰ ثانیه ای باشد. قبل از تمام شدن زمان باید هر چقدر که ممکن است کلیک کنید. با خیال راحت هر چند بار که می خواهید امتحان کنید. مطمئن شوید که بهترین امتیاز خود را کسب کرده اید.

بر اساس داده های پلتفرم بوی میانگین تعداد سرعت کلیک در ۵ ثانیه CPS 6.69 است و طبق گفته گوگل، رکورد جهانی ۱۴٫۱ است. افراد ممکن است در موبایل/تبلت امتیاز کمی بالاتر از دسکتاپ کسب کنند.

آیا می توانید این کورد را شکست دهید؟

لطفاً این تست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و آنها را به چالش بکشید!

توجه: می توانید این تست را هر چند بار که دوست دارید امتحان کنید. بالاترین نتیجه CPS نشان دهنده CPS واقعی شما است. بعد از هر تلاش یک دکمه ” دوباره امتحان کنید ” برای شما وجود دارد که باز می توانید تست را تکرار کنید.

پیگیری مشکلات

ابزارهای پلتفرم بوی همواره تلاش می کنند تا یک ابزار بی عیب و نقض باشند و از هرگونه اشتباه و یا مشکلات فنی جلوگیری کنند.

حال چنانچه مشکلی در این بخش برای شما رخ داده می توانید ، با پر کردن این فرم مشکل خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت برای رفع و پیگیری این مسله با شما ارتباط برقرار کنیم.

    کلیه ابزارهای وب سایت پلتفرم بوی مرتبا به روز رسانی شده و کاملا به زبان فارسی هستند. همچنین در هر بخش راهنمای نحوه استفاده برای راحتی استفاده شما کاربران قرار داده شده است.

    کلیه ابزارهای آنلاین

    این ابزار را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید