تست سرعت کلیک !

Result

Result

Result

ابزار تست سرعت العمل کلیک کردن (در ثانیه)

تست سرعت کلیک کردن که به آن تست CPS هم گفته میشود مخفف نسبت کلیک در هر ثانیه است. این تست می تواند در بازه زمانی های مختلف از 1 تا 100 ثانیه ای باشد. قبل از تمام شدن زمان باید هر چقدر که ممکن است کلیک کنید. با خیال راحت هر چند بار که می خواهید امتحان کنید. مطمئن شوید که بهترین امتیاز خود را کسب کرده اید.

بر اساس داده های پلتفرم بوی میانگین تعداد سرعت کلیک در 5 ثانیه CPS 6.69 است و طبق گفته گوگل، رکورد جهانی 14.1 است. افراد ممکن است در موبایل/تبلت امتیاز کمی بالاتر از دسکتاپ کسب کنند.

آیا می توانید این کورد را شکست دهید؟

لطفاً این تست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و آنها را به چالش بکشید!

توجه: می توانید این تست را هر چند بار که دوست دارید امتحان کنید. بالاترین نتیجه CPS نشان دهنده CPS واقعی شما است. بعد از هر تلاش یک دکمه ” دوباره امتحان کنید ” برای شما وجود دارد که باز می توانید تست را تکرار کنید.

مزیت های تست سرعت العمل کلیک کردن

تست سرعت العمل کلیک کردن می‌تواند مزایای مختلفی داشته باشد که در زیر به برخی از این مزایا اشاره می‌کنم:

 1. بهبود سرعت و دقت: تمرین مستمر با این نوع تست‌ها می‌تواند بهبود سرعت و دقت کلیک کردن شما را در کارهای روزمره، مانند استفاده از رایانه و دیگر دستگاه‌های الکترونیکی، بهبود بخشد.
 2. افزایش تمرکز: این نوع تست‌ها می‌تواند برای افزایش تمرکز و تمرین مغز شما مفید باشد. با انجام تمرینات مستمر، می‌توانید توانایی تمرکز خود را بهبود بخشید.
 3. کاهش خستگی: کلیک کردن می‌تواند به کاهش خستگی دست و انگشتان شما کمک کند. انجام تمرینات مستمر می‌تواند باعث بهبود قابل توجهی در قدرت و استقامت دست و انگشتان شما شود.
 4. بهبود کارکرد مغز: انجام تمرینات کلیک کردن می‌تواند بهبود کارکرد مغز شما را نیز به همراه داشته باشد. تمرین‌های مستمر می‌تواند به بهبود حافظه، توجه، تکرار و سرعت پردازش مغز کمک کند.
 5. تفریح: برخی افراد این نوع تست‌ها را به عنوان یک فعالیت سرگرم‌کننده و تفریحی می‌بینند. انجام تمرینات مستمر می‌تواند به شما کمک کند تا از تنش‌های روزمره خود رهایی پیدا کنید و از زمان خود در خانه بهره‌ور شوید.

پیگیری مشکلات

ابزارهای پلتفرم بوی همواره تلاش می کنند تا یک ابزار بی عیب و نقض باشند و از هرگونه اشتباه و یا مشکلات فنی جلوگیری کنند.

حال چنانچه مشکلی در این بخش برای شما رخ داده می توانید ، با پر کردن این فرم مشکل خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت برای رفع و پیگیری این مسله با شما ارتباط برقرار کنیم.

  کلیه ابزارهای وب سایت پلتفرم بوی مرتبا به روز رسانی شده و کاملا به زبان فارسی هستند. همچنین در هر بخش راهنمای نحوه استفاده برای راحتی استفاده شما کاربران قرار داده شده است.

  کلیه ابزارهای آنلاین

  این ابزار را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید