داستان آموزش آنلاین پلتفرم بوی

آموزش آنلاین در پلتفرم بوی

داستان آموزش آنلاین پلتفرم بوی - موبایل
داستان آموزش آنلاین پلتفرم بوی – موبایل

آموزش در مسیر دیجیتالی امروزه یک روش نوین برای یادگیری چیزهای جدید و به روز رسانی خود در این محیط پر سرعت است. یادگیری دیجیتال بستری ایده‌آل برای دانش آموزان است تا به سرعت در جریان به‌روزرسانی‌های صنعت انتشارات علمی و ابزارهای کمک آموزشی جدید قرار گیرند. استفاده از این روش دارای مزایای متعددی از جمله انعطاف پذیری، مدیریت زمان و مقرون به صرفه بودن در مقایسه با نمونه سنتی خود است. دوره آموزشی ارائه شده در یک محیط آنلاین، با استفاده از طیف وسیعی از فناوری‌ها، یک فرآیند یادگیری بسیار سریع و موثر را برای دانشجو و دانش آموز به همراه دارد. دوره‌ها به شکل‌های مختلف، از جمله ضبط‌های صوتی و تصویری، ارائه‌های پاورپوینتی، آزمون‌ها، نظرسنجی‌ها، بازی‌ها، گروه‌های گفتگو و موارد دیگر ارائه می‌شوند.

ما چه کردیم ؟

پلتفرم بوی در ابتدا در نظر داشت که کلاس های آنلاین برگزار کند به این شکل که دروس های مختلف در سنین مختلف به شکل دسته بندی شده دارای برگه ای تحت عنوان کلاس باشند و در آن ساعات خاصی دانش آموزان گرد هم بیایند و سوالات خود را بپرسند و یا مسله هایشان را حل کنند.

این ایده نیازمند تعداد زیادی مدرس و زیرساخت هزینه بری می باشد لذا تصمیم گرفتیم در مسیری دیگر دانش آموزان را یاری کنیم.

آنها مجبورند برای پروژه هایشان متوسل به برنامه های نصب کردنی متداولی شوند که تنها به یک بخش آن نیاز دارند.همچنین بستر آنلاینی که به آنها این فضا را بدهد معمولا کم هستند.دلایل زیادی وجود دارد که باعث سردرگمی کاربران می شوند.به طور مثال یک ماشین حساب ساده با تلفن همراه هم انجام می شود ولی فرض کنید دنباله ای از تاریخچه و یا محاسبات خاص نیاز باشد اکنون دانش آموز باید ساعت ها وقت بگذارد تا چنین چیزی را پیدا کند.مثلا نمونه ماشین حساب با تاریخچه آنلاین ما را می توانید در اپ های پلتفرم بوی سایت پیدا کنید.

شناسایی نیاز دانش آموزان

ما شناسایی کردیم که چه ابزارهایی برایتان لازم و ضررویست و اینکه ایا ما در توانمان هست که آن را برایتان فراهم کنیم یا خیر؟

از اینجا شروع شد یک دفترچه یادداشت آنلاین که درون آن هرچیزی را می توانید بنویسید.

مجموعه ابزارها

کوله پشتی مجموعه ای از ابزارهای آنلاینی هست که برای کمک تحصیل بدردت میخوره.مثلا ابزارهای کار با متن، برنامه ریزی، ابزارهای مرتبط با دورس ریاضی، نقشه و جغرافیا و هر چیزی که باید کلی سرچ کنی و پیداشون کنی اینجاست.

ایده کوله پشتی اینه که نری دنبال کلی ابزار و وقتتو تلف کنی.قراره مدرسه ها باز بشن و پشت لپ تاپ میخوای پروژه انجام بدی بیا ۱۰ دقیقه وقت بزار و یک نگاهی به کوله ات بنداز تا در مواقعی که نیاز داری سریع بازشون کنی.

مطمئن باش چیزی رو از قلم ننداختیم.همه چی هست…

ابزارها در کوله پشتی پلتفرم بوی
مجموعه ابزارهای آموزشی پلتفرم بوی
مجموعه ابزارهای آموزشی پلتفرم بوی

هنر آموزش آنلاین

مسله فقط تهیه و کدنویسی ابزارهای آنلاین نیست، ما به چیزی بیش از چند ابزار کاربردی هستیم. شاید در ابتدای کار اینطور بنظر برسد ولی ما قصد داریم تا مطالب آموزشی را هم در وبلاگ پلتفرم بوی و یا بخش هنرکده آنلاین خود قرار بدهیم.هر دو این بخش ها مکانی برای مطالعه هستند ولی با کمی تفاوت در مسیر آموزشی بیشترین سهم را دارند. مثلا در هنرکده هر نوع آموزشی که بتوانیم برایتان قرار میدهیم.این ابتدای کار است …