شروع با هنرکده

هنرکده پلتفرم بوی

آلبوم، مشاهیر، تابلو، نویسنده ، نوازنده …

Result

نمایش تلاش و موفقیت یوآن بورژوا
نمایش تلاش و موفقیت یوآن بورژوا

نمایش تلاش و رسیدن به اهداف

Yoann Bourgeois یا به فارسی یوآن بورژوا یک رقصنده، طراح و هنرمند فرانسوی است. او در شالونز آن شامپاین در هنر سیرک آموزش دید.یکی از زیباترین کارهای یوآن یک نمایش با تعدادی پله و ترامپولین است.او در این نمایش به زیبایی هنر رسیدن به موفقیت و تلاش های یک نفر را نشان میدهد.

نمایش تلاش و موفقیت یوآن بورژوا فرانسوی

هنر اوریگامی

اوریگامی هنر تا کردن ورقهای کاغذ است که با آنها بتوانید اشکال مختلفی را بسازید. اوریگامی که خود یک لغت ژاپنی به معنی «هنر کاغذ و تا» است پیشینه آن به ۱۰۰ سال پیش برمیگردد که ابتدا در چین شروع و سپس به ژاپن وارد شد.

بیشتر در ویکی پدیا بخوانید

 کاردستی های کاغذی

می توانید همین حالا اوریگامی را با پلتفرم بوی شروع کنید.

آموزش صدها طرح اوریگامی با کاغذ که می تواند برای هر سن و سالی سرگرم کننده و جالب باشد.میتوانید با کاغذهای رنگی طرح های جالب و زیباتری را خلق کنید.

اوریگامی با پلتفرم بوی

ایده و طرح از همه رنگ !

برای سطح حرفه ای و مبتدی.

ایده نقاشی دارید ؟!

ایده داشتن برای شروع هرکاری بسیار مهم است مخصوصا وقتی بخواهید نقاشی بکشید که حتما فضای فکری و ایده مناسب با میزان استعدادتان باید فراهم باشد.

ما صدها ایده نقاشی کشیدن را بر اساس توانایی شما دسته بندی کرده ایم. نگاهی بیاندازید تا نقاشی امروزتان را انتخاب کنید.ایده ها فقط برای نقاشی با مدادرنگی نیست ما از سیاه قلم تا رنگ روغن روی بوم را برایتان آماده کرده ایم.ایده ها بسیار متنوع هستند و فقط کافیست در این بخش از هنرکده وارد بخش نقاشی با پلتفرم بوی شوید.

نقاشی چی بکشیم ؟

نقاشی جی بکشیم ؟

توسط تیم هنرکده پلتفرم بوی 🎨💗