به صفحه فن علاقه مندان کارتون و کمیک بوک های تن تن و میلو خوش آمدید /×`~!

ماجراهای تن تن و میلو ×~!

تن تن و میلو  -  کتاب ها  -  کارتون ها  -  موسیقی  -  کارت پستال  -  گالری  -  والپیپر  - موزه  -  فیگور  -  اخبارها 

آخرین به روز رسانی صفحه فن تن تن و میلو مربوط میشود به تاریخ 10 اردیبهشت 1403

علاقه مندان تن تن

دوپونت و دوپونط

دوپونت و دوپونط دو شخصیت خیالی در سری کتاب های مصور تن تن هستند. آنها دو جاسوس هستند که برای اتحاد جماهیر شوروی کار می کنند. دوپونت و دوپونط کوتاه قد و چاق هستند و کلاه های مخروطی شکل و عینک های بزرگ می پوشند. آنها همیشه در تلاش هستند تا تن تن و دوستانش را شکست دهند، اما معمولاً شکست می خورند. دوپونت و دوپونط شخصیت های محبوبی هستند و به خاطر رفتارهای عجیب و غریب و طرح های احمقانه خود شناخته می شوند.

این دو شخصیت خیالی و بامزه در 20 کتاب از 24 کتاب تن تن حضور دارند. آنها قهرمانان یک داستان سریالی هستند که در آن نقش آفرینی می کنند و همچنین بازیگران دو نمایشنامه هستند. پسران Thom(p) بیش از اینکه صرفاً برای هرژه مفید باشند، آنها حضوری ضروری در حماسه افرینی داستان هی تن تن و میلو هستند که توسط هرژه طراحی شده اند.

اولین حضور

در سال 1932، در داستان سیگارهای فرعون. دوپونت و دوپونط به عنوان پلیس تن تن را دستگیر میکنند و او را با ارائه شواهدی به عنوان متهم تحویل مقامات میدهند که این اولین حضور آنها در سری داستان های تن تن و میلوست. در آن زمان آنها به سادگی با نام های X33 و X33A شناخته می شدند. پس از اتمام این قصه آنها به عنوان حضور دوم در داستان عصای سلطنتی اوتوکار (با نام انگلیسی King Ottokar’s Sceptre) با نام های دوپونت و دوپونط توسط هرژه شناخته و معرفی شدند.

تن تن اونا برات یه بسته فرستاده بودن که یه هو منفجر شد
تن تن اونا برات یه بسته فرستاده بودن که یه هو منفجر شد

تشخیص از یکدیگر

تنها راه تمایز بین آنها کوتاه کردن سبیل آنهاست. تامپسون (X33) به زیبایی تزئین شده است، در حالی که تامسون (X33A) دارای یک چرخش مشخص در انتهای آن است.

دوپونت و دوپونط توسط هرژه خلق شدند. هرژه یک هنرمند بلژیکی بود که برای خلق سری کتاب های مصور تن تن شناخته می شود. او دوپونت و دوپونط را به عنوان دو شخصیت کمدی خلق کرد که برای ایجاد لحظات خنده دار در داستان ها طراحی شده بودند.

دوپونت و دوپونط شخصیت های محبوبی هستند و به خاطر رفتارهای عجیب و غریب و طرح های احمقانه خود شناخته می شوند. آنها به عنوان نمادی از کمدی و سرگرمی در نظر گرفته می شوند و به یکی از ماندگارترین شخصیت های سری کتاب های مصور تن تن تبدیل شده اند.

تامسون و تامپسون دو شخصیت داستان های تن تن و میلو

میتوانید از طریق لینک های زیر اَپ ماجراهای تن تن و میلو را دریافت کنید.