Result

ابزار آنلاین بررسی کلمات پرتکرار در متن

این ابزار تعداد دفعات تکرار شده هر کلمه در یک متن را می شمارد و به شما کمک می کند چگالی کلمات کلیدی برای سئو یا میزان تکرار کلمات در یک مقاله را پیدا کنید. شما به راحتی می توانید سند خود را در فیلد متن قرار دهید و به محض کلیک بر روی دکمه بررسی کلمات پرتکرار ابزار تعداد دفعات هر کلمه را محاسبه می کند.

اگر می خواهید بدانید متن شما چند خط تکراری دارد می توانید از ابزار حذف خط های تکراری ما استفاده کنید. این برنامه رایگان است.

گاهی اوقات، داشتن یک ابزار شمارش کلمات پرتکرار که می‌تواند به هر کسی ایده یا نمای کلی از محتوایی که نوشته است را بدهد، بسیار مفید است. چنین نیازهایی ممکن است زمانی به وجود بیاید که فردی در زمینه دانشگاهی کار می کند، که باید به عنوان یک دانشجو مقالات تحقیقاتی، مقالات پروژه ای، مجلات یا تکالیفش را بنویسد. در این مواقع واقعا این ابزار به کارتان می آید.

بنابراین، اگر به الزامات محدود کردن مقدار متن در مقاله خود برخورد کرده اید و باید قوانین سختگیرانه ای را که مشتری خود خواسته است دنبال کنید، چه می کنید؟ چگونه می توانید اطلاعاتی را در مورد تعداد پاراگراف یا کلمه ای که قبلاً تایپ کرده اید و تعداد کاراکترهای رایج مقاله از قبل آماده شدن  را به دست آورید؟

ابزار آنلاین بررسی کلمات پرتکرار در متن پلتفرم بوی رایگان است و می توانید در هر زمانی از آن به هر تعدادی بدون نیاز به کد کپچا استفاده کنید.

این ابزار را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید