تبدیل کاغذ A4 به مربع

آموزش تبدیل کاغذ A4 مستطیل به مربع

در اوریگامی بسیار مهم است که با یک ورق کاغذ کاملا مربع شروع کنید. مگر اینکه قبلاً یکی داشته باشید.حال گاهی پیش می آید که کاغذ مربع ندارید پس باید یکی بسازید. هرچه کاغذ شما مربع تر باشد، اریگامی شما بهتر شکل می گیرد. این مقاله نشان می دهد که چگونه می توانید یک کاغذ A4 را به شکل مربع درست کنید.

قدم اول

یک ورق کاغذ بردارید. این کاغذ می تواند در هر اندازه ای باشد، اما اندازه استاندارد 8 در 11 است. می توانید این کار را هر بار فقط برای یک ورق کاغذ انجام دهید.ما در این مثال از برگه A4 استفاده می کنیم.

ابتدا یک برگه A4 بردارید
ابتدا یک برگه A4 بردارید

قدم دوم

گوشه سمت راست بالای کاغذ را بگیرید و به سمت پایین سمت چپ تا کنید. آن را پایین بیاورید تا کاغذ به شکل مثلث قائم الزاویه درآید. مطمئن شوید که تمام گوشه ها دقیقاً با یکدیگر تماس دارند. باید یک بخش مستطیلی کوچک در پایین باقی بماند.

گوشه سمت راست بالای کاغذ را تا بزنید
گوشه سمت راست بالای کاغذ را تا بزنید

قدم سوم

این قسمت را با استفاده از قیچی کاغذ برش دهید.

محل مشخص شده را قیچی کنید
محل مشخص شده را قیچی کنید

قدم چهارم

حال تا را باز کنید.

از مربع کاغذ برای اوریگامی، کریگامی و سایر صنایع دستی و فعالیت های تاشو کاغذ استفاده کنید. ایده های کاردستی تاشو کاغذی ما را در بخش اوریگامی پلتفرم بوی بررسی کنید.

تا را باز کنید
تا را باز کنید

 

توسط تیم هنرکده پلتفرم بوی 🎨💗

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کاربر گرامی موزیک های سایت به دلیل به روز رسانی زیرساخت ها در حال بارگذاری می باشند. در صورت پخش نشدن صداها ساعاتی دیگر امتحان فرمایید.