دانلود برنامه فرهنگ و هنر گوگل اندروید

دانلود برنامه فرهنگ و هنر گوگل اندروید

لندینگ اَپ

برنامه فرهنگ و هنر Google Arts & Culture اندروید!

  • دانلود نسخه Google Arts & Culture 9.5.1
  • اندروید مورد نیاز: 5.0 |  امتیاز: 4.3
  • برنامه Google Arts & Culture اندروید آخرین بار 9 فروردین 1402 به روز رسانی شده است.
  • کسب اطلاعات بیشتر در گوگل پلی

درباره برنامه Google Arts & Culture گوگل برای اندروید!

تور مجازی آثار هنری و تاریخی در اندروید

Google Arts & Culture اپلیکیشنی است که توسط گوگل توسعه یافته و به کاربران اجازه می دهد تا دنیای هنرها، تاریخ ها و فرهنگ ها را به صورت مجازی کشف کنند. این امکان دسترسی به تصاویر و ویدیوهای با وضوح بالا از آثار هنری و سایر مصنوعات فرهنگی را از موزه ها و گالری های سراسر جهان فراهم می کند.

این اپلیکیشن به کاربران اجازه می دهد تا جهان هنر و فرهنگ را به تفکیک منطقه یا هنرمند کاوش کنند و می توانند از طریق توضیحات دقیق و نظرات کارشناسان، از تاریخچه و اهمیت هر قطعه مطلع شوند. Google Arts & Culture همچنین از فناوری هایی مانند یادگیری ماشینی و واقعیت افزوده برای بهبود تجربه کاربر استفاده می کند.

یکی از محبوب‌ترین ویژگی‌های اپلیکیشن، ابزار Art Selfie است که از فناوری تشخیص چهره برای تطبیق سلفی‌های کاربران با پرتره‌های موجود در مجموعه‌های هنری استفاده می‌کند. کاربران همچنین می توانند مجموعه های هنری یا تورهای مجازی خود را در موزه ها و گالری ها در سراسر جهان ایجاد و به اشتراک بگذارند.

چه چیزی جدید است؟

فارسی

برنامه Google Arts & Culture به طور مداوم با ویژگی ها و محتوای جدید به روز می شود. در اینجا برخی از آخرین پیشرفت ها آمده است:

تورهای نمای خیابان: این برنامه تورهای مجازی از مکان های نمادین در سراسر جهان را اضافه کرده است. کاربران می‌توانند مکان‌های معروفی مانند ماچو پیچو، کاخ ورسای و کولوسئوم را با تلفن خود کاوش کنند.

انتقال هنر: اخیراً ویژگی جدیدی به نام Art Transfer را معرفی کرده است که از فناوری یادگیری ماشینی برای تبدیل عکس‌های کاربران به یک اثر هنری استفاده می‌کند. کاربران می توانند سبکی مانند ون گوگ یا پیکاسو را انتخاب کرده و آن را روی عکس های خود اعمال کنند.

Art Zoom: این ویژگی جدید به کاربران اجازه می دهد تا روی تصاویر با وضوح بالا از آثار هنری زوم کرده و آنها را با جزئیات بررسی کنند. از فناوری زوم عمیق گوگل برای ایجاد تجربه ای روان و بدون درز استفاده می کند.

داستان های تعاملی: Google Arts & Culture اکنون داستان های تعاملی را در مورد هنرمندان و مضامین مختلف ارائه می دهد. این داستان‌ها به‌عنوان دنباله‌ای از عناصر بصری ارائه می‌شوند و به کاربران این امکان را می‌دهند که در حین کاوش در موضوعات مختلف، درباره هنر بیاموزند.

کتاب رنگ‌آمیزی هنری: این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد تا با رنگ‌آمیزی در تصاویر با وضوح بالا از آثار هنری معروف، آرامش و خلاقیت داشته باشند. سطوح مختلف دشواری و ابزارهای مختلفی برای انتخاب وجود دارد، بنابراین کاربران می توانند یک اثر هنری منحصر به فرد ایجاد کنند.

انگلیسی

Google Arts & Culture application is constantly being updated with new features and content. Here are some of the latest developments:

Street View Tours: The application has added virtual tours of iconic locations around the world. Users can explore famous places like Machu Picchu, the Palace of Versailles, and the Colosseum on their phones.

Art Transfer: Google Arts & Culture recently introduced a new feature called Art Transfer, which uses machine learning technology to transform users’ photos into a work of art. Users can choose a style, such as Van Gogh or Picasso, and apply it to their photos.

Art Zoom: This new feature allows users to zoom in on high-resolution images of artworks and explore them in detail. It uses Google’s Deep Zoom technology to create a smooth and seamless experience.

Interactive Stories: Google Arts & Culture now offers interactive stories on various artists and themes. These stories are presented as a sequence of visual elements and allow users to learn about art while exploring different topics.

Art Coloring Book: This feature allows users to relax and get creative by coloring in high-resolution images of famous artworks. There are different levels of difficulty and a variety of tools to choose from, so users can create a unique art piece.

برخی از امکانات اپلیکیشن فرهنگی و هنری گوگل اندروید:

• حالت نمایشگاهی – در تورهای گردشگری که توسط متخصصان برگزار می شود حضور پیدا کنید
• افزودن موارد دلخواه – آثار هنری مورد پسند خود را در گالری ها تلفن همراهتان ذخیره و دسته بندی کنید
• جستجوی مکان های نزدیک – بسیاری از نمایشگاه ها و موزه های هنری اطراف نزدیک خود را پیدا کنید
• سیستم نمایش اعلان ها – برای دریافت نکات مهم به طور هفتگی اعلان ها را روشن کنید تا برایتان ارسال شود
• دارای قابلیت ترجمه – از دکمه ترجمه جهت خواندن اطلاعات بیشتر در مورد نمایشگاه ها از سراسر دنیا به زبان بومی خود استفاده کنید

«This application is scanned by platformboy protect»

دانلود برنامه های بیشتر اندروید

برنامه اندروید لندینگ اَپ

دانلود برنامه اینشات اندروید

برنامه اندروید لندینگ اَپ

دانلود برنامه فایل ریکاوری اندروید

برنامه اندروید لندینگ اَپ

دانلود برنامه WriterPad اندروید

برنامه اندروید لندینگ اَپ

دانلود برنامه خط کش اندروید

برنامه اندروید لندینگ اَپ

دانلود برنامه اوریگامی سکای اندروید

برنامه اندروید لندینگ اَپ

دانلود برنامه هنری Smartify اندروید

برنامه اندروید لندینگ اَپ

دانلود برنامه VlogU VIP اندروید

برنامه اندروید لندینگ اَپ

دانلود برنامه Glitch Video Effect اندروید

برنامه اندروید لندینگ اَپ

دانلود برنامه صدا های خواب آور اندروید

برنامه اندروید لندینگ اَپ

دانلود برنامه سازهای کاغذی اندروید

برنامه اندروید لندینگ اَپ

دانلود برنامه فتوشاپ اکسپرس اندروید

برنامه اندروید لندینگ اَپ

دانلود برنامه Threads تردز اندروید

برنامه اندروید لندینگ اَپ

دانلود برنامه چگونه اوریگامی بسازیم اندروید

برنامه اندروید لندینگ اَپ

دانلود برنامه هنر و فرهنگ اندروید

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

بله
نه اصلا
از اینکه بازخورد خود را در اختیار ما گذاشته اید متشکریم. تا بعد 🙂

2 دیدگاه برای “دانلود برنامه فرهنگ و هنر گوگل اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *