شیوه فارسی نوشتن اعداد در تلگرام دسکتاپ

تِندایو محصول جدید وب سایت پلتفرم بوی است که به میلیون ها پرسش دسته های مختلف حوزه فناوری دیجیتال پاسخ داده است. اعلامیه حریم خصوصی تِندایو - همچنین در انتهای همین صفحه از میزان رضایت خود از پاسخ ربات هوش مصنوعی تندایو را اعلام بفرمایید.

برای شروع پرسش جدید از این لینک اقدام کنید.

سوال: شیوه فارسی نوشتن اعداد در تلگرام دسکتاپ

در تلگرام دسکتاپ، برای نوشتن اعداد به زبان فارسی می‌توانید از دو روش استفاده کنید: استفاده از اعداد فارسی یا تبدیل اعداد انگلیسی به اعداد فارسی.

استفاده از اعداد فارسی:

در بخش متن یا چت تلگرام دسکتاپ، می‌توانید اعداد فارسی را مستقیماً وارد کنید. برای این کار، از صفحه کلید فارسی استفاده کنید و اعداد را به صورت معمولی وارد کنید.

تبدیل اعداد انگلیسی به اعداد فارسی:

برای تبدیل اعداد انگلیسی به اعداد فارسی در تلگرام دسکتاپ، می‌توانید از نویسه‌های Unicode استفاده کنید. به عنوان مثال، اعداد انگلیسی از 0 تا 9 را می‌توانید به اعداد فارسی معادل تبدیل کنید. در زیر معادل اعداد انگلیسی و فارسی برای تبدیل را مشاهده می‌کنید:

0 → ۰
1 → ۱
2 → ۲
3 → ۳
4 → ۴
5 → ۵
6 → ۶
7 → ۷
8 → ۸
9 → ۹
به طور مثال، اگر می‌خواهید عدد 123 را نوشته و به اعداد فارسی تبدیل کنید، می‌توانید آن را به صورت ۱۲۳ وارد کنید و تبدیل به اعداد فارسی به طور خودکار انجام می‌شود.

لطفاً توجه داشته باشید که تبدیل اعداد انگلیسی به اعداد فارسی تنها در نمایش متن انجام می‌شود و مقدار عددی واقعی تغییر نمی‌کند.

هرچه بیشتر بدانید بهتر است🔸⚡❔❕

تِندایو پرسش شبکه اجتماعی

روش رفتن پست به اکسپلور اینستاگرام

تِندایو پرسش سخت افزار

اجزای چیپست موبایل و نحوه کارکردش

تِندایو پرسش شبکه اجتماعی

شرایط گرفتن تیک scam در پروفایل تلگرام

تِندایو پرسش برنامه نویسی

چرا گوگل Go را توسعه داد؟

تِندایو پرسش آی تی پرسش ترفند

برنامه پیش بینی باران 5 تا 6 ساعت قبل

تِندایو پرسش آی تی پرسش نرم افزار

حذف سطرهای خالی اکسل

تِندایو پرسش برنامه نویسی

نمایش وبکم در پس زمینه با پاراگراف
tendaiwo

تِندایو، پرسش از دنیای آی تی

خیلی سوالات زیادی داریم که باید به همه آنها پاسخ داده شود.سوالاتی بسیاری در زمینه نرم افزار، سخت افزار،سایت، سئو، برنامه نویسی و ... که تِندایو جوابشان را میداند.

"تندایو" (Tendaiwo) که به معنی "حرکت به سوی پیشرفت" در زبان شونا، یکی از زبان‌های محلی زیمبابوه است، یکی از اسامی آفریقایی با معنی بسیار جالب است. این نام، نشان دهنده روحیه‌ی پیشرفت، بهبود و تلاش در زندگی است.با بیشتر دانستن، تلاش کنید و به خواسته هایتان برسید.

شما هم میتوانید سوالتان را بپرسید تا پس از پاسخ دهی توسط تندایو در دسته موردنظر ثبت شود.برای ورود به بخش اصلی میتوانید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

تِندایو، پرسش از دنیای آی تی

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

بله
نه اصلا
از اینکه بازخورد خود را در اختیار ما گذاشته اید متشکریم. تا بعد 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *