حریم خصوصی تِندایُو

صفحه حریم خصوصی تِندایُو وب سایت پلتفرم بوی، آخرین بار در جمعه – 18 خرداد 1403 ویرایش و به روز رسانی شده است.کاربران پلتفرم بوی می بایست حداکثر تا 15 روز پس از این به روزرسانی این صفحه (حریم خصوصی تندایو) را مطالعه کرده و از مفاد آن کاملا آگاه باشند.

استفاده از خدمات پلتفرم بوی منوط به پذیرش و رعایت کلیه شرایط مذکور در این توافقنامه می باشد. بدیهی است که مجموعه پلتفرم بوی در قبال عواقب ناشی از تخلف از این شرایط هیچگونه مسئولیتی را به عهده نمی گیرد.

 

شرایط استفاده , حریم خصوصی

پس از به روز رسانی

وب سایت پلتفرم بوی به آدرس platformboy.com  هرچند ممکن است صفحه شرایط استفاده و قوانین سایت را به منظور درک و آگاهی بیشتر کاربران به روز رسانی نماید.برای هرکاربری در این سایت لازم و ضروریست تا یکبار این صفحه را مطالعه و با شرح کامل موارد ذکر شده در بندهای آن کاملا آگاه و مطلع باشد. پلتفرم بوی برای ایجاد نرم افزارهای کاربردی در زمینه های مختلف و افزایش سطح کیفیت آموزش در حوزه دیجیتال و ارائه ابزارهای تحت وب تلاش میکند.به طور دقیق تر پلتفرم بوی خدماتی را که شامل وب‌سایت‌ها، نرم‌افزارها، خدمات تلفن همراه و برنامه‌های کاربردی می‌شود، اجرا می‌کند.

این اعلامیه و خط‌ مشی رازداری ما در مورد نحوه استفاده پلتفرم بوی از داده‌های بخش تندایو را توضیح می‌دهد. لطفا آنها را با دقت بخوانید.

در تِندایو، ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم و متعهد به محافظت از اطلاعات شخصی شما هستیم. این سیاست حفظ حریم خصوصی نحوه جمع آوری، استفاده و افشای اطلاعات مربوط به شما را هنگام استفاده از وب سایت ما را توضیح می دهد.

پاسخ ها

کلیه پاسخ های بخش تندایو در وب سایت پلتفرم بوی توسط سرویس های هوش مصنوعی داده میشود.بعضا در بسیاری از مواقع پاسخ ها ترکیبی از هر دو سرویس هستند. لازم به ذکر است که با توجه به اینکه هوش مصنوعی سوال شما را پاسخ میدهد، یکبار پیش از انتشار بررسی میشوند.

شفافیت بیشتر در مورد نحوه پردازش اطلاعات و ارائه پاسخ‌ها در بخش «تندایو» وب‌سایت پلتفرم بوی

پاسخ‌های ارائه شده در بخش «تندایو» وب‌سایت پلتفرم بوی توسط هوش مصنوعی تولید می‌شوند. این هوش مصنوعی از طریق یادگیری ماشینی بر روی حجم عظیمی از داده‌ها، از جمله متن پرس‌وجوها، تعاملات قبلی کاربران و پایگاه‌های دانش عمومی، آموزش دیده است. با این حال، به منظور اطمینان از صحت، مرتبط بودن، لحن مناسب و سایر موارد، تمام پاسخ‌های هوش مصنوعی قبل از انتشار توسط انسان بررسی می‌شوند.

مجموعه اطلاعات

ما اطلاعاتی را که شما مستقیماً از طریق وب سایت پلتفرم بوی در اختیار ما قرار می دهید جمع آوری می کنیم. این شامل اطلاعاتی مانند نام، آدرس ایمیل، و هر اطلاعات دیگری است که می خواهید ارائه دهید.

امنیت

ما اقدامات مناسبی را برای محافظت از اطلاعات شخصی شما در برابر دسترسی، تغییر، افشا یا تخریب غیرمجاز انجام می دهیم. با این حال، هیچ سیستم امنیتی غیرقابل نفوذ نیست و ما نمی توانیم امنیت اطلاعات شما را تضمین کنیم.

انتخاب های شما

شما حق دسترسی، به روز رسانی و حذف اطلاعات شخصی ما در مورد شما را دارید. همچنین می‌توانید با پیروی از دستورالعمل‌های موجود در آن ایمیل‌ها، از دریافت ایمیل‌های تبلیغاتی از ما انصراف دهید.

ما متعهد به حفاظت از حریم خصوصی شما هستیم و به شما اختیار می‌دهید که در مورد نحوه استفاده از داده‌هایتان برای تولید پاسخ‌ها توسط هوش مصنوعی، کنترل داشته باشید. شما می‌توانید انتخاب کنید که اطلاعات خاصی را به هوش مصنوعی ارائه ندهید و همچنین می‌توانید در صورت عدم رضایت از پاسخ هوش مصنوعی، بازخورد ارائه دهید.

تغییرات در این سیاست

ممکن است هر از چند گاهی این سیاست حفظ حریم خصوصی را به روز کنیم. در صورت ایجاد هرگونه تغییر در محتوای ما، با ارسال اطلاعیه ای در وب سایت خود یا با ارسال ایمیل به شما اطلاع خواهیم داد.

مسیر و راه حل ها

مسیر و راه ها

شروع به کار

دنیای فناوری دیجیتال

جستجو در سایت

ارتباط با ما

شماره گذاری

قدم اول

خدمات بیشتر

لینک و دسترسی های بیشتر در پلتفرم بوی

فروشگاه و خریدنی

خدمات پلتفرم بوی

آموزش و کمک آموزشی

برای سلامتی و تندرستی

توسعه دهندگان

ابزارهای ویژه

درباره پلتفرم بوی

هنر و سرگرمی

پشتیبانی و سرویس دهی

پرداخت 

درباره پلتفرم بوی

پشتیبانی و سرویس دهی

پرداخت 

قوانین و دسترسی

قوانین دسترسی به محتوا

در این بخش کاربران میتوانند شرایط استفاده و دسترسی به محتواهای ارائه شده در پلتفرم بوی را مطالعه نمایند.

شرایط و قوانین دسترسی

شرایط و قوانین استفاده

شرایط و قوانین کامل استفاده از وب سایت پلتفرم بوی در این بخش توضیح داده شده است.

قوانین و مقررات سایت

قواعد آپدیت محصولات

کلیه قواعد مربوط به آپدیت محصولات طراحی شده توسط پلتفرم بوی را در این بخش مطالعه نمایید.

قواعد آپدیت محصولات

* تبلیغات در پلتفرم بوی - میتوانید برای توسعه و رشد کسب و کارتان در پلتفرم بوی تبلیغات خود را نمایش دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره روش های تبلیغاتی ما بر روی این لینک کلیک نمایید.