دو مشخصه اساسی HTML را نام ببرید

تِندایو محصول جدید وب سایت پلتفرم بوی است که به میلیون ها پرسش دسته های مختلف حوزه فناوری دیجیتال پاسخ داده است. اعلامیه حریم خصوصی تِندایو

سوال: دو مشخصه اساسی HTML را نام ببرید

HTML دو مشخصه اساسی دارد:

– تگ‌ها (Tags): در HTML، تگ‌ها برای تعریف و نمایش محتوا و عناصر مختلفی مانند متن، تصاویر، لینک‌ها و غیره استفاده می‌شوند. تگ‌ها با استفاده از علامت‌های < > تعریف می‌شوند و محتوای HTML را ساختاردهی می‌کنند.
ویژگی‌ها (Attributes): ویژگی‌ها به تگ‌ها اطلاعات اضافی می‌دهند و معمولاً با استفاده از ویژگی‌هایی مانند “class”، “id”، “src” و غیره، اطلاعات بیشتری را به عناصر HTML افزوده می‌کنند.

نتیجه‌گیری:

HTML دو مشخصه اساسی دارد که از آنها برای تعریف و ساختاردهی به محتوا استفاده می‌شود: تگ‌ها و ویژگی‌ها. تگ‌ها برای تعریف عناصر مختلف در صفحات وب استفاده می‌شوند، در حالی که ویژگی‌ها اطلاعات اضافی به این عناصر افزوده و آنها را توصیف می‌کنند.

جدیدترین سوالات برنامه نویسی

سوالات بیشتر برنامه نویسی

هرچه بیشتر بدانید بهتر است🔸⚡❔❕

تِندایو پرسش برنامه نویسی

ایجاد لیست کشویی در html

تِندایو پرسش برنامه نویسی

اصلی‌ترین ویژگی‌های سی پلاس

تِندایو پرسش ارز دیجیتال

آیا ارز ice network ارزش خواهد داشت؟

تِندایو پرسش آی تی پرسش ترفند

ترفند ریتاچ بیوتی در فتوشاپ

تِندایو پرسش سایت

Domain شبکه چیست؟

تِندایو پرسش هوش مصنوعی

یک هوش مصنوی مثل سیری برای اندروید

تِندایو پرسش شبکه اجتماعی

مزایای مارکت پلیس فیسبوک چیست ؟

تِندایو پرسش ارز دیجیتال

کاهش کارمزد Smart contract call در تراست ولت
tendaiwo

تِندایو، پرسش از دنیای آی تی

خیلی سوالات زیادی داریم که باید به همه آنها پاسخ داده شود.سوالاتی بسیاری در زمینه نرم افزار، سخت افزار،سایت، سئو، برنامه نویسی و ... که تِندایو جوابشان را میداند.

"تندایو" (Tendaiwo) که به معنی "حرکت به سوی پیشرفت" در زبان شونا، یکی از زبان‌های محلی زیمبابوه است، یکی از اسامی آفریقایی با معنی بسیار جالب است. این نام، نشان دهنده روحیه‌ی پیشرفت، بهبود و تلاش در زندگی است.با بیشتر دانستن، تلاش کنید و به خواسته هایتان برسید.

شما هم میتوانید سوالتان را بپرسید تا پس از پاسخ دهی توسط تندایو در دسته موردنظر ثبت شود.برای ورود به بخش اصلی میتوانید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

تِندایو، پرسش از دنیای آی تی

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *