بهترین لوگو تم های سال 1399

پلتی لوگو برای هر مناسبتی که روز آن فرابرسد یک لوگو جدید طراحی می کند و آن را در قسمت های مختلف سایت به نمایش می گذارد . این لوگو ها به محض رسیدن به تاریخ درج شدنشان به طور خودکار بر روی لوگو منوی بالای سایت و صفحه اصلی قرار می گیرند . تیم طراحی لوگو تم پلتفرم بوی تاکنون صدها لوگوی مختلف برای مناسبت ها ، رویدادها و اتفاقات مهم روز دنیا را طراحی کرده که در بخش صفحه اصلی آرشیو لوگو تم ها می توانید آنها را مشاهده کنید . در سال 1399 ما تعداد بسیار زیادی درخواست طراحی لوگو و حتی تعدادی لوگو از پیش طراحی شده هم دریافت کردیم که علاقه مندان به این بخش ما را همراهی کردند که از آنها بسیار سپاسگذاریم . در این مقاله قصد داریم که بهترین لوگوتم هایی که در سال 1399 در وب سایت ما منتشر شده است را به شما معرفی کنیم .

لیست برترین لوگو تم های سال 1399

پس از سالی که گذشت به دلیل زیاد شدن آرشیو لوگوها تصمیم گرفتیم تا از بچه های تیم طراح بخواهیم تا در یک نظر سنجی شرکت کنند . در این نظرسنجی از بین بد ، خوب و عالی برای هر لوگو یکی را باید انتخاب می کردند و سرانجام تعدادی که عالی بوده اند را جهت نمایش شما دوستان و همراهان عزیز گردآوری کردیم . در ادامه می توانید 5 مورد از بهترین لوگو تم هایی که بیشتر رای را آورده اند از آخر به ابتدا ببینید.

رتبه پنجم با 3 رای عالی

این لوگو برای روز نیروی دریایی ایران طراحی شده است که توانست در رتبه پنجم با 3 رای عالی قرار بگیرد.

رتبه چهارم با 5 رای عالی

این لوگو برای روز جهانی معلولین طراحی شده است که با 5 رای عالی در رتبه چهارم لیست ما قرار گرفت .

رتبه سوم با 6 رای عالی

لوگویی که برای قانون ملی شدن صنعت نفت ایران طراحی شد با 6 رای عالی در رتبه سوم قرار گرفت .

رتبه دوم با 7 رای عالی

لوگوی روز مهندس با هفت رای عالی در دومین رتبه برتر ما قرار گرفت .

رتبه اول با 9 رای عالی

برنده ما لوگوی طراحی شده برای روز حسابدار است که در روز پانزدهم آذر سال 1399 بر روی سایت پلتفرم بوی قرار گرفت . این لوگو به دلیل ارتباط زیاد با مناسبت این روز و خلاقیتی که در طراحی آن انجام شده است ، توانست 9 رای عالی را بدست بیاورد .

 

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

1 دیدگاه برای “بهترین لوگو تم های سال 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *