لوگو تم پلتفرم بوی

وب سایت پلتفرم بوی به هر مناسبتی واکنش نشان می دهد . لوگو تم پلتفرم بوی تغییر ویژه و موقتی آرم (لوگو سایت) در صفحات اصلی است که برای بزرگداشت تعطیلات ، رویدادها ، دستاوردها و شخصیت های برجسته تاریخی طراحی شده است . هر گاه که زمان و موعود مناسبت مشخص شده فرابرسد این لوگو را بر روی صفحه اصلی (خانه) و fav آیکون (ارم همیشگی بالای صفحه ) مشاهده خواهید کرد . با توجه به هر مناسبت لوگو طراحی شده متفاوت خواهد بود.

 

بررسی یک لوگو

قهرمانی ایتالیا در جام ملت های اروپا ۲۰۲۱ 

فینال جام ملت های اروپا ۲۰۲۱ (مسابقات فوتبال) امسال در تاریخ یکشنبه ۲۰ تیر ساعت ۲۳:۳۰ بوقت ایران در ورزشگاه ومبلی لندن با حضور نزدیک به ۶۰ هزار طرفدار فوتبال میان دو تیم ایتالیا و انگلستان برقرار شد و با نتایج مساوی کار به پنالتی کشید و در نهایت کشور ایتالیا قهرمان جام شد.

با کلیک در اینجا تمام آیتم های این لوگو را بررسی کنید

 

بررسی یک لوگو

جشن هالووین

یکی از ترسناک ترین و خرافاتی ترین جشن هایی است که در کشورهای غربی برگزار می شود. این جشن شامل نماد ها و شکل های ترسناکی است که برای برگزاری جشن استفاده می شود . در لینک زیر می توانید آیتم های این لوگو را بررسی کنید.

با کلیک در اینجا تمام آیتم های این لوگو را بررسی کنید

لوگوی فراموش شده !؟

از اینکه درخواستتان را با ما به اشتراک می گذارید صمیمانه سپاسگذاریم . لطفا نام و تاریخ مناسبت را وارد کرده و در صورت نیاز در توضیحات بیشتر برای ما بنویسید که چرا این مناسبت مهم است و باید لوگوی اختصاصی برای آن طراحی شود . در صورتی که فقط می دانید جای این مناسبت خالی است قسمت توضیحات بیشتر را خالی بگذارید .

به خانواده پلتی لوگو تم بپیوندید

  دریافت لوگوی اصلی پلتفرم بوی

  به جهت درخواست علاقمندان و کاوش بیشتر ،فایل خام لوگو اصلی برای دانلود گذاشته شد . شما می توانید در گسترش و باز طراحی لوگوی پلتفرم بوی با ما همکاری کنید . فرمت اصلی لوگو را از لینک های زیر دریافت کرده و به هر شکلی که دوست دارید آن را دوباره طراحی کرده و یا لوگوتم جدید بسازید.همچنین در صورت تمایل لوگو طراحی شده را برای ما ارسال کنید.

  برای دانلود لوگوی اصلی وب سایت یکی از پسوندهای زیر را انتخاب کنید :

  دانلود لوگو اصلی با فرمت PSD

  دانلود لوگو اصلی با فرمتPDF

  دانلود لوگو اصلی با فرمت PNG

  دانلود لوگو اصلی با فرمت JPG

  دانلود لوگو اصلی با فرمت WEBP