لوگو تم ۱۴۰۰

آرشیو کامل لوگو تم های سال ۱۴۰۰ از فروردین تا آبان ماه را در این قسمت می توانید مشاهده کنید. پلتفرم بوی اولین بار در ۱۸ آبان ۱۳۹۹ لوگو تم را معرفی کرد و به همین علت این آرشیو تا همین ماه خواهد بود. برای دسترسی به آرشیو دیگر سالها به صفحه اصلی لوگوتم مراجعه کنید.

برنده بهترین لوگوتم سال ۱۴۰۰

هرسال اعضای تیم وب سایت پلتفرم بوی به بهترین لوگوتم های منتشر شده رای می دهند. امسال هم به دلیل تنوع لوگوها آرا نزدیک به هم بود. برای مشاهده برنده بهترین لوگوتم سال  ۱۴۰۰ دکمه زیر را کلیک کنید.

آرشیو لوگو تم های ۱۴۰۰ پلتفرم بوی

لوگو تم های سال ۱۳۹۹

به دلیل تنوع و تعداد بالای لوگو تم های پلتفرم بوی از این پس سعی داریم تا سالانه تمام لوگو تم های منتشر شده را در یک برگه با مشخصه ی آرشیو همان سال منتشر کنیم . در این صفحه کلیه آرشیو کامل لوگو تم های منتشر شده در قسمت fav آیکون و صفحه خانگی سال ۱۴۰۰ را می توانید مشاهده کنید.تیم توسعه دهنده ی لوگو های پلتفرم بوی تمام تلاش خود را می کند تا برای تمام مناسبت ها ، رویداد ها و اتفاقات جامعه لوگوی مناسب و یادگاری طراحی کند.

لوگوی محبوب شما در اینجا نیست ؟

اگر لوگو برای مناسب خاصی وجود دارد که ما طراحیش را فراموش کرده ایم شما می توانید با مراجعه به بخش لوگو تم پلتفرم بوی در بخش فرم ارتباط با طراحان ، لوگوی منتخب خود را برای ما توضیح داده تا در صورت توافق تیم طراحی آن را در وب سایت منتشر کنیم .