لوگو تم 1400

آرشیو کامل لوگو تم های سال 1400 از فروردین تا آبان ماه را در این قسمت می توانید مشاهده کنید. پلتفرم بوی اولین بار در 18 آبان 1399 لوگو تم را معرفی کرد و به همین علت این آرشیو تا همین ماه خواهد بود. برای دسترسی به آرشیو دیگر سالها به صفحه اصلی لوگوتم مراجعه کنید.

برنده بهترین لوگوتم سال 1400

هرسال اعضای تیم وب سایت پلتفرم بوی به بهترین لوگوتم های منتشر شده رای می دهند. امسال هم به دلیل تنوع لوگوها آرا نزدیک به هم بود. برای مشاهده برنده بهترین لوگوتم سال  1400 دکمه زیر را کلیک کنید.

آرشیو لوگو تم های 1400 پلتفرم بوی

لوگو تم های سال 1399

به دلیل تنوع و تعداد بالای لوگو تم های پلتفرم بوی از این پس سعی داریم تا سالانه تمام لوگو تم های منتشر شده را در یک برگه با مشخصه ی آرشیو همان سال منتشر کنیم . در این صفحه کلیه آرشیو کامل لوگو تم های منتشر شده در قسمت fav آیکون و صفحه خانگی سال 1400 را می توانید مشاهده کنید.تیم توسعه دهنده ی لوگو های پلتفرم بوی تمام تلاش خود را می کند تا برای تمام مناسبت ها ، رویداد ها و اتفاقات جامعه لوگوی مناسب و یادگاری طراحی کند.

لوگوی محبوب شما در اینجا نیست ؟

اگر لوگو برای مناسب خاصی وجود دارد که ما طراحیش را فراموش کرده ایم شما می توانید با مراجعه به بخش لوگو تم پلتفرم بوی در بخش فرم ارتباط با طراحان ، لوگوی منتخب خود را برای ما توضیح داده تا در صورت توافق تیم طراحی آن را در وب سایت منتشر کنیم .