شام تصادفی | یک شام شانسی ، پیشنهاد شام

امشب شام چی بخوریم؟

درباره شام شانسی بیشتر بدانید

شب شده و نمیدونی شام چی بخوری؟ پلتی فود به شما کمک میکنه تا با هر ضربه زدن روی اسامی زیر یک پیشنهاد جدید برای شام امشبت ببینی …شاید الان کلی مواد غذایی تو یخچال هست ولی نمیدونی باهاش چی درست کنی !

پلتی فود سریعترین راه برای انتخاب یک شام پیشنهادی جدیده که هم خوشمزه باشه و هم سریع و راحت درست بشه .. برای دیدن پیشنهاد ها مرتب بر روی اسامی زیر کلیک یا ضربه بزنید.

بر روی اسامی زیر ضربه بزنید

Result

Result

چرا وعده غذایی شام مهم است ؟

شام آخرین وعده غذای اصلی است که ما بین ساعات 8 شب الی 10 شب خورده می شود.این وعده غذایی بسیار ویژه است چون آخرین غذایی که قبل از رفتن به رختخواب آن را می خورید ، شام است . پس این وعده نه باید خیلی سنگین و نه خیلی سبک باشد . و در عین حالی که شما را سیر می کند نباید ، باعث چاقی و یا بد خوابی شما شود. بنابراین در انتخاب شام امشب خود دقت کنید.

بهتر است جدا بر شامی که برای امشب انتخاب می کنید ، مواد غذایی زیر را هم به وعده خود اضافه کنید.

سالاد بدون سس

سالاد هایی مانند سالاد شیرازی ، سالاد کاهو ، سالاد فصل از مهمترین سالاد هایی هستند که معمولا بدون سس خورده می شوند . پیشنهاد می شود برای شام شب فقط از سالاد هایی استفاده کنید که کمترین ادویه را داشته باشند.

نوشیدن مایعات فراوان

نوشیدنی برای شست و شوی تمام مواد غذایی که هعضم مشکلی دارند به شدت توصیه می شود . مخصوصا نوشیدن مایعات در شام شب بسیار مهم است چرا که تمام سوم در طول شب توسط مایعات باید دفع شوند .

ماست

ماست یک خوراک خوشمزه سرشار از کلسیم و پروتئین است که می توانید با طعم ها و روش های مختلفی در کنار ناهار خود میل کنید. ماست با خیار ، ماست با سبزی ، ماست و نعنا را می توانید قبل یا همراه غذا میل کنید.

همراه شامتان موسیقی گوش کنید !

پیشنهاد می کنیم همراه با شام خود به یک موسیقی ملایم و زیبا هم گوش کنید. یک ساعت موزیک بی وقفه و مناسب برای زمان صرف شامتان در نظر گرفته ایم .

موزیک همراه شام

دیگر بخش های پلتی فود

صبحانه چی بخوریم؟

راهنما و پیشنهاد انتخاب صبحانه های ایرانی

ناهار چی بخوریم؟

راهنما و پیشنهاد انتخاب ناهار های ایرانی

شام چی بخوریم؟

راهنما و پیشنهاد انتخاب شام های ایرانی