ناهار تصادفی | یک ناهار شانسی ، پیشنهاد ناهار

امروز ناهار چی بخوریم؟

درباره ناهار شانسی بیشتر بدانید

سرظهر شده و نمیدونی ناهار چی بخوری؟ پلتی فود به شما کمک میکنه تا با هر ضربه زدن روی اسامی زیر یک پیشنهاد جدید ببینی … شاید الان کلی مواد غذایی تو یخچالت داری ولی نمیدونی که باهاشون چی درست کنی !

پلتی فود سریعترین راه برای انتخاب یک ناهار پیشنهادی جدیده که هم مقوی و هم سالم و هم متنوع باشه .. برای دیدن پیشنهاد ها مرتب بر روی اسامی زیر کلیک یا ضربه بزنید.

بر روی اسامی زیر ضربه بزنید

Result

Result

چرا وعده ناهار مهم است ؟

وعده غذایی ناهار یک توقف کوتاه میان عصرانه و شام شب است که بر خلاف تصورات عام مردم باید کاملا  سبک و بسیار گرم آن را میل کنید. خوردن ناهار باعث حفظ تعادل گردش خون در ساعات گرم هوای ظهر و افزایش انرژی موردنیاز برای استراحت بدن و ادامه فعالیت روزانه ما می گردد. 

بهتر است جدا از غذای اصلی که برای ناهار خود انتخاب می کنید مواد خوراکی زیر را هم در کنار ناهارتان میل کنید.

سالاد و سبزیجات

سالاد و سبزیجات یکی از پر طرفدارترین خوراک های همراه ناهار و شام است . سالاد هایی مانند سالاد شیرازی ، سالاد کاهو ، سالاد فصل ، سالاد اولویه با مایونز از بهترین انتخاب هایی است که می توانید در تایم ناهار خود داشته باشید.

نوشیدنی شیرین

نوشیدنی همراه غذا به هضم بهتر آن کمک زیادی می کند. پیشنهاد می شود در زمان ناهار نوشیدنی های ملایمی مانند نوشابه بدون یخ ، انواع شربت های ملایم مانند شربت آبلیمو ، تخم شربتی و یا آبمیوه میل نمایید.

ماست

ماست یک خوراک خوشمزه سرشار از کلسیم و پروتئین است که می توانید با طعم ها و روش های مختلفی در کنار ناهار خود میل کنید. ماست با خیار ، ماست با سبزی ، ماست و نعنا را می توانید قبل یا همراه غذا میل کنید.

همراه ناهارتان موسیقی گوش کنید !

پیشنهاد می کنیم همراه با ناهار خود به یک موسیقی ملایم و زیبا هم گوش کنید. 2 ساعت موزیک بی وقفه و مناسب برای زمان صرف ناهارتان را همین حالا امتحان کنید.

موزیک همراه ناهار

دیگر بخش های پلتی فود

صبحانه چی بخوریم؟

راهنما و پیشنهاد انتخاب صبحانه های ایرانی

ناهار چی بخوریم؟

راهنما و پیشنهاد انتخاب ناهار های ایرانی

شام چی بخوریم؟

راهنما و پیشنهاد انتخاب شام های ایرانی