طراحی سایت در کرج با پلتفرم بوی وب دیزاینر ⭐️

سایت یک آدرس فقط برای نمایش اطلاعات نیست . شما در سایت می توانید خرید کنید ، پرداخت کنید ، بخوانید ، بنویسید ، تماشا کنید ، مشارکت کنید و در پنل خود به زیبایی شاهد افزایش گستره ی کسب و کارتان باشید و همه چیز را مدیریت کنید . فروشنده های سنتی را فراموش کنید که برای فروش محصولات یا معرفی خود به بازاریاب و چندیدن مغازه احتیاج دارند . شما مغازه ی یک متر در یک متر هم داشته باشید شرط پیشرفتتان در این زمانه ی علم و تکنولوژی “سایت” است !

اگر شما هم در شهر کرج یک کسب و کار ساده و یا حرفه ای دارید و هنوز هیچ وب سایت برای کار آنلاین خود طراحی نکرده اید باید بدانید که تقریبا هیچ تجارتی را انجام نمی دهید. طراحی سایت یک اجبار است و فرقی نمی کند چه کاری را شروع کرده اید ، همین که هیچ سایتی را برای معرفی نداشته باشید تقریبا یک پله کامل را عقب هستید . شما هم اینک می توانید طراحی سایت تان را به پلتفرم وب دیزاینر بسپارید چرا که تیم ما جدا بر طراحی سایت در تهران و دیگر شهرهای تحت پوشش خود برای ساکنان شهرستان کرج هم با همان قیمت و همان سرعت انواع سایت های فروشگاهی ، شرکتی و وردپرسی را طراحی خواهد کرد … فقط کافیست که ما را انتخاب کنید.

 

طراحی سایت در کرج
پلتفرم بوی وب دیزاینر برای شهرستان کرج طراحی سایت + پشتیبانی را انجام می دهد

کسب و کار خود را با طراحی سایت شروع کنید

اگر شما در شهر کرج صاحب یک کسب و کار هستید و وب سایت ندارید باید بدانید که تقریبا هیچ تجارتی انجام نمی دهید. طراحی سایت خود را می توانید به شرکت هایی که طراحی سایت در کرج را انجام می دهند بسپارید. کارشناسان شرکت به خوبی با تمامی قوانین طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت وردپرسی آشنایی دارند. بر همین اساس به بهترین نحو ممکن طراحی فروشگاه اینترنتی شما را انجام می دهند.

شما از طریق طراحی سایت می توانید  کسب و کار خود را به بسیاری از افراد معرفی کنید. امروزه بیشتر افراد از طریق اینترنت درخواست و نیازهای خود را دنبال می کنند. بنابراین شما باید به خوبی این مسئله مهم را در نظر داشته باشید و دنیای تجارت خود را به اینترنت بیاورید. اینکه شما صاحب کسب و کار بزرگ و یا کوچک در کرج باشید مهم نیست، بلکه مهم این است که خودتان را در دنیای اینترنت به طرفداران خود معرفی نمایید تا بتوانید به موفقیت بیشتری دست پیدا کنید.

ویژگی های طراحی سایت برای کرجی ها

امروزه شرکت هایی که کار طراحی سایت در کرج را انجام می دهند بسیار زیاد می باشند. هر یک از آنها قیمت های متنوعی را از مشتریان خود دریافت می کنند و ویژگی ها و مشخصات مختلفی را برای طراحی سایت به کار می برند.مثلا یک شرکت ممکن است برای ثبت دامنه از شما هزینه دریافت کند ولی دیگر شرکت ها اینکار را بدون دریافت هیچ هزینه ای انجام دهند . بنابراین اینکه چه ویژگی هایی از خدمات طراحی سایت شامل هزینه می شود هم باید قبل از اقدام به ثبت سفارش درباره آنها شناخت کافی را داشته باشید . شما در صورتی که با ویژگی های بهترین شرکت هایی که اینکار را انجام می دهند آشنایی داشته باشید می توانید با خیال راحت یکی از بهترین های آنها را انتخاب کرده و طراحی وب سایت مورد نظرتان را بر عهده آنها بسپارید .  برخی از اصلی ترین ویژگی هایی که شرکت های طراحی سایت در شهر کرج ارائه می دهند شامل موارد زیر می باشد :

📌انتخاب کردن قالبی مناسب بر اساس نوع کسب و کاری که دارید

یکی از مهمترین نکاتی که شما زمان انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در شهر کرج باید به آن دقت زیادی داشته باشید این است که قالب مناسبی را برای طراحی سایت شما به کار ببرد. شما بهتر است که هر یک از اطلاعات مربوط به کسب و کارتان را برای کارشناسان شرکت به خوبی تعریف کنید. سپس آنها بر اساس نوع کسب و کاری که شما دارید بهترین قالب را برای طراحی سایت انتخاب می کنند. در واقع شما زمانی که سفارش طراحی سایت را می خواهید ثبت کنید باید هر یک از اطلاعات مورد نیاز را که طراحان سایت به آنها اهمیت می دهند تحویل طراحان دهید.

مواظب باشید قالب نال شده برای شما نزنند !!

قالب نال شده یعنی قالبی که هسته ی اصلی آن را دستکاری کرده اند و یا برای کرک شدن و شکستن قفل آن کدهایی درون آن قرار داده اند که اطلاعاتی را برای اجرا شدن به یک سرور کرکر ارسال می کند . بعضی از قالب های نال شده فقط قفل شکسته هستند و معلوم نیست چه موقع به مشکل می خورند و بعضی دیگر هم از همان ابتدا عملیات خود را شروع می کنند.

دلیل سوء استفاده از قالب های کرک شده این است که آنها رایگان چیزی را دست شما نمی دهند . بنابراین یکی از اولین اتفاقات بدی که ممکن است در ابتدای شروع کسب و کار آنلاین برای شما بیافتد این است که قالب شما نال شده باشد و به خیال خوش یک سایت جدید و یک کسب و کار جدید چند مدت بعد بلای بدتری سر سایتتان می آید و این تازه اول ماجراست و کم کم باید منتظر افت رتبه های خود در گوگل هم باشید.

چرا قالب نال شده استفاده می کنند؟

دلیل استفاده شرکت های طراحی سایت از قالب های نال شده به خاطر کم هزینه بودن آن است و تقریبا از یک قالب کپی یا کرک شده برای صدها سفارش دیگرشان استفاده می کنند . خوش داریم به شما از همینجا اعلام کنیم که تیم طراحی پلتفرم وب دیزاینر از قالب های اورجینال با لایسنس قابل اثبات استفاده می کند و در صورت نیاز کاربر کدها و پوشه های اصلی قالب نیز به کاربر نمایش داده می شود.

📌 رعایت کردن سئو سایت

از دیگر ویژگی هایی در هنگام سفارش سایت باید در نظر داشته باشید سئو سایت است. در صورتی که سایت طراحی شده شما استانداردهای سئو را نداشته باشد و به خوبی بهینه سازی نشده باشد در نتایج اولیه گوگل نشان داده نمی شود. در واقع شما بهتر است به خوبی بدانید که سئو و قوانین سئو روی دیده شد سایت تان تاثیر زیادی می گذارد. از شرکت های طراحی سایت بپرسید که برای بهینه سازی سایتتان چه اصول و ملاکی را مد نظر دارند .

به طور مثال درباره قالب و سرعت لود شدن آن و همچنین استفاده نکردن از کدهای منسوخ شده و مخرب در کدنویسی سایتتان مطمئن شوید . بنابراین تنها باید شرکتی را برای طراحی سایت مورد نظر خود انتخاب کنید که کارکنان آن با قوانین سئو آشنایی داشته باشند.

📌 دریافت هزینه ای مقرون به صرفه

اینکه شرکت طراحی سایت در کرج از شما هزینه ای مناسب و مقرون به صرفه دریافت کند بسیار مهم می باشد و شما هم باید به خوبی این مسئله مهم را در نظر داشته باشید. برخی از شرکت ها به واسطه خدمات زیادی که به مشتریان خود ارائه می دهند ممکن است هزینه زیادی را از مشتریان دریافت نمایند. ولی شما باید به خوبی خدمات دریافتی را بر اساس استانداردهای قیمتی مورد بررسی قرار دهید و سپس یکی از شرکت هایی را که هزینه مناسبی از شما دریافت می کند را برای طراحی سایت مورد نظرتان انتخاب کنید.به طور مثال بعضی از شرکت ها از شما برای تحقیق در مورد انتخاب قالب یا ریجستر کردن آن از شما هزینه می گیرند در صورتی که هیچ کدام این موارد هزینه نداشته و شرکت طراح موظف است که از شما فقط هزینه زحمت طراحی را دریافت کند .

متاسافانه برخی از شرکت ها از مشتریان خود سودجویی کرده و به جای یک هزینه طراحی و یک هزینه تولید محتوا لیستی بلند بالا از ریز به ریز کارهایی که واقعا در عقل نمی گنجد را فاکتور کرده و تحویلشان می دهند.

📌 بالا بردن سرعت سایت

یکی از دیگر ویژگی هایی که بهترین شرکت طراحی سایت در شهر کرج باید داشته باشد این است که سرعت سایت طراحی شده شما را بالاتر ببرد.سرعت خیلی ملاک مهمی است و اگر سایت شما در حالت عادی زیر 3 ثانیه بارگذاری نشود یک افتضاح کامل است و باید مشکل آن را شرکت طراح پیگیری کند . در واقع باید به خوبی بدانید زمانی که سایت شما سرعت بالایی نداشته باشد مشتریان و کاربران سایت مدت زمان کمی در سایت شما می مانند و این مسله باعث ریزش و افزایش بونس ریت سایت می گردد که اصلا خوب نیست چرا که بونس ریت بالا در آینده سئوی سایت شما را بدتر می کند . در نتیجه الگوریتم های گوگل هم سایت شما را به عنوان یکی از بهترین سایت ها در نتایج اولیه گوگل نشان نمی دهند و بازدیدهایتان کمتر خواهد شد .

بنابراین کارشناسان و طراحان سایت باید سرعت سایت را بالاتر ببرند تا مشتریان و کاربران مدت زمان بیشتری را در سایت حضور داشته باشند و جستجوهای خود را با خیال راحت انجام دهند.

📌استفاده از بهترین سیستم های مدیریت محتوا برای طراحی سایت

بهترین شرکت طراحی سایت در کرج از CMS به روز و مناسبی استفاده می کند. نرم افزارهایی که برای طراحی سایت مورد استفاده قرار می گیرد بسیار زیاد است و هر یک از آنها هم دارای ویژگی ها و مشخصات متنوعی می باشد. شما باید به خوبی بدانید از آنجایی که روز به روز تعداد افرادی که اقدام به طراحی سایت برای کسب و کار خود می کنند تعداد نرم افزارهایی هم که برای طراحی سایت می باشد افزایش پیدا می کند. بنابراین شما باید به خوبی دقت و آشنایی کافی را داشته باشید که شرکت از بهترین نرم افزارها برای طراحی سایت استفاده کند. در صورتی که نرم افزارها به روز باشد سایت هم بر اساس استانداردهای و الگوریتم های به روز طراحی می شود. همین ویژگی سایت ها رتبه آنها را بالاتر می برد تا در نتایج اولیه گوگل نشان داده شوند.

طراحی سایت شخصی توسط شرکت طراحی سایت در کرج

بسیاری از افراد برای اینکه خدمات و اقدامات خود را به کاربران بیشتری معرفی نمایند سفارش طراحی سایت شخصی مورد نظرتان را به شرکت های طراحی سایت می دهند. برای اینکه شما سفارش طراحی سایت شخصی خود را به یکی از شرکت های طراحی سایت شهر کرج ارائه دهید باید به خوبی در مورد ویژگی هایی که سایت های شخصی دارند اطلاعات خود را افزایش دهید.

خدمات طراحی سایت پلتفرم بوی
خدمات پلتفرم بوی وب دیزاینر

برخی از ویژگی هایی که سایت های شخصی دارند و شما باید به خوبی در مورد آنها آگاهی داشته باشید عبارت است از :

 1. انعطاف پذیری سایت های شخصی

یکی از مهمترین ویژگی هایی که در طراحی سایت شخصی در نظر گرفته می شود انعطاف پذیری سایت ها است.  اینکه سایت شما نیازهای کاربران را پاسخ دهید بسیار مهم است و باید به خوبی این مسئله را زمان طراحی سایت در نظر بگیرید. انعطاف پذیری سایت شخصی اهمیت بسیار زیادی دارد که شما باید سایت خود را در هر زمینه ای بتوانید مورد استفاده قرار دهید.پیشنهاد می شود قبل از مراجعه برای ثبت سفارش سایت یکبار با تمام دانش طراحی وب آشنایی کافی را بدست بیاورید و سپس اقدام کنیدو

به طور مثال اینکه رابط کاربری سایتتان چه شکلی باشد ؟ و ایا در حالت فعلی کاربر می تواند با آن به خوبی ارتباط برقرار کند یا خیر ؟

حتما در مورد سیستم ثبت نام و روش های لاگین کردن سوال کنید

همچنین باید بدانید که سایت شما تمام امکانات پیش فرض مانند کامنت گذاری ، گزینه های اشتراک گذاری محتوا و … را در خود دارد یا خیر ؟

 1. واکنش گرا بودن سایت های شخصی

یکی از دیگر ویژگی هایی که سایت های شخصی دارند این است که سایت واکنش گرا بوده و به هر دستگاهی یک واکنش نشان داده و تغییر حالت می دهد . اینکه هر فردی با هر وسیله ای بتواند سایت شما را به خوبی و راحتی باز کند پارامتر بسیار مهمی می باشد و شما باید به شرکت های طراح سایت این مورد را اعلام نمایید تا به خوبی آن را روی سایت شما اجرا کنند. اینکه سایت در ویندوز و گوشی به راحتی باز شود مهم می باشد و همین مورد بازدید از سایت شما را تا حد زیادی بالاتر می برد.

 1. مدیریت آسان وب سایت های شخصی

مطمئن شوید سایتتان را روی پنلی به شما تحویل می دهند که به راحتی تمام قسمت های آن را بشود مدیریت کرد به طور مثال در cms وردپرس تقریبا هرگزینه ای که مدنظر شما باشد را در اختیارتان قرار می دهد و اگر سایت شما روی دیگر پنل های شخصی سازی شده یا نام آشنا نباشد ممکن است مدیریت آن برایتان سخت شود .مسلما اگر سایت شما با پنلی غیر از cms های نه چندان معروفی ساخته شده باشد برای آن دسته از سایت هایی که فروشگاه اینترنتی هستند مدیریت سختی در پیش دارند . مدیریت کاربردی سایت های شخصی بسیار مهم می باشد و شما باید به خوبی این مسئله را با کارشناسان و طراحان سایت در میان بگذارید.

 1. افزایش دادن دانش شخصی

هر یکی از وب سایت ها فراغ از نوعی که دارند باید محتوای مناسبی هم داشته باشند. اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که ترجیح می دهید خودتان محتواهای سایت تان را بنویسید بهتر است مطالب را انتخاب کرده و تحویل طراحان سایت دهید. دانش فردی افراد باید با مراجعه کردن به سایت شما افزایش پیدا کند. دقت کرده باشید که مطالعات زمینه ای زیادی را باید در بستر سازی سایت خود داشته باشید. این مسئله را بهتر است که با کارشناسان و طراحان سایت در میان بگذارید تا به شما راهنمایی های لازم را ارائه دهند.

 1. برند سازی شخصی

شما باید با طراحی سایت شخصی برندسازی خودتان را ارائه بدهید و به آنها بگویید که نام سایت شما در آینده باید بزرگتر و آشنا شود . اینکه سایت نشان دهنده هویت شما می باشد را باید به خوبی در نظر بگیرید و برای آن حتما درخواست یک لوگوی خوب و مناسب را داشته باشید . همچنین می توانید طرح هایی که مدنظرتان را برای آنها بفرستید تا بهتر بتوانند لوگوی سایت شما را طراحی کنند .برندسازی اگر در همان ابتدا درست و اصولی پیش نرود ممکن است در اینده کارتان را خیلی سخت کند و مطمئن باشید اگر از همان ابتدا دست به کار شوید به نفعتان است و ضرر نمی کنید . اگر شما می خواهید در کار خود موفق شوید باید نسبت به برند سازی سایت خود اهمیت بیشتری دهید و از به کار بردن اسم و لوگوی سایت خود در هر کدام از بخش های آن جلوگیری نکنید و با جدیت تمام مهر خود را روی اسمتان بزنید !

هزینه طراحی سایت در کرج 

پلتفرم وب دیزاینر گرانترین هزینه ی طراحی سایت در ایران را دارد و تقریبا برای یک سایت ساده ی شرکتی مبلغ 100 میلیون تومان هزینه می گیرد !

😄 نگران نباشید جلمه بالا یک شوخی بود و مطمئن باشید اگر طراحی سایت خود را به ما بسپارید بهترین قیمت ها را به شما می دهیم . هزینه ای که ما برای طراحی سایت از شما دریافت می کنیم بستگی به خدماتی دارد که از ابتدا توافق کرده و آنها را برای شما انجام می دهیم . برخی از سایت هایی که به صورت تخصصی طراحی می شوند هزینه بیشتری هم برای خریداری دارند. بنابراین شما می توانید هر یکی از سایت ها را از نظر تخصصی بودن و یا ساده بودن به خوبی بررسی کنید تا هزینه ای را که نیاز است پرداخت نمایید. هزینه دریافتی را شرکت در ابتدا برای شما مشخص می کند و سپس شما می توانید بر اساس بودجه خود سفارش طراحی سایت را ارائه دهید.

خلاصه بگوییم :

نوع سایت + کارهایی که نیاز است انجام دهیم + چقدر زمان بر خواهد بود یا خیر (سفارشی سازی ها ) + تولید محتوا = هزینه ای که دریافت می کنیم . نگران نباشید تخفیف هم می دهیم😉

ارتباط با کارشناسان پلتفرم بوی

راه های ارتباط با ما

شما می توانید از طریق روش های زیر با کارشناسان بخش طراحی وب سایت پلتفرم بوی ارتباط بگیرید .

ما کجا هستیم ؟

در حال حاضر وب سایت پلتفرم در مکان خاصی جهت مراجعه حضوری استقرار ندارد .

ساعات پاسخگویی

کارشناسان ما همه روزه از ساعت 10 صبح الی 8 شب آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند .

به ما ایمیل بزنید

شما می توانید با آدرس ایمیل زیر در هر زمانی با ما مکاتبه کنید.

info@platformboy.com

با ما تماس بگیرید

شما می توانید برای ارتباط تلفنی با شماره زیر تماس بگیرید.

xxxxxxxxxxxxxx

سوالی دارید بپرسید ؟

  به مهمترین سوالات شما پیش از درخواست طراحی سایت پاسخ داده ایم :

  سوالات متداول طراحی سایت

  طراحی سایت و زمان تحویل آن چند روزه است ؟

  پاسخ این سوال بستگی به نوع سایت درخواستی شما دارد. معمولا سایت های اختصاصی یا کدنویسی شده 1 الی 2 ماهه ، سایت های فروشگاهی یک هفته الی 10 روزه ، سایت های آماده وردپرسی 2 الی 3 روزه ، سایت های شرکتی یک هفته ای ، سایت تک صفحه ای یا رزومه ای 1 الی 2 روزه و به ازای هر تغییرات یا ورودی اطلاعات برای هربار یک روز مجزا ، بیشتر زمان می برد.

  مهمترین عامل برای راه اندازی سایت دامنه و هاست است. تیم طراح سایت ما کار طراحی را به صورت آنلاین و در هاست پلتفرم بوی برای شما انجام می دهند و در هر مرحله می توانید کارهای انجام شده را مشاهده کنید.

  پس از اتمام کار و تایید نهایی کارفرما ، دامنه و هاست یا از طرف کارفرما تهیه شده و طراحان سایت را منتقل می کنند و یا با تایید کارفرما و با مشخصات او دامنه و هاست از طرف پلتفرم بوی خریداری شده و سایت انتقال داده می شود. لازم به ذکر است هزینه هاست و دامنه بر عهده کارفرماست و در صورتی که وی بخواهد پلتفرم بوی آنها را خریداری کند ، هزینه ای بابت این مسله نیز دریافت می شود.

  به میزانی که سایت شما با کاربران تعامل داشته باشد نیازتان به کدنویسی مجزا بیشتر است و این به این معناست که نیاز به یک سایت اختصاصی دارید . اما اگر سایت شما شامل یک فروشگاه اینترنتی کامل ، سیستم ثبت نام ، ایمیل مارکتینگ ، گالری ، خبرنامه و غیره ... باشد با یک سایت آماده هم می توانید آن را راه اندازی کنید.

  معمولا هزینه سایت های اختصاصی زیاد است و کسانی به دنبال اینگونه سایت ها می روند که طراحی آن با سایت های آماده با CMS هایی نظیر وردپرس و جوملا بسیار سخت باشند.در ایران معمولا 80 درصد سایت های طراحی شده با سایت های آماده و سیستم های مدیریت محتوایی نظیر وردپرس و جوملا هستند.

  ورودی همه ی محتوا بر عهده طراح سایت نیست اما در هنگام طراحی معمولا یک سری ورودی اطلاعات پایه نیاز است که طراح در هنگام ساخت صفحات وارد می کند. پلتفرم بوی هیچ اصراری بر وارد کردن اطلاعات لورم ایپسوم یا نوشته های SAMPLE ندارد. و سایت نهایی را با اطلاعات موردتایید کارفرما تحویل می دهد.

  دیگر اطلاعات از جمله مقاله نویسی ، درباره شرکت ، دیتا اینتری وکامرس فروشگاه و غیره جز کار طراحی محسوب نمی شوند ، اما با توافق هزینه و برآمد زمان می توانید آنها را به سفارش پروژه خود اضافه کنید.

  اگر سایت شما جز سفارش های صفر تا صد کدنویسی شده اختصاصی نباشد بله . معمولا سایت های کدنویسی شده فقط برنامه نویس آن اطلاع دارد که چه تغییراتی چگونه قابل انجام است ولی سایت های آماده که با وردپرس معمولا طراحی شده باشند به راحتی و با اندکی آموزش و پرسش و پاسخ قابل تغییر هستند.

  هم بله و هم خیر . نماد الکترونیکی بیشتر برای سایت های فروشگاهی است اما در صورتی که کارفرما نیاز داشته باشد روال انجام این کار را می تواند بر عهده طراحان سایت بگذارد. لازم به ذکر است مراحل دریافت به طور کامل با مشخصات کارفرما انجام می شود.

  پشتیبانی شامل هزینه می شود. و بله در صورتی که پشتیبانی خود را تمدید کنید این مسله شامل به روز رسانی می گردد. لازم به ذکر است این مسله زمانی آغاز می شود که طراحی نهایی پس از تایید کارفرما به اتمام رسیده باشد.

  ما از وردپرس استفاده می کنیم. اما ممکن است خواسته شما سیستم مدیریت محتوای دیگری باشد که می توانید در هنگام سفارش مطرح نمایید. به طور کلی ما از هر تکنولوژی می توانیم استفاده کنیم اما پیش فرض وردپرس مدنظرمان است.

  قلب ❤️ تپنده وب ایران اینجاست !