طراحی سایت در شهریار با پلتفرم بوی وب دیزاینر 🧑🏽‍🎨

پلتفرم بوی وب ویزاینر تشکیل شده از تیمی متخصص و خلاق برای طراحی سایت و خدمات سئو و دیجیتال مارکتینگ است که سالها در این زمینه وب سایت های زیادی را طراحی کرده است . ما برای شما ساکنان شهرستان شهریار انواع وب سایت های شخصی سازی شده  ، فروشگاه اینترنتی ، وب سایت فست فود ، شرکتی ، وردپرسی و اختصاصی را با بهترین قیمت و زمان ممکن طراحی می کنیم . پس از پایان کار و تحویل سایت شما می توانید برای کار پشتیبانی و یا حتی سئوی آن ، سایتتان را به ما بسپارید تا رتبه های کلمات مختص حوزه شما را در گوگل ارتقا دهیم.

📌  برای ساکنان شهرستان شهریار اگر تاکنون شرکت مناسبی برای طراحی سایت خود پیدا نکرده اید خوشحال می شویم که این افتخار را داشته باشیم که کار طراحی سایتتان با ما باشد .

طراحی سایت در شهریار
طراحی سایت در شهریار با پشتیبانی

قیمت طراحی سایت در شهریار چقدر است ؟ 

هزینه هایی که افراد باید برای طراحی سایت پرداخت کنند برایشان اهمیت زیادی دارد، به همین دلیل آن دسته از افرادی که می خواهند اقدام به طراحی سایت در شهریار نمایند ابتدا به قیمت توجه زیادی شان می دهند. عوامل زیادی وجود دارد که روی قیمت طراحی سایت تاثیر زیادی دارد و شما بهتر است پیش از سفارش طراحی سایت به خوبی در مورد این موارد و عوامل آگاهی خود را افزایش دهید.

هزینه ای که پلتفرم بوی برای طراحی سایت در شهریار از شما دریافت می کند نسبت به بسیاری از طراحان سایت دیگر مناسب تر می باشد. تمامی قوانین و استانداردهایی که مربوط به طراحی سایت می باشد را رعایت می کنند و هزینه ای به صرفه از شما دریافت می نمایند. هزینه های طراحی سایت اختصاصی، طراحی فروشگاه اینترنتی، طراحی سایت وردپرسی، طراحی سایت شخصی و … با یکدیگر تفاوت دارد. با این وجود برخی از دیگر عوامل مهمی که روی قیمت طراحی سایت تاثیر دارد را در ادامه بیان می کنیم.

ما به شما ساکن شهرستان شهریار یک ماه پشتیبانی رایگان می دهیم 👍

پلتفرم بوی همچنین پس از طراحی وب سایت برای ساکن عزیز شهرستان شهریار یک ماه پشتیبانی رایگان در نظر گرفته تا هرگونه مشکلی که در وب سایت وجود دارد را برطرف کند لذا اینکه ما بعد از اتمام کار با شما در ارتباط هستیم .

چه عواملی روی قیمت طراحی سایت در شهریار تاثیر دارد ؟

قیمت یکی از مهمترین فاکتورهایی است که افراد زمان سفارش طراحی سایت در شهریار به آن توجه زیادی دارند. در واقع شما باید به خوبی بدانید قیمت هر یک از سایت ها بر اساس نوعی که دارند با یکدیگر متفاوت می باشد. آن دسته از سایت های فروشگاه های که صفحات زیادی برای راه اندازی آنها طراحی می شود بدون شک از سایت های دو الی سه صفحه ای هزینه بیشتری دارد. شما باید به خوبی هزینه های مربوط به هر یک از انواع سایت ها را به خوبی مورد بررسی قرار دهید.

در صورتی که اطلاعات زیادی در مورد نوع سایت ها و کارایی آنها ندارید بهتر است که با افراد حرفه ای در این مورد مشورت کنید. آنها به خوبی قادر هستند که شما را برای راه اندازی سایت و هزینه ای که نیاز است پرداخت نمایید راهنمایی کنند. بنابراین شما برای خرید هر یک از سایت ها باید به کسب و کاری که دارید دقت داشته باشید و سپس سفارش طراحی سایت را ارائه دهید. برخی از مهمترین موارد کلی که روی قیمت طراحی سایت های متنوع تاثیر دارد و شما باید با آنها آشنا باشید عبارت است از :

📍خرید دامنه سایت

دامنه سایت شما همان نام تجاری تان می باشد که کاربران به صورت مستقیم با وارد کردن آن نام می توانند وارد سایت تان شوند. دامنه ها انواع متنوعی دارند که هر یک از آنها را شما می توانید برای سایت خود انتخاب کنید و سفارش دهید. هزینه ای که برای ثبت وخریداری هر یک از دامنه ها پرداخت می کنید با دیگری متفاوت می باشد. به طور کلی باید بدانید که هزینه خریداری دامنه ها زیاد نمی باشد. آن دسته از سایت هایی که در انتها دارای آدرس ir می باشند هزینه خریداری بیشتری دارند.

📍خرید هاست سایت

به فضای سایت شما که حالت میزبانی دارد هاست نیز می گویند. یکی از مهمترین مواردی که روی قیمت هاست تاثیر دارد این است که مبدا اصلی آن در کجا باشد. بدون شک آن دسته از سایت هایی که هاست اصلی شان در کشور ایران می باشد هزینه خریداری مناسب تری نسبت به هاست های آمریکا و آلمان دارند. برای آن دسته از کاربرانی که در کشور ایران هستند باید به خوبی بدانید که هاست داخلی بهتر است.

شما باید عوامل زیادی را زمان خریداری هاست دخیل بدانید و به آنها توجه داشته باشید. مقدار فضایی که سایت شما به آن فضا نیاز دارد، حجم اطلاعاتی که نیاز است روی سایت خود قرار دهید، پهنای باند مورد نیازتان، تعداد و میزان بازدید افراد از سایت شما از جمله عوامل مهمی می باشد که روی قیمت اصلی هاست تاثیر زیادی دارد.

📍هاستینگ و سرویس میزبانی

هاستینگ و سرویس میزبانی در واقع همان فضایی است که سایت شما بر روی آن قرار می گیرد . این مسله می تواند یکی از مهمترین مواردی باشد که باید در همان ابتدای شروع کار از تیم طراح بپرسید که از چه فضای میزبانی برای محتویا و فایل های سایت قرار است استفاده شود چون این امکان دارد که بسیاری با گرفتن هزینه اندک سایت شما را روی یک هاست اشتراکی با قابلیت های کمتر بگذارند . برای طراحی کردن آن دسته از سایت هایی که اختصاصی می باشند تعرفه هاستینگ به میزان فضای مورد نیازتان برای وب سایت بستگی دارد. هزینه هاستینگ بر اساس هر یک مگابایت تعیین می شود و شما باید به خوبی بدانید با بالا رفتن هر مگابایت سایت هزینه خریداری هاستینگ هم افزایش پیدا می کند.

>>> مثلا یک سایت وردپرسی بین یک تا الی ۲ گیگابایت فضای هاست نیاز دارد و اگر از شما درباره ی خرید فضای بیش از ۲ گیگ پرسیده شد اگر حجم تمام فایل هایتان عکس و متن است بهتر است قبول نکنید .

☘️ تیم طراح سایت پلتفرم بوی به طور کلی برای طراحی هر سایتی که مدنظر مشتری باشد یک گیگ فضای هاست خود را به رایگان برای نمایش سایت طراحی شده اختصاص می دهد و هرچقدر حجم پروژه بیشتر شود به همان اندازه در روزی که کار به اتمام برسد فضای جدید از هاستینگ خریداری شده و به همان میزان سایت تحویل داده می شود.

بسته بندی های هاستینگ از مبتدی تا پیشرفته آغاز می شود و شما می توانید بر اساس نیاز خود یکی از بسته بندی ها را خریداری کنید.

📍برنامه ریزی برای محتوای سایت

یکی از دیگر مواردی که تاثیر زیادی روی قیمت طراحی سایت می گذارد برنامه نویسی آن می باشد. در واقع شما باید بدانید این مورد هزینه زیادی را شاید روی دست شما بگذارد و شما هم باید به خوبی هزینه های مربوط به برنامه نویسی سایت خود را مدیریت کنید. هر یک از سایت ها با توجه به درخواست های کاربران که دارد باید برنامه ریزی های ویژه ای هم روی آن انجام شود. بنابراین شما زمانی که می خواهید برنامه نویسی سایت خود را انتخاب کنید و سفارش دهید باید به خوبی ویژگی ها و مشخصات کاربرانی که دارید را هم در نظر داشته باشید.

آن دسته از سایت هایی که آماده می باشند و برنامه ریزی آنها هم انجام شده است هزینه خریداری کمتری دارند. اما آن دسته از سایت هایی که برنامه ریزی شان انجام نشده و به صورت اختصاصی تنها برای سایت شما می باشد هزینه بیشتری برای خریداری دارد. برنامه وردپرس یکی از بهترین برنامه ریزی های سایت می باشد که شما می توانید سفارش طراحی سایت وردپرسی را با بهترین قیمت به پلتفرم بوی ارائه دهید.

📍ظاهر و گرافیک (قالب سایت)

برای اینکه هزینه های مربوط به طراحی سایت را به خوبی بتوانید تخمین بزنید دقت داشته باشید که هزینه های مربوط به گرافیک سایت را هم اصلا نباید فراموش نمایید. این بخش از نظر بصری تاثیر زیادی روی دیدگاه کاربران وارد شده به سایت تان را دارد و به همین دلیل باید به خوبی زیبایی ظاهر و گرافیک این سایت را مورد بررسی قرار دهید. شما در صورتی که به ظاهر و گرافیک سایت خود برسید مشتریان بیشتری را می توانید جذب کنید. به همین دلیل گرافیک سایت را به خوبی از هر نظر بررسی نمایید. جذابیت های ظاهری درون سایت برای بسیاری از افراد اهمیت دارد و شما هم باید به خوبی این درخواست کاربران را در نظر بگیرید.

📍قرار دادن محتواهای مناسب درون سایت

سئو سایت شما با محتوا نویسی که بهینه سازی شده باشد بسیار بالاتر می برد. در واقع شما باید به خوبی بدانید هزینه ای که از شما بابت طراحی سایت در شهریار دریافت می شود به این مورد هم تا حد زیادی بستگی دارد. محتواهایی که تصویری و متنی هستند و شما درون سایت خود قرار می دهید باید سئو شده باشند. اینکه بهینه سازی شدن آنها به درستی انجام شود اهمیت بسیار زیادی دارد و شما هم باید به خوبی این مسئله هم را در نظر بگیرید.

شما می توانید با افرادی که بهینه سازی سایت را انجام می دهند و محتواهای متنی برای سایت تان می نویسند را انتخاب کنید. کارشناسان پلتفرم بوی از شما هزینه مناسبی برای رعایت کردن سئو سایت و بهینه سازی دریافت می نمایند. به طور کلی شما باید به خوبی در مورد هزینه های مربوط به محتوا نویسی سایت اطلاع داشته باشید.

امنیت سایت چقدر مهم است ؟

امنیت سایت شما اهمیت بسیار زیادی دارد و شما زمانی که سفارش طراحی سایت در شهریار را ارائه می دهید باید به خوبی امنیت سایت را هم در نظر داشته باشید تا رعایت کنند. افراد زیادی هستند که شاید بخواهند کسب و کار اینترنتی شما را با اختلال مواجه سازند و به همین دلیل شما همانطور که برای کسب و کارهای محیطی خود امنیت به وجود می آورید باید برای کسب و کار اینترنتی هم امنیت به همراه بیاورید.

اگر شما یک سایت حرفه ای و بزرگ دارید باید سفارش امنیت سایت خود را به افراد حرفه ای بسپارید تا امنیت سایت را بسیار بالاتر ببرند. شما می توانید با متخصصین امنیت سایت مشورت کنید تا آنها بهترین امنیت را برای سایت تان به وجود بیاورند.

طراحی سایت در شهریار با بالاترین سرعت

اگر سرعت سایت طراحی شده شما بالا باشد کاربران بیشتری وارد سایت تان می شوند و مدت زمان زیادی هم درون سایت شما می مانند. بنابراین بهتر است که نسبت به سرعت سایت خود اهمیت زیادی دهید و از کارشناسان درخواست کنید سرعت سایت را بالاتر ببرند. در صورتی که سرعت سایت بالاتر باشد و مدت زمان ماندگاری کاربران هم در سایت شما افزایش پیدا کند الگوریتم های گوگل سایت شما را در نتایج اولیه گوگل به جستجوگران نشان می دهند.

با توجه به بالا بودن سرعت سایت حجم بازدیدکنندگان سایت هم روز به روز افزایش پیدا می کند. شما می توانید با افرادی که در این زمینه تخصص دارند مشورت کنید تا آنها سایت شما را با بالاترین سرعت طراحی کنند و میزان کاربران وارد شده به سایت تان را هم افزایش دهند. همچنین شما باید به خوبی ریسپانسیو بودن سایت را هم در کنار سرعت بالایی که به آن می بخشید در نظر داشته باشید. اینکه هر فردی با هر وسیله ای مانند گوشی و یا تبلت به راحتی قادر باشد سایت شما را باز کند از نظر الگوریتم های گوگل بسیار مهم است. 

 

 

ارتباط با کارشناسان پلتفرم بوی

راه های ارتباط با ما

شما می توانید از طریق روش های زیر با کارشناسان بخش طراحی وب سایت پلتفرم بوی ارتباط بگیرید .

ما کجا هستیم ؟

در حال حاضر وب سایت پلتفرم در مکان خاصی جهت مراجعه حضوری استقرار ندارد .

ساعات پاسخگویی

کارشناسان ما همه روزه از ساعت 10 صبح الی 8 شب آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند .

به ما ایمیل بزنید

شما می توانید با آدرس ایمیل زیر در هر زمانی با ما مکاتبه کنید.

platformboy@info.com

با ما تماس بگیرید

شما می توانید برای ارتباط تلفنی با شماره زیر تماس بگیرید.

09051296975

سوالی دارید بپرسید ؟

    قلب ❤️ تپنده وب ایران اینجاست !

    طراحی سایت برای کل کشور ایران

    پلتفرم بوی وب دیزاینر برای تمام شهرهای ایران کار طراحی سایت را انجام می دهد. چنانچه می خواهید نمونه کارهای طراحی سایت مخصوص هر شهر ایران را ببینید ، از لیست مقابل وارد دسته شهر موردنظر خود شوید.