بهترین بازی های رایگان دو نفره ps4

تِندایو محصول جدید وب سایت پلتفرم بوی است که به میلیون ها پرسش دسته های مختلف حوزه فناوری دیجیتال پاسخ داده است. اعلامیه حریم خصوصی تِندایو - همچنین در انتهای همین صفحه از میزان رضایت خود از پاسخ ربات هوش مصنوعی تندایو را اعلام بفرمایید.

برای شروع پرسش جدید از این لینک اقدام کنید.

سوال: بهترین بازی های رایگان دو نفره ps4

در اینجا لیست بهترین بازی های رایگان دو نفره PS4 آورده شده است:

 • Fortnite: یک بازی battle royale رایگان است که در آن بازیکنان باید با استفاده از انواع سلاح ها و آیتم ها با یکدیگر مبارزه کنند تا آخرین بازیکن زنده باشند.
 • Rocket League: یک بازی ورزشی رایگان است که در آن بازیکنان باید توپ را به سمت دروازه حریف شوت کنند.
 • Apex Legends: یک بازی battle royale رایگان است که در آن بازیکنان می توانند از بین بیش از 20 شخصیت مختلف یکی را انتخاب کنند.
 • Warzone: یک بازی battle royale رایگان است که در آن بازیکنان می توانند با یکدیگر تیم تشکیل دهند و با سایر تیم ها مبارزه کنند.
 • Overwatch: یک بازی تیراندازی اول شخص رایگان است که در آن بازیکنان می توانند از بین بیش از 30 قهرمان مختلف یکی را انتخاب کنند.
 • Paladins: یک بازی تیراندازی اول شخص رایگان است که در آن بازیکنان می توانند از بین بیش از 40 قهرمان مختلف یکی را انتخاب کنند.
 • Call of Duty: Warzone یک بازی بتل رویال رایگان است که در آن بازیکنان می توانند با یکدیگر تیم تشکیل دهند و با سایر تیم ها مبارزه کنند.
 • Apex Legends Mobile یک بازی بتل رویال رایگان است که نسخه موبایل بازی Apex Legends است.

این بازی ها همگی دارای حالت چند نفره دو نفره هستند و می توانند ساعت ها سرگرمی را برای شما و دوستانتان فراهم کنند.

در اینجا توضیحی در مورد هر یک از این بازی ها آورده شده است:

 • Fortnite: Fortnite یک بازی battle royale است که در آن بازیکنان باید با استفاده از انواع سلاح ها و آیتم ها با یکدیگر مبارزه کنند تا آخرین بازیکن زنده باشند. این بازی دارای حالت چند نفره دو نفره است که در آن دو بازیکن می توانند با یکدیگر تیم تشکیل دهند و با سایر تیم ها مبارزه کنند.
 • Rocket League: Rocket League یک بازی ورزشی است که در آن بازیکنان باید توپ را به سمت دروازه حریف شوت کنند. این بازی دارای حالت چند نفره دو نفره است که در آن دو بازیکن می توانند با یکدیگر تیم تشکیل دهند و با سایر تیم ها بازی کنند.
 • Apex Legends: Apex Legends یک بازی battle royale است که در آن بازیکنان می توانند از بین بیش از 20 شخصیت مختلف یکی را انتخاب کنند. هر شخصیت دارای توانایی ها و مهارت های منحصر به فرد خود است. این بازی دارای حالت چند نفره دو نفره است که در آن دو بازیکن می توانند با یکدیگر تیم تشکیل دهند و با سایر تیم ها مبارزه کنند.
 • Warzone: Warzone یک بازی battle royale است که در آن بازیکنان می توانند با یکدیگر تیم تشکیل دهند و با سایر تیم ها مبارزه کنند. این بازی دارای حالت چند نفره دو نفره است که در آن دو بازیکن می توانند با یکدیگر تیم تشکیل دهند و با سایر تیم ها بازی کنند.
 • Overwatch: Overwatch یک بازی تیراندازی اول شخص است که در آن بازیکنان می توانند از بین بیش از 30 قهرمان مختلف یکی را انتخاب کنند. هر قهرمان دارای توانایی ها و مهارت های منحصر به فرد خود است. این بازی دارای حالت چند نفره دو نفره است که در آن دو بازیکن می توانند با یکدیگر تیم تشکیل دهند و با سایر تیم ها مبارزه کنند.
 • Paladins: Paladins یک بازی تیراندازی اول شخص است که در آن بازیکنان می توانند از بین بیش از 40 قهرمان مختلف یکی را انتخاب کنند. هر قهرمان دارای توانایی ها و مهارت های منحصر به فرد خود است. این بازی دارای حالت چند نفره دو نفره است که در آن دو بازیکن می توانند با یکدیگر تیم تشکیل دهند و با سایر تیم ها مبارزه کنند.
 • Call of Duty: Warzone: Call of Duty: Warzone یک بازی بتل رویال است که در آن بازیکنان می توانند با یکدیگر تیم تشکیل دهند و با سایر تیم ها مبارزه کنند. این بازی دارای حالت چند نفره دو نفره است که در آن دو بازیکن می توانند با یکدیگر تیم تشکیل دهند و با سایر تیم ها بازی کنند.
 • Apex Legends Mobile: Apex Legends Mobile یک بازی بتل رویال است که نسخه موبایل بازی Apex Legends است. این بازی دارای حالت چند نفره دو نفره است که در آن دو بازیکن می توانند با یکدیگر تیم تشکیل دهند و با سایر تیم ها مبارزه کنند.

هرچه بیشتر بدانید بهتر است🔸⚡❔❕

tendaiwo

تِندایو، پرسش از دنیای آی تی

خیلی سوالات زیادی داریم که باید به همه آنها پاسخ داده شود.سوالاتی بسیاری در زمینه نرم افزار، سخت افزار،سایت، سئو، برنامه نویسی و ... که تِندایو جوابشان را میداند.

"تندایو" (Tendaiwo) که به معنی "حرکت به سوی پیشرفت" در زبان شونا، یکی از زبان‌های محلی زیمبابوه است، یکی از اسامی آفریقایی با معنی بسیار جالب است. این نام، نشان دهنده روحیه‌ی پیشرفت، بهبود و تلاش در زندگی است.با بیشتر دانستن، تلاش کنید و به خواسته هایتان برسید.

شما هم میتوانید سوالتان را بپرسید تا پس از پاسخ دهی توسط تندایو در دسته موردنظر ثبت شود.برای ورود به بخش اصلی میتوانید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

تِندایو، پرسش از دنیای آی تی

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

بله
نه اصلا
از اینکه بازخورد خود را در اختیار ما گذاشته اید متشکریم. تا بعد 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *